Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Teşekkürler Adem Helvacı Ado azizim ama bazı arkadaşlar pek cihazı beğenmemiş galiba o yüzden arada kaldım ?

Beğenmeme kavramı altında yatan gerekçeler önemli.

Mesela;;
Arkadaşımız öncesinde hangi tv yi kullanıyordu ki bu tv yi beğenmemiş?
''Beğenmedim'' ifadesinin altında yatan somut etken nedir?

TOSHİBA yı beğenmeyen kardeşlerimizin ise REGAL i beğenmeleri zaten mümkün değil :ok

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
32
Beğenmeme kavramı altında yatan gerekçeler önemli.

Mesela;;
Arkadaşımız öncesinde hangi tv yi kullanıyordu ki bu tv yi beğenmemiş?
''Beğenmedim'' ifadesinin altında yatan somut etken nedir?

TOSHİBA yı beğenmeyen kardeşlerimizin ise REGAL i beğenmeleri zaten mümkün değil :ok

Adem Helvacı Ado abi ürünü buldum 48R6250f senin evde de varmış kaçırmayayım ben bu ürünü bütçemede uygun şimdi almak için site araştırıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem Helvacı Ado abi ürünü buldum 48R6250f senin evde de varmış kaçırmayayım ben bu ürünü bütçemede uygun şimdi almak için site araştırıyorum

Önereceğin bir site var mı abi ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Önereceğin bir site var mı abi ?
Abi REGAL olduğu için yetkili yetkisiz satıcı farketmiyor o nedenle güvenirlik seviyesi en üst puanda olan herhangi bir mağazadan alabilirsin :ok

T Çevrimdışı

teacher35

Yeni Üye
20 Ağu 2018
17
40
Ürün daha bugün geldi kullanamadim henuz

Adem Helvacı Ado Adem Bey TV geldi kontrol etmeniz mümkün mü?

IMG_20180908_121555.jpg
Adem Helvacı Ado Adem Bey kontrol edebildiniz mi?çok soru sordum farkındayım ama lütfen kusura bakmayın

T Çevrimdışı

teacher35

Yeni Üye
20 Ağu 2018
17
40
arkadaslar bugun Regal 48r6520f servis tarafından kuruldu ve Adem Helvacı Ado hocamın yonergeleri ile tum testleri yaptım.Birkac saatlik kullanıma ragmen su an icin urunden oldukca memnunum.Göruntu kalitesi olsun,internet hızı olsun olcukca yeterli.Tek olumsuz yanı ses seviyesinin yetersizligi diyebilirim.@ado hocam full yazılım konusunda yardımcı olursa onuda guncelleyecegim fakat son gunlerde bu konuda ilgisiz oldugunu goruyorum ya da zamanı yok bilemiyorum.

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
32
arkadaslar bugun Regal 48r6520f servis tarafından kuruldu ve Adem Helvacı Ado hocamın yonergeleri ile tum testleri yaptım.Birkac saatlik kullanıma ragmen su an icin urunden oldukca memnunum.Göruntu kalitesi olsun,internet hızı olsun olcukca yeterli.Tek olumsuz yanı ses seviyesinin yetersizligi diyebilirim.@ado hocam full yazılım konusunda yardımcı olursa onuda guncelleyecegim fakat son gunlerde bu konuda ilgisiz oldugunu goruyorum ya da zamanı yok bilemiyorum.
Kaça aldınız hocam

T Çevrimdışı

teacher35

Yeni Üye
20 Ağu 2018
17
40
Son düzenleme:
selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
2020 lira, 100 lira chip para hediyesi ile 1920 liraya geldi

4k yayın yapan tek kanal var uyduda bildiğim kadarı ile ve bütçeme ihtiyacima en uygun TV bu idi
Kanal olarak bakma sadece. 3 uyduyla 8 kadar şifresiz 4k kanal izlersin. Ayrıca 4k tv nin media player özelliği daha gelişmiş.

Geri
Üst Alt