Ç Çevrimdışı

Çağatay Cihan 

Aktif Üye
22 Ara 2021
79
33
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi Philips 65pus8507 modelini tavsiye eder misiniz? Daha önce ekranını kırdığım Philips 54 inç modeli vardı. Memnun kaldığımız için tekrardan aynı markadan devam etmek istiyorum.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,804
LGUQ75006LF Samsung 65AU7000 Crystal modellerinden hangisi daha iyidir ? Yardımcı olurmusunuz acaba sitenizi yeni keşfettim, güzel paylaşımlar oluyor.
Fiyatları da yazın. Birde kullandığınız modeli de şu an. Bu TV ler evdeki modellerden daha iyi olmaz. Bos yere para harcamış olursunuz

T Çevrimdışı

teking

Yeni Üye
24 May 2023
1
36
merhaba,
Vestel'in miniled TV'si, 65um9900, almak için mantıklı ? Fiyatı 20 bin civarında, bu paraya başka doğru düzgün panel var mı?

Ç Çevrimdışı

Çağatay Cihan 

Aktif Üye
22 Ara 2021
79
33
Fiyatı nedir. O fiyat aralığında diğer modelleri de çıkarın. Buraya yazarsınız.
20-25 bin aralığında arattığımda bunları bulabildim

Philips 65PUS8507 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Samsung 65AU7200 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Samsung Crystal 65BU8000 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Samsung 65BU8500 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

TCL 65C635 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Samsung 65BU8100 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Philips 65PUS8057 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Samsung 65AU7000 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Philips 65PUS8007 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,804
Ç Çağatay Cihan,
Ebati düşürün bence 55 inç alarak kullandığınız modelden görüntü olarak baktığınız modeller sizi daha aşağı çekecek.
Şu modeli gördüm baktığınız fiyatlarda bu daha iyi

Screenshot_20230525-2117410505ae86cb141464.png

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,578
40
merhaba,
Vestel'in miniled TV'si, 65um9900, almak için mantıklı ? Fiyatı 20 bin civarında, bu paraya başka doğru düzgün panel var mı?
20K bütçeye 65'i bırakın 55'' bile düzgün tv yok.

UM9900 ithal bir ürün, Vestel ithal edip kendi logosunu basmış diye biliyorum. Hakkında çok fazla bilgi yok, ne olduğu tam olarak belli değil. Mini Led ama local dimming var mı varsa kaç bölge belli değil. Local dimming yoksa zaten bir esprisi yok. Mini Led daha parlak olacağı için, var olan renk homojenliği kusurlarını daha da arttıracaktır.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,804
Buradan bakın

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Merhaba, bu ayin 18 inde vatan bilgisayardayn 23,400 tlye 65c735 model tv aldim. Kaç gün oldu gelmedi. Yarin gelir belki diye bekliyorum. Korkum kargo hasar alirsa ve görevli tutanak tutmuyoruz filan derse ne yapmaliyim? Şikayetvarda öyle cevap vermişler tutanak tutmuyoruz diye. Eger yırtık filan çıkarsa teslim almamali miyim? Tutanak tutacaklarini sanmiyorum. Tabi umarim sorunsuz gelir ugrasmam.

horoz kargo bir müşterisine şikayet varda şöyle demiş:
''İçeriği hasarlı-eksik ürünler için maalesef tarafımızca herhangi bir tutanak tutulmamaktadır ve tasarruf sahibi satıcı firmadır.''
yani tutanak tutmuyorlar
ama vatanbilgisayarda böyle demiş:
'Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunda herhangi bir hasar yada sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir nedenle hasar veya eksiklik, kolinin bandında açılma var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo görevlisine tutanak tutulması talebiyle birlikte kutunuzu iade ediniz. Bu yükümlülüğünüzü yerine getirdiğiniz takdirde, yeni ürünleriniz derhal tarafınıza gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan, içeriği eksik olduğu iddia edilen ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu durumu en kısa zamanda info@vatanbilgisayar.com adresimize yazılı olarak ya da 0850 222 56 56 numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.''

Umarim ugraşmam hasarsiz gelir fakat pahali bir cihaz oldugu için işimi şansa birakmak istemiyorum. Tutanak tutmazlarsa iade olarak gönderilirse ne yapacağim?
Yanlis yere yazdiysam kusura bakmayin.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,804
Merhaba, bu ayin 18 inde vatan bilgisayardayn 23,400 tlye 65c735 model tv aldim. Kaç gün oldu gelmedi. Yarin gelir belki diye bekliyorum. Korkum kargo hasar alirsa ve görevli tutanak tutmuyoruz filan derse ne yapmaliyim? Şikayetvarda öyle cevap vermişler tutanak tutmuyoruz diye. Eger yırtık filan çıkarsa teslim almamali miyim? Tutanak tutacaklarini sanmiyorum. Tabi umarim sorunsuz gelir ugrasmam.

horoz kargo bir müşterisine şikayet varda şöyle demiş:
''İçeriği hasarlı-eksik ürünler için maalesef tarafımızca herhangi bir tutanak tutulmamaktadır ve tasarruf sahibi satıcı firmadır.''
yani tutanak tutmuyorlar
ama vatanbilgisayarda böyle demiş:
'Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunda herhangi bir hasar yada sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir nedenle hasar veya eksiklik, kolinin bandında açılma var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo görevlisine tutanak tutulması talebiyle birlikte kutunuzu iade ediniz. Bu yükümlülüğünüzü yerine getirdiğiniz takdirde, yeni ürünleriniz derhal tarafınıza gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan, içeriği eksik olduğu iddia edilen ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu durumu en kısa zamanda info@vatanbilgisayar.com adresimize yazılı olarak ya da 0850 222 56 56 numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.''

Umarim ugraşmam hasarsiz gelir fakat pahali bir cihaz oldugu için işimi şansa birakmak istemiyorum. Tutanak tutmazlarsa iade olarak gönderilirse ne yapacağim?
Yanlis yere yazdiysam kusura bakmayin.
Sorumluluk satıcıya aittir üründe taşımada bir sorun olursa anlaştığı kargo şirketiyle vatan arasında çözülür. Sizin tek dikkat etmen kutuda hasar varsa alma. Kurulumunda servis yapsın. Kargodan teslim alırken istersen video çek.
Genelde satıcı ve kargo şirketi üründe bişey olursa servis kurarken üründe darbe var diye tutanak tutarsa. Bunlar birbirini suçlar . Müşteri nin bu taşımada bir sorumlulugu yoktur. Kural satıcı ister kendi versin yada kargo ile sorumluluk satıcıya aittir.

Geri
Üst Alt