Techwood 43U902

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Cevabınız için sağolun hocam. MKV uzantılı film destekler mi USB aracılığı ile?
Mkv mevcut orjinal ise sorun olmaz

15992073169483225550253928529636.jpg

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Yarın bir aksilik olmazsa Vestel qutlet internet sitesinden 1899 TL ye bu TV yi almayı düşünüyorum üstad....
Siz ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
Olumlu olumsuz yanlarını anlatabilir misiniz lütfen?
Tavsiye eder misiniz yoksa keşke şunu alsaydım....Siz bunu değil de şunu alın vb tavsiyeniz var mıdır?

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
N11 kampanyasından 1650 tl ye aldım. N11
de aynı satıcı vsoutlet ara sıra indirime giriyor . Yorum ve soru cevap kısımlarını okuyun n11 den.
Bence fiyatına göre çok iyi .
(Siyah performansı kötü ips olduğu için . yerel karartma yok. Birde insan yüz renkleri koyu gibi oluyor baze n bu durum vestel 43u9402 de de var yazlılımla düzelir belki,bazı görüntülerde ) .
Tarayıcıdan film izlerken takılmıyor. Yaygın kullanılan uygulamalar var.@Cenk_33,
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Techwood'un ps4 performansı nasıldır acaba
Ben ps4 kullanmıyorum o nedenle bilmiyorum . Ama hareketli sahnelerde maç yayınlarında normal izleyici gözüyle sıkıntı yok diyebilirim. Takılma olmuyor.

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
96
37
N11 kampanyasından 1650 tl ye aldım. N11
de aynı satıcı vsoutlet ara sıra indirime giriyor . Yorum ve soru cevap kısımlarını okuyun n11 den.
Bence fiyatına göre çok iyi .
(Siyah performansı kötü ips olduğu için . yerel karartma yok. Birde insan yüz renkleri koyu gibi oluyor baze n bu durum vestel 43u9402 de de var yazlılımla düzelir belki,bazı görüntülerde ) .
Tarayıcıdan film izlerken takılmıyor. Yaygın kullanılan uygulamalar var.@Cenk_33,

Ben ps4 kullanmıyorum o nedenle bilmiyorum . Ama hareketli sahnelerde maç yayınlarında normal izleyici gözüyle sıkıntı yok diyebilirim. Takılma olmuyor.
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Gayet uygun fiyata almışsınız ne zaman aldınız acaba?

Biraz önce n11'deki soru cevap kısmına baktım da 1400lü fiyatlardan bahsedenler vardı bayağı iyi kampanya yapmışlar anlaşılan. Şimdi bize TV acil lazım olunca kampanya da denk gelmez :)

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
N11 den bende yazdım bakalım indirim istiyoruz diye.....
İnşaallah güzel bir indirim yakalar ve alırız şu TECHWOOD 43 U 902 yi ?

S Çevrimdışı

santra

Yeni Üye
22 Ocak 2020
45
47
ARKADAŞLAR MERABALAR.. TECHWOOD 43U902 KULLANIYORUM... SERVİS TARAFINDAN KURULUMU YAPILDI.. BEN KANAL SIRALAMASINI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM. 101. KANALDAKİ TRT4K YAYININI 1. SIRAYA TAŞIMAK İSTİYORUM... AMA MAALESEF BULAMADIM, YAPAMADIM.. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ARKADAŞLAR MERABALAR.. TECHWOOD 43U902 KULLANIYORUM... SERVİS TARAFINDAN KURULUMU YAPILDI.. BEN KANAL SIRALAMASINI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM. 101. KANALDAKİ TRT4K YAYININI 1. SIRAYA TAŞIMAK İSTİYORUM... AMA MAALESEF BULAMADIM, YAPAMADIM.. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM..
Kanal üstünde sağ yön tuşuna basıp duzenleye gelip ok deyin numarayı verin.
Not; tkgs kurulumu yapılmış ise taşınmaz bu nedenle oncelikle menü>kurulum>tkgs durumu kapalı yapınız.

L Çevrimdışı

lordhaseky 

Aktif Üye
3 Eyl 2020
52
30
Techwood kullanan arkadaşlar SSIPTV uygulamasını bir türlü kısayol olarak ekleyemedim anamenüye, appstore uygulamasına girmeden girmiyor. Yapabilen var mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri