S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Sorumluluk satıcıya aittir üründe taşımada bir sorun olursa anlaştığı kargo şirketiyle vatan arasında çözülür. Sizin tek dikkat etmen kutuda hasar varsa alma. Kurulumunda servis yapsın. Kargodan teslim alırken istersen video çek.
Genelde satıcı ve kargo şirketi üründe bişey olursa servis kurarken üründe darbe var diye tutanak tutarsa. Bunlar birbirini suçlar . Müşteri nin bu taşımada bir sorumlulugu yoktur. Kural satıcı ister kendi versin yada kargo ile sorumluluk satıcıya aittir.
Teşekkürler, indirimde diye aldik pisman olmayiz umarim. Video çekeceğim, kutu hasari varsa tutanak tutmazsa bile teslim almayacağim. Kac gündür gelmedi 7-8 gün oldu yarina bakalim artik. 🙂
(iki gündür aşiri yagmur yagiyor islandiysa filan diye de endişe ettim )

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,578
40
20-25 bin aralığında arattığımda bunları bulabildim

Philips 65PUS8507 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Samsung 65AU7200 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Samsung Crystal 65BU8000 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Samsung 65BU8500 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

TCL 65C635 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Samsung 65BU8100 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Philips 65PUS8057 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Samsung 65AU7000 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Philips 65PUS8007 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Listedekilerin hepsi fiyat odaklı modeller, sadece panel farklarından dolayı biraz fark olur (IPS -VA). Görüntü kalitesi olarak çok başarılı değiller. Bir tek C635 ve eğer VA ise belki AU7000 biraz daha iyi kontrast verebilir.

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Ürünü teslim aldim adam yukariya çıkmadi fakat ben aşagiya indim birlikte çıkardik. Gördüğünüz üzere ufacik bir yirtik mevcut. Tutanak tutturmak istedim fakat tutanak tutmuyoruz iade sagliyoruz bu kadar yırtıktan bir şey olmaz dedi. Tam geri yükleyecekti. Dedi ki teslim alma kagitina not alabilirsin bir şey olursa zaten tekrar geri gelip aliyoruz dedi. Ben de teslim kagitina üründe ufak bir hasar var sorumluluk kabul etmiyorum diye yazarak teslim aldim sizce bu kadar yırtıktan bir şey olur mu? Umarim bir sorun çıkmaz.

Ürünü teslim alirken video kayiti tuttum ayrica.

Inkedkanit.jpg

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
152
48
Selamlar, daha önce de sormuştum. Abim için tv arayışındaydık. Bütçe 20 civarı demişlerdi ben de o civarda tavsiye istemiştim. İlgilenip tavsiyede bulunan arkadaşlar olmuştu. Şimdi abim bir tv için fikir sordu: Arçelik Imperium A55 OLED C 970 B 4K Ultra HD 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart OLED TV için...Maç ve günlük yayınlar izlenecek. Almışken OLED olsun demişler, bütçeyi artırmışlar. Bayiden arkadaşı peşin fiyatına 27 bin'e 9 taksit olur, demiş. Panel özelliklerini bilmiyorum. Onları idare eder mi? Ya da başka öneriniz olur mu? Teşekkürler...

WhatsApp-Image-2023-05-26-at-14.38.42.jpg

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,804
Selamlar, daha önce de sormuştum. Abim için tv arayışındaydık. Bütçe 20 civarı demişlerdi ben de o civarda tavsiye istemiştim. İlgilenip tavsiyede bulunan arkadaşlar olmuştu. Şimdi abim bir tv için fikir sordu: Arçelik Imperium A55 OLED C 970 B 4K Ultra HD 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart OLED TV için...Maç ve günlük yayınlar izlenecek. Almışken OLED olsun demişler, bütçeyi artırmışlar. Bayiden arkadaşı peşin fiyatına 27 bin'e 9 taksit olur, demiş. Panel özelliklerini bilmiyorum. Onları idare eder mi? Ya da başka öneriniz olur mu? Teşekkürler...

WhatsApp-Image-2023-05-26-at-14.38.42.jpg
LG den entegre olarak alır oled i sadece işlemci takar
LG nin yeni nesil panelli daha dayanaklı ve daha parlak 55CS modeline bir bakın. Arada 4 bin lira fark var.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,804
LG oledleri entegre bir bütün içinde satıyor. 3 sene önce tek panel satışını da açtı. Bazı firmalar özellikle Panasonic bu şekilde aldı. Ve aklı bir şekilde soğutucu ve güç devresini geliştirdi. Bu LG nin oledleri de çok güzel bir gelişimin yolunu açtı. LG de bunu takip etti. Şu anda LG nin oledleri çok iyi bir duruma geldi.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,578
40
tavsiye edebileceğiniz başka model var mı peki ambılight modellerde 24 25 bine kadar
Philips tavsiye etmeye çekiniyoruz çünkü buradaki servis kalitesi ile ilgili çok şikayetler görüyoruz.

Görüntü kalitesi olarak değerlendirirsem; 25.000 TL bütçe ile alacağınız 65'' ebatlı televizyonların görüntü kalitesi, markası ne olursa olsun çok farklı olmayacak. İzleme mesafenizi bilmiyorum ama 55Q80B veya 55QN85B gibi modellerden çok daha iyi görüntü alabilirsiniz.

