S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Vestel tarafında depolama kapasiteleri hep 8 GB diye biliyorum, ithal ürünlerde 16 GB oluyor. Bunu da harici kutu alarak çözebilirsiniz, hem daha hızlı çalışır tv'ye göre.

TCL 65P635 modeline bakın bir de. Mağazada inceleyin, görüntüsü hoşunuza gidecek mi test edin.
Tamamdir hocam gb olayina takilmayim o halde. 25 k tlye Kadar butceyi arttirabilirim daha cok ozellikli onerebileceginiz model var mi acaba ? Fiyati dusukse bi seyler eksiktir diye dusunuyorum hep

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Tamamdir hocam gb olayina takilmayim o halde. 25 k tlye Kadar butceyi arttirabilirim daha cok ozellikli onerebileceginiz model var mi acaba ? Fiyati dusukse bi seyler eksiktir diye dusunuyorum hep
65C735 modelinde indirim olursa, 735 alabilirsiniz.

P635'e alternatif olarak C635 ve C725 var. P serileri normal led, C serileri ise Qled filtreye sahip.

Samsung ve LG çok pahalı maalesef. Philips PUS8507 var, servis ve müşteri hizmetleri çok kötü anlatılıyor.

Aşağıdaki konulara da göz atabilirsiniz;

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23

P635'e alternatif olarak C635 ve C725 var. P serileri normal led, C serileri ise Qled filtreye sahip.

Samsung ve LG çok pahalı maalesef. Philips PUS8507 var, servis ve müşteri hizmetleri çok kötü anlatılıyor.

Hocam indirim icin 65C735 beklicem. Stokta mi bitiyor anlamadim sadece vatan bilgisayarda var. Sorcagim sey ghosting sorunu oluyormus, nelere dikkat etmem gerekiyor bunu farketmek icin acaba? O Kadar para verip ustune sorun yasamak uzer. Yazilimla hzsini filan arttiriyorlar diye olumsuz yorumlar gordum.
Bu arada
Yardimlariniz icin tesekkurler tekrardan

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Hocam indirim icin 65C735 beklicem. Stokta mi bitiyor anlamadim sadece vatan bilgisayarda var. Sorcagim sey ghosting sorunu oluyormus, nelere dikkat etmem gerekiyor bunu farketmek icin acaba? O Kadar para verip ustune sorun yasamak uzer. Yazilimla hzsini filan arttiriyorlar diye olumsuz yorumlar gordum.
Bu arada
Yardimlariniz icin tesekkurler tekrardan
Rica ederim. Ghosting sorununu bilmiyorum, motion ayarları ile oynayarak düzelebilir belki. Siz yine televizyonu canlı olarak görmeden karar vermeyin.

Yazılımla hızlandırıyor dedikleri modeller 120 Hz DLG yazanlar olabilir, C635 gibi. C735 modeli ise gerçek 120 Hz, yazılım ile hızlandırma değil.

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Rica ederim. Ghosting sorununu bilmiyorum, motion ayarları ile oynayarak düzelebilir belki. Siz yine televizyonu canlı olarak görmeden karar vermeyin.

Yazılımla hızlandırıyor dedikleri modeller 120 Hz DLG yazanlar olabilir, C635 gibi. C735 modeli ise gerçek 120 Hz, yazılım ile hızlandırma değil.
Hocam vatanda indirimemi girmis ben mi yanlis goruyorum

65c735G tv yazisi yaziyor ust kisimda farkli bir cihaz degil dimi?

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Fiyatı çok iyi düşmüş,bence de bu fiyata kaçırmayın.Ayrıca qled model parlaklık anlamında ortalama bir izleyiciyi tatmin eder diye düşünüyorum.
Siparis verdim. Kargoyu almadan once cevresini kontrol etcem yirtik patlak yoksa alcam sonrasinda service de diyecegim herhangi bir sorunu varsa kurmayin iade edelim diye ve sonrasinda hangi testleri yapmalarini isteyim acaba?
Umarim bir sorun yasamam.
Indirim iyi oldu gibi bu fiyatin altina dusmez herhalde.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Siparis verdim. Kargoyu almadan once cevresini kontrol etcem yirtik patlak yoksa alcam sonrasinda service de diyecegim herhangi bir sorunu varsa kurmayin iade edelim diye ve sonrasinda hangi testleri yapmalarini isteyim acaba?
Ölü piksel kontrolü, ışık sızması, ghosting (Ekranda parlaklığı farklı bölgeler). Tabii bunları kendi göz zevkinize göre değerlendirerek kontrol edin. Ayrıca servis kurulum işlemini yaparken tutanak tutar, kurulum için gelirlerken zaten servis kaydı açılmış olur. O yüzden iade ya da değişime sizinle birlikte karar verirler. İnşallah hiçbir sıkıntı olmadan kurulur, bir inceleme, deneyim konunuzu rica ederiz. Şimdiden hayırlı olsun.

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Ölü piksel kontrolü, ışık sızması, ghosting (Ekranda parlaklığı farklı bölgeler). Tabii bunları kendi göz zevkinize göre değerlendirerek kontrol edin. Ayrıca servis kurulum işlemini yaparken tutanak tutar, kurulum için gelirlerken zaten servis kaydı açılmış olur. O yüzden iade ya da değişime sizinle birlikte karar verirler. İnşallah hiçbir sıkıntı olmadan kurulur, bir inceleme, deneyim konunuzu rica ederiz. Şimdiden hayırlı olsun.
Gelince elimden geldigince inceleme yapip forumda paylasmaya calisirim. Tesekkurler tekrardan.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Hayırlı olsun, inşallah sorunsuz bir cihaz gelir. 65'' için 23K civarı gerçekten iyi fiyat. Servis geldiğinde panel testi, ölü piksel testi yapabilir miyiz gibisinden ricada bulunun.

L Çevrimdışı

Livaneli08

Aktif Üye
17 May 2023
54
29
Vestel 55Q9900 modelini kullanan veya bilgi sahibi olan varmı arkadaşlar android olmadığı için sorun yaşayan varmı bu modelin işletim sistemi Quı daha mi iyi ve panel konusunda bilgi almak istiyorum va panel mi ıps mı görüntüde yandan bakışta büyük sorunlar yaşanır mı herkese teşekkürler.
Bir diğer modelim ise Samsung 55Q60B modeli hangisini önerirsiniz aralarında 7 bintl fark var

Aynı bu şekilde Vestel cihazların özellikleri bulabilceğim sayfa varmı

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Merhaba. Halihazırda bir Kablonet kullanıcısıyım.Kablonet interneti ile birlikte maalesef ki Kablo TV'yi de zorunlu kılıyorlar alıyorsunuz. Ama kendi uydularından hiç memnun değilim tvmin kendi alıcısını kullanmak istiyorum. Uydu cihazından kabloyu çıkarıp TV'ye taktığımda maalesef ki sinyal vermiyor. Bunun sebebi nedir farklı bir aparat mı almam gerekli?

Yukarda ki kutular böyle

Kullandığım tv 65Q9900

WhatsApp-Image-2023-05-17-at-14.34.24.jpg

Geri
Üst Alt