T Çevrimdışı

teacher35

Yeni Üye
20 Ağu 2018
17
40
Doğrudur ve almayınız bu ürünleri. Bunlar yerine REGAL i bu nedenle ön plana çıkartıyorum zira bakkaldan dahialsanız 3 yıl garamti bve ücretis zmontaj hizmeti mevcuttur :ok
Adem Helvacı Ado Adem Bey siz boyle yazmıssınız fakat ben hb sitesinden aldım ve garanti suresi 24 ay olarak yazıyor , kurulum ile ilgili ucretli veya ucretsiz olduguna dair bir bilgi bulunmamakta maalesef

K Çevrimdışı

Krayir

Yeni Üye
5 Ağu 2018
26
30
A101 mağazalarında görebilirsiniz azizim, size en yakın mağazaya, elinizde flash bellek ile de gidip satın almadan evvel görek istediğinizi belirtebilirsiniz :ok
Usb ile ne yapmam lazım gittikten sonra? Ve daha düşük fiyatlı bir tavsiyeniz var mı onu da değerlendireyim.

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
32
Adem Helvacı Ado Adem Bey sizin tavsiyeniz ile Regal 48r6520f aldım ve pazartesi teslim edilecek.Urun geldiğinde size göndermem gereken ürün bilgileri nelerdir?Panel ve ölü pixel testi yapacağım sizin paylastiginiz yonergeler ile.Baska yapmam gereken bir işlem var mı?
Hocam cihazdan memnunmusunuz bende alacağm

T Çevrimdışı

teacher35

Yeni Üye
20 Ağu 2018
17
40
Hocam cihazdan memnunmusunuz bende alacağm
Ürün daha bugün geldi kullanamadim henuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem Helvacı Ado Adem Bey TV geldi kontrol etmeniz mümkün mü?

IMG_20180908_121555.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Adem Bey siz boyle yazmıssınız fakat ben hb sitesinden aldım ve garanti suresi 24 ay olarak yazıyor , kurulum ile ilgili ucretli veya ucretsiz olduguna dair bir bilgi bulunmamakta maalesef
REGAL marka üründen bahsediyorsak eğer, nereden alırsanız alın 3 yıl garantildir istisnasız hem de. Aynı zamanda ücretsiz montaj hizmeti mevcuttur tabi 32'' ürünler hariç onlarda ücretsiz montaj hizmeti yok maalesef :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
GRUNDIG 32VLE6730
Küçük odamıza bu tvyi almayı düşünüyoruz. Sen ne dersin hocam? Adem Helvacı Ado
SMR değeri 32'' bir tv için oldukça ideal ve üründe BT ile PVR desteğinin olması, yani lisans bedellerinin ödenmiş olması kesinlikle pozitif değer katıyor, 32'' olmasının verdiği küçük hücre yapısı nedeniyle oldukça keyifli bir izleme süreci yaşarsınız diye düşünüyorum :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam perşembe a101 toshıba 43 ınch geliyor önerirmisiniz regal 6250 mi toshiba mı hocam ? Saygılar
Her ne kadar smr değeri REGAL de 800, TOSHİBA da 700hz olsa da, diğer genel özellikler ve üretim yılı bakımından TOSHİBA 1 tık önde gelir :ok İşlemci türü ve yazılım konusunda da yine TOSHİBA baskın gelir. Her iki ürün de LG IPS panel ile üretilmiştir :ok

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
32
Her ne kadar smr değeri REGAL de 800, TOSHİBA da 700hz olsa da, diğer genel özellikler ve üretim yılı bakımından TOSHİBA 1 tık önde gelir :ok İşlemci türü ve yazılım konusunda da yine TOSHİBA baskın gelir. Her iki ürün de LG IPS panel ile üretilmiştir :ok

Teşekkürler Adem Helvacı Ado azizim ama bazı arkadaşlar pek cihazı beğenmemiş galiba o yüzden arada kaldım ?

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
SMR değeri 32'' bir tv için oldukça ideal ve üründe BT ile PVR desteğinin olması, yani lisans bedellerinin ödenmiş olması kesinlikle pozitif değer katıyor, 32'' olmasının verdiği küçük hücre yapısı nedeniyle oldukça keyifli bir izleme süreci yaşarsınız diye düşünüyorum :ok

Baskan 32 inchten vazgectim

40inch
full hd
smart
wifi ozelliklerinde
(4k olursa iyi olur)
uygun bir tv ariyorum marka takintim yok.

yardimci olursan cok sevinirim.
tesekkurler.

Geri
Üst Alt