M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
42
Tavsiye icin tesekkur ederim. Boyutlarina baktigimda alana sigmiyor. Sanirim 42inch civari almamiz gerekecek. O boylarda oneriniz var mi acaba
aynısını kullandım. çok sorunsuz bir üründür. sadece yüksek seste biraz bozulma yapar.

şu da değerlendirilebilir.

illa ki 4k olsun denirse şu da fena değil.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Tavsiye icin tesekkur ederim. Boyutlarina baktigimda alana sigmiyor. Sanirim 42inch civari almamiz gerekecek. O boylarda oneriniz var mi acaba
20 Nisan' da A101' e gelecekmiş.

Screenshot_2023-04-17-21-15-49_169687ce160eb5386.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yok almadım ilginen olursa diye paylaştım.
C835 - PML9507 - Q80B bu 3 modeli canlı görüp karar vereceğim. Bostancı vatan şubesi üç modelin bulunduğu yer.
Anladım. Hayırlısı olsun o zaman. Çok daha sağlıklı olur birebir inceleme yapabilmeniz. Hatta benim tavsiyem eğer izin verirlerse yanınızda görüntülerinden emin olduğunuz bir test medyası götürmeniz. Ben teşhir medyalarıyla cihaz seçemiyorum şahsen.

L Çevrimdışı

legolas40

Yeni Üye
20 Ocak 2021
5
29
Merhabalar, hayırlı akşamlar. 14-16 bin civarı tercihen minimum 50 inc olacak şekilde, görüntü kalitesi iyi, uzun ömürlü, sadece günlük kullanım, ekstra film/youtube vs. için bir televizyon arıyorum. Araştırma yapacağım çok televizyon olduğu için en azından filtremi daraltmak için sizlere danışmak istedim.
Detaylandırırsam;

İzleme açımız tam karşıdan.
Daha çok akşamları kullanılacak.
Kanal/uygulama geçişinden ziyade akıcılık daha önemli ama sanırım bu fiyatlara 60hz oluyor.
Android tv olmasına çok gerek yok, olursa da uygun tabi ki.
Uygun, daha iyi marka modellerde bin lira civarım bütçeyi aşabilirim.

Samsung 50Q60B
Samsung 55AU7000
LG55UQ8
LG50QNED7S6QA

Bu modeller arasında kaldım.

Şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Hocam aşağıdaki annenizi idare eder.

M maymunkral,
Paylaştığı model fiyatı iyi. Günlük aile kullanımı için yeterli. Tcl 50p lerinden hatta daha iyi ekran homojenligi
20 Nisan' da A101' e gelecekmiş.

Screenshot_2023-04-17-21-15-49_169687ce160eb5386.jpg
Linki arkadaş için aldım,yarın atarım,ablasına alacaktı,güzel fiyat :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhabalar, hayırlı akşamlar. 14-16 bin civarı tercihen minimum 50 inc olacak şekilde, görüntü kalitesi iyi, uzun ömürlü, sadece günlük kullanım, ekstra film/youtube vs. için bir televizyon arıyorum. Araştırma yapacağım çok televizyon olduğu için en azından filtremi daraltmak için sizlere danışmak istedim.
Detaylandırırsam;

İzleme açımız tam karşıdan.
Daha çok akşamları kullanılacak.
Kanal/uygulama geçişinden ziyade akıcılık daha önemli ama sanırım bu fiyatlara 60hz oluyor.
Android tv olmasına çok gerek yok, olursa da uygun tabi ki.
Uygun, daha iyi marka modellerde bin lira civarım bütçeyi aşabilirim.
Teşekkür ederim
Daha önce tavsiye edildiği için düşünülebilir sanıyorum. Günlük kullanım için.

Hocam aşağıdaki annenizi idare eder.

M maymunkral,
Paylaştığı model fiyatı iyi. Günlük aile kullanımı için yeterli. Tcl 50p lerinden hatta daha iyi ekran homojenligi

Geri
Üst Alt