Yok ben Philips haricinde bir marka düşünmüyorum diyorsanız, şuradan Philips marka televizyonların özelliklerine bakabilirsiniz;

W Çevrimdışı

Windows 11

Yeni Üye
16 Kas 2019
18
38
Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

ARKADAŞLAR BU 4 TV DEN HANGİSİNİ ALIRDINIZ? 1-2-3-4 ŞEKLİNDE SIRALAMA YAPABİLİR MİSİNİZ?

Teşekkürler!
Lütfen mesajınızı küçük harflerle tekrar düzenleyiniz!

Bu TV'lerden son ikisini zaten eleyin. Paneli karma olduğu için satın alırken panel sorgulama bölümümüzden panel bilgisi alarak ve hiçbirinin smartına bel bağlamayarak, 1 hazirandan itibaren mağazalara da geleceği için 50ul2163dt/2 tek alınabilecek seçenektir.

F Çevrimdışı

feriduni

Yeni Üye
19 May 2023
3
35
Herkese merhaba,

IMG_5947.jpg

IMG_5948.jpg

Ailemize dahil olacak arkadaş daha doğmadan oturma odamıza göz dikti :) Bizde salona taşınma kararı aldık. Oturma odamızda 40" minik bir tvmiz var. Onun yerine büyük bir tv ihtiyacımız oldu. Salonun fotosunu ekliyorum. 1 2li 1 3lü oturma grubum var berjerler gidicek. Gönlümden 65 geçiyor ama büyük olur mu olmaz mı bilemiyorum. Siz değerli forumdaşların ve üstadların tavsiyelerini bekliyorum.
Tv den beklentim şu yönde oyun konsolum mevcut, media player olarak onu kullanıyorum, takdir edersinizki her uygulama mevcut. Çok oyun oynamıyorum, tv izlemiyoruz, genelde Avrupa yakası dönüp durur televizyonda. Bütçe 18.000max. Marka olarak vestel düşünüyorum taksit seçenekleri sebebiyle. Vade farksız 12ye kadar bölebiliyorlar. + ay sonuna kadar şu tvlerde kampanyaları mevcutmuş. Başka vestel önerilerine de açığım. Boyut konusunu bir türlü oturtamıyorum. Showroomda sanki 65 çok büyük gibi duruyor. Acaba evde nasıl olur.
55qa9700 16.300TL
65q9900 17.900TL
Şimdiden herkese teşekkürler.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Herkese merhaba,

IMG_5947.jpg

IMG_5948.jpg

Ailemize dahil olacak arkadaş daha doğmadan oturma odamıza göz dikti :) Bizde salona taşınma kararı aldık. Oturma odamızda 40" minik bir tvmiz var. Onun yerine büyük bir tv ihtiyacımız oldu. Salonun fotosunu ekliyorum. 1 2li 1 3lü oturma grubum var berjerler gidicek. Gönlümden 65 geçiyor ama büyük olur mu olmaz mı bilemiyorum. Siz değerli forumdaşların ve üstadların tavsiyelerini bekliyorum.
Tv den beklentim şu yönde oyun konsolum mevcut, media player olarak onu kullanıyorum, takdir edersinizki her uygulama mevcut. Çok oyun oynamıyorum, tv izlemiyoruz, genelde Avrupa yakası dönüp durur televizyonda. Bütçe 18.000max. Marka olarak vestel düşünüyorum taksit seçenekleri sebebiyle. Vade farksız 12ye kadar bölebiliyorlar. + ay sonuna kadar şu tvlerde kampanyaları mevcutmuş. Başka vestel önerilerine de açığım. Boyut konusunu bir türlü oturtamıyorum. Showroomda sanki 65 çok büyük gibi duruyor. Acaba evde nasıl olur.
55qa9700 16.300TL
65q9900 17.900TL
Şimdiden herkese teşekkürler.
Öncelikle Allah sağlık, sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin.

Benim gördüğüm kadarıyla açılı izleme de mevcut olacak. (Sağdaki koltuktan dolayı) O yüzden IPS bir panel tercih etmeniz mantıklı olur. Media player ve internet kullanımı için konsola ağırlık verdiğiniz için smart özellikleri çok önemli değil ve bence mantıklı bir seçim. Bana göre 65" karşı koltuktan uygun ancak sağdaki koltuktan biraz sıkıntılı olacak gibi. O yüzden 55" ideal gibi görünüyor. Dilerseniz diğer markalardan da ödeme koşullarınıza uygun modelleri bir araştırın. LG, Samsung ve TCL' de rakamlar pek bu seviyede olmayabilir. Ancak kıyaslama ve özellikleri paylaşma adına seçeneğin çoğalması daha rahat seçim şansı verir.

W Çevrimdışı

Windows 11

Yeni Üye
16 Kas 2019
18
38
Lütfen mesajınızı küçük harflerle tekrar düzenleyiniz!

Bu TV'lerden son ikisini zaten eleyin. Paneli karma olduğu için satın alırken panel sorgulama bölümümüzden panel bilgisi alarak ve hiçbirinin smartına bel bağlamayarak, 1 hazirandan itibaren mağazalara da geleceği için 50ul2163dt/2 tek alınabilecek seçenektir.
Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Hocam ben bu ikisini de mağazada bulabiliyorum. Vestel olanları yani. Ua olanın paneli ile ul olanın paneli aynı değil mi? Ua olan ayrıca Android li değil mi?

bu ikisi arasında tam olarak fark nedir?

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt