keremg Çevrimdışı

keremg

Yeni Üye
19 Mar 2020
8
34
Merhaba,
30 bine kadar 55" ve yukarısı, özellikle PS5 için de kullanılacak, görüntü kalitesi ve servis hizmetleri ile de üzmeyecek bir TV arıyorum. Bu konuda deneyimli hocalarımdan tavsiyelerini bekliyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba,
30 bine kadar 55" ve yukarısı, özellikle PS5 için de kullanılacak, görüntü kalitesi ve servis hizmetleri ile de üzmeyecek bir TV arıyorum. Bu konuda deneyimli hocalarımdan tavsiyelerini bekliyorum.
Eğer bütçenizi bir miktar daha esnetebilirseniz

65qn90c

Ya da
Philips 55PML9507

TCL 65C735 olabilir.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Neden "mutlaka android" :alala , ben şahsen almam android tv, rem rem değil ,rom rom değil ama tabii sen bilirsin mani de olmayayım :)
Onu ilk tavsiyede belirttim. Ancak deprem sıkıntısının ardından evde bir televizyon olması elzem olduğu için, bazı uygulamaları da kullanmak istedikleri için öyle bir tercih oldu. Zaman içinde bir android box ile desteklenirse mantıklı olur diye düşündüm.

keremg Çevrimdışı

keremg

Yeni Üye
19 Mar 2020
8
34
Hocam öncelikle teşekkür ederim.
Samsung en iyi fiyat olarak 47 bin görüyorum internette, bütçemin çok üzerinde. TCL'in c735 modelini de bulamadım. Philips ile ilgili anılarım çok iyi değil.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hocam öncelikle teşekkür ederim.
Samsung en iyi fiyat olarak 47 bin görüyorum internette, bütçemin çok üzerinde. TCL'in c735 modelini de bulamadım. Philips ile ilgili anılarım çok iyi değil.
Samsung modeli ile ilgili bir kullanıcımız şöyle bir yorum paylaşmıştı;

Mağazada TCL C835yoktu. PHILIPS PML9507 ve Q80B Baktık. Görüntünün çok mat soluk olmasından dolayı PHILIPSi eledik. Ayrıca 3 modelde kapalı kutu 65 yoktu.
Ordan çıkıp media markt gittik. 65QN90B bakıp iç geçirdik.
Satıcıdan fiyat istedik. QN90B için 42300tl ve 3000 para kart hediyesi söylendi.
Alternatif olarak 65QN90C modeli için normalde 54.000 TL imiş. Mağaza özel kampanya ile 45.000 TL yapmışlar yanında da A54 veriyolar. Telefoncuyu aradım hemen 10.000 TL nakit alacağını söyledi.
Kısacası nelere bakarken neleri incelerken
35.000 TL ye 65QN90C alıp çıktık.
Salı günü teslim edilecekmiş.
Benzeri bir imkan olabilir mi düşüncesiyle paylaştım.

Sadece ürün bilgisi için bu alandan bilgi paylaştım. Diğer kaynaklardan fiyat araştırması yapabilirsiniz.

keremg Çevrimdışı

keremg

Yeni Üye
19 Mar 2020
8
34
Samsung modeli ile ilgili bir kullanıcımız şöyle bir yorum paylaşmıştı;

Benzeri bir imkan olabilir mi düşüncesiyle paylaştım.

Sadece ürün bilgisi için bu alandan bilgi paylaştım. Diğer kaynaklardan fiyat araştırması yapabilirsiniz.
Hocam, çok iyiymiş öyle bir şey varsa eğer. Neresiymiş orası? :))

Ürün linkleri için teşekkür ederim ben TCL'i bulamamıştım.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Vestel ürünü hi-level de vardı sanırım slowfood slowfood , Samurai Unforgotten :alala
8.500 bütçemiz var abi, 50'' VA panel cihaz istiyor arkadaşımız. Vestel modelleri genelde 10.000'in üzerinde, Hi-Level ben çok fazla sevmiyorum. Regal R754U var, çok fazla sayıda farklı panel kullanılmış onda da. TCL P615 de yeterli olur düşüncesindeyim ama belki By_Trol By_Trol ustamın başka bir tavsiyesi olur.

Geri
Üst Alt