Deneyim TCL TS8132 3.1.2 Kanal 350W Dolby Atmos Soundbar

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Yeni üretilen televizyonlar ses gücü ve netligi olarak daha başarılı.toplu yaşam alanlarinda yüksek sesleri ;bas sesleri özellikle çok acamiyorsunuz.profesyonel ses sistemleri alım gücümüzü aşınca ara ürün olarak sounbarlar denenebiliyor.smart TV lerde box cihaz gibi bir bakıma.ben hem box hem de sounbar kullanıcısı olarak şimdilik memnunum.sesi 40 üzeri henüz açamadım ☺️

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
7999 lira linkte kart bilgilerine kadar ilerledim.fiyat bu şekilde siz bir hata mi yaptınız acaba🤔
Yoksa tcl mi zannettiniz.bu fiyat linki Samsung için

Biraz daha ilerlesem satın alıyordum, yatırımlık 😄

E Çevrimdışı

efsaneromeo

Aktif Üye
23 Haz 2023
73
39
7999 lira linkte kart bilgilerine kadar ilerledim.fiyat bu şekilde siz bir hata mi yaptınız acaba🤔
Yoksa tcl mi zannettiniz.bu fiyat linki Samsung için
Hayır. Bir sorun yok. Ben öğrenci hesabından fiyatı kontrol ettim daha da uyguna olur mu diye indirim yerine bindirim olmuş. Almak için değil saçmalık olduğundan yazdım. Yani Bir ürün 7999 TL ye satılıyorsa, ayrıca öğrenci indirimi yapılması isten miyorsa en azından aynı fiyatta satılmalı değil mi?

55bb4e17-52d7-4b0a-8903-610ef10046fa.jpg

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
Bu arada cok karambole aldim bu urunu; deger mk acaba 7999tl ye? Bir de sikinti 4k video gecisi yok diyor o ne demek oluyor? Ayrica atmos li riplenmis filmlerde de gercek atmos deneyimi yasatir mi acaba?

E Çevrimdışı

efsaneromeo

Aktif Üye
23 Haz 2023
73
39
Bu arada cok karambole aldim bu urunu; deger mk acaba 7999tl ye? Bir de sikinti 4k video gecisi yok diyor o ne demek oluyor? Ayrica atmos li riplenmis filmlerde de gercek atmos deneyimi yasatir mi acaba?
Riplenmiş filmlerde Atmos olmuyor genelde. Remux indirmek lazım. Remuxlarda da Sadece orjinal dildeki sesler Atmos. Türkçe Dublajlar genelde Atmos olmaz. O sesleri oynatmak için de media playere ihtiyaç var. Bu sistemle Atmos almak için sadece Disney, Netflix ve Amazonda film izlemeniz lazım.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
Riplenmiş filmlerde Atmos olmuyor genelde. Remux indirmek lazım. Remuxlarda da Sadece orjinal dildeki sesler Atmos. Türkçe Dublajlar genelde Atmos olmaz. O sesleri oynatmak için de media playere ihtiyaç var. Bu sistemle Atmos almak için sadece Disney, Netflix ve Amazonda film izlemeniz lazım.
Riplenmis filmlerde bazilarinda atmos yaziyor onlar calismaz mi? Android tv var herhangi bir program falan yuklesem?

E Çevrimdışı

efsaneromeo

Aktif Üye
23 Haz 2023
73
39
Riplenmis filmlerde bazilarinda atmos yaziyor onlar calismaz mi? Android tv var herhangi bir program falan yuklesem?
Atmos yazanların tamamında Orjinal Dil Atmos. Önce bunu bilmemiz lazım. Çift Dil Seçenekli olanlarda Türkçe'ye döndüğünde Atmostan çıkar. TV'nin android olması önemli değil. TV'lerde telif koruması zırıltısı varmış. O yüzden media player gerekli.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
Atmos yazanların tamamında Orjinal Dil Atmos. Önce bunu bilmemiz lazım. Çift Dil Seçenekli olanlarda Türkçe'ye döndüğünde Atmostan çıkar. TV'nin android olması önemli değil. TV'lerde telif koruması zırıltısı varmış. O yüzden media player gerekli.
orjinal dil tercihim zaten altyazıyla.. neyse ürün kargoya verilmiş bakalım gelince göreceğiz.. bilgilendirmeler için teşekkür ederim.. fiyat hatası olabilir diye kargoya verilene kadar çekiniyordum iptal ederler mi acaba diye :sirit

Geri
Üst Alt