TCL 55C728G Kullanıcı Deneyimleri

D Çevrimdışı

Dcup77 

Yeni Üye
16 Kas 2020
27
47
55C728 ve 55C735 karşılaştırması yaparsak, aradaki farka değer mi? 735 kullanıcısı var mı acaba forumda?

A Çevrimdışı

ahmedo38

Yeni Üye
9 Kas 2022
26
34
Ürün geldi kurulum yapıldı. Sesini beğendim fakat sanki panel VA dan ziyade İPS gibi siyah konusunda üzdü beni. Birde wifi da 5G ağları desteklemiyormuş o yüzden o ağlara bağlanamiyorsunuz. Servis güncelleme ile geleceğini söyledi.

DOSS BLACK Çevrimdışı

DOSS BLACK 

Aktif Üye
20 Eki 2022
66
Ürün geldi kurulum yapıldı. Sesini beğendim fakat sanki panel VA dan ziyade İPS gibi siyah konusunda üzdü beni. Birde wifi da 5G ağları desteklemiyormuş o yüzden o ağlara bağlanamiyorsunuz. Servis güncelleme ile geleceğini söyledi.
Hocam ben 5ghz ile bağlandım yanlış hatırlamıyorsam,cuma günü eve geçince bakabilirim.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
45
Bir umutla alıp THH vasıtasıyla iade edebildiğim 55C715te bile 5GHz vardı.

A Çevrimdışı

ahmedo38

Yeni Üye
9 Kas 2022
26
34
Bir umutla alıp THH vasıtasıyla iade edebildiğim 55C715te bile 5GHz vardı.
güncelleme ile 5 ghz bağlantısı geldi bağlandım

Hocam ben 5ghz ile bağlandım yanlış hatırlamıyorsam,cuma günü eve geçince bakabilirim.
evet hocam servisin dediği gibi güncelleme ile geldi

D Çevrimdışı

djmc2682

Yeni Üye
9 Ağu 2022
8
38
Merhaba Adem Helvacı Adem Helvacı abi ve W Winston hocam TCL 55C728 modelini Teknosadan 11700 lira fiyatla satın aldım ürününü henüz teslim alıp kurulumunu yaptıramadım kargoda koli hasar almış şuan ürünü iade etme şansım var. Ancak çok kararsız kaldım kullanan arkadaşlar memnun mu bu fiyatlara daha iyi bir televizyon öneriniz olur mu. C728 hakkında çok olumsuz yorum var ve kafam çok karıştı yardımcı olursanız çok sevinirim.

DOSS BLACK Çevrimdışı

DOSS BLACK 

Aktif Üye
20 Eki 2022
66
Merhaba Adem Helvacı Adem Helvacı abi ve W Winston hocam TCL 55C728 modelini Teknosadan 11700 lira fiyatla satın aldım ürününü henüz teslim alıp kurulumunu yaptıramadım kargoda koli hasar almış şuan ürünü iade etme şansım var. Ancak çok kararsız kaldım kullanan arkadaşlar memnun mu bu fiyatlara daha iyi bir televizyon öneriniz olur mu. C728 hakkında çok olumsuz yorum var ve kafam çok karıştı yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam bende de aynı ürün var ben memnunum bu fiyat aralığında bu özellikte ürün bulma şansımız çok az yine de son karar sizin

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,656
Fiyatı iyi. Servis kurulumu yapacak. Üründe bişey çıkarsa zaten rapor tutar. Satıcı firma sorumluluğunda servis kurulumu yapsın. Yeter.
Başka alacağın model bundan iyi olacak diye bişey yok .zaten bakınca Q70 Samsung, x89 Sony var 17 bine satılıyor. Onlarda da şikayet var. Bir yazılım konusunda konusunda iyiler. Bu da kişiye göre değişir.

D Çevrimdışı

djmc2682

Yeni Üye
9 Ağu 2022
8
38
Hocam bende de aynı ürün var ben memnunum bu fiyat aralığında bu özellikte ürün bulma şansımız çok az yine de son karar sizin
Hocam peki nekadar zamandır kullanıyorsunuz. Üründe bahsedilen bulutlanma ışık sızması hdr sorunu yaşıyor musunuz? Bazı kullanıcılar parlaklık ve renklerin canlı olmamasından şikayet etmiş. Bu fiyata alabileceğim televizyonlarda bu tür durumlar var mıdır diyebilir miyiz vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

M Çevrimdışı

mca22

Yeni Üye
16 Kas 2022
5
41
Arkadaşlar bugün itibariyle benim tvimde kuruldu. Ölü piksel testini yaptım bir sorun yok fakat ekran testi yaparken siyah renkte bir foto çektim ve fotoda aşağıdaki görüntü çıktı. Gerçekte böyle bir bulutlanma görünmüyor fakat fotoda çıkan bu. Ne yapmalıyım? Normal midir sizce?

20221116_221057.jpg

D Çevrimdışı

djmc2682

Yeni Üye
9 Ağu 2022
8
38
Fiyatı iyi. Servis kurulumu yapacak. Üründe bişey çıkarsa zaten rapor tutar. Satıcı firma sorumluluğunda servis kurulumu yapsın. Yeter.
Başka alacağın model bundan iyi olacak diye bişey yok .zaten bakınca Q70 Samsung, x89 Sony var 17 bine satılıyor. Onlarda da şikayet var. Bir yazılım konusunda konusunda iyiler. Bu da kişiye göre değişir.

Arkadaşlar bugün itibariyle benim tvimde kuruldu. Ölü piksel testini yaptım bir sorun yok fakat ekran testi yaparken siyah renkte bir foto çektim ve fotoda aşağıdaki görüntü çıktı. Gerçekte böyle bir bulutlanma görünmüyor fakat fotoda çıkan bu. Ne yapmalıyım? Normal midir sizce?

20221116_221057.jpg
Hayırlı olsun hocam, görüntü kalitesi tatmin etti mi sizi.

A Çevrimdışı

ahmedo38

Yeni Üye
9 Kas 2022
26
34
Hocam peki nekadar zamandır kullanıyorsunuz. Üründe bahsedilen bulutlanma ışık sızması hdr sorunu yaşıyor musunuz? Bazı kullanıcılar parlaklık ve renklerin canlı olmamasından şikayet etmiş. Bu fiyata alabileceğim televizyonlarda bu tür durumlar var mıdır diyebilir miyiz vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
ben gayet memnunum parlaklık seviyesi falanda beni üzmedi renk konusunda kendi ayarları biraz soluk duruyor ama sen ayarlardan kendine göre düzenleyebiliyorsun ben şuan o noktada da memnunum ses konusunda bayağı yüksek ses çıkışı var parasının hakkını veren bir cihaz bu fiyat aralığında 120hz olan başka cihaz yok

M Çevrimdışı

mca22

Yeni Üye
16 Kas 2022
5
41
Hayırlı olsun hocam, görüntü kalitesi tatmin etti mi sizi.
Teşekkür ederim hocam. Görüntü kalitesinden gayet memnunum. Fakat ben 11 yıllık TV den buna geçtim. Dolayısıyla çağ atlamış gibi hissettirdi bu TV bana. Bir başkasını tatmin etmeyebilir. Tek sorunum fotodaki bulutlanma sorunu.

Geri
Üst Alt