TCL 55C728G Kullanıcı Deneyimleri

M Çevrimdışı

Mahir35

Yeni Üye
11 Eki 2022
25
35
Bak sen Bilkom'a, sözlerini tutuyorlar demek ki zira sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz kardeşimizi ben bu konu ile ilgili çok sıkıştırmıştım ve kendisi de firmadan bu konuda ciddi adımlar atılacağına dair detaylı bilgiler almıştı.

UA9090 önerdiğimiz ürünlerden birisidir :ok
Adem Helvacı Adem Helvacı TCL iadesi tamamlandı sayın hocam, önerinizi de göz önüne alarak Vestel 65UA9090 teslim aldım. Yarın kuruluma gelecekler.
Tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
HDR goruntuleri icin asagida belirttigim ayarlari kullaniyorum, cok memnun kaldim. Tavsiye ederim.
Parlaklik 100
Contrast 100
Siyah seviyesi 50
Dinamik kontrast kapali
Siyah iyilestirme düsük
Dinamik parlaklik oto
Yerel.konstrast kapali
Gamma 0
Renk doyumu 70
Ton 50
Dinamik renkler kapall
Renk Isisi soguk
Bu ayarlar ile ne izlediniz mesela? Denemek istiyorum.
Bu arada dostlar, Dahili mikrofonunu OK GOOGLE olarak kullananınız oldu mu?

M Çevrimiçi

McManaman

Yeni Üye
15 Kas 2022
18
30
Bu ayarlar ile ne izlediniz mesela? Denemek istiyorum.
Bu arada dostlar, Dahili mikrofonunu OK GOOGLE olarak kullananınız oldu mu?
Youtube uzerinden Avatar 4k HDR, Sniper Will Smith HDR izlemenizi tavsiye ederim. Ben cok memnun kaldim.
Sirada uydu yayinlari icin goruntu ayarlarimi yapmak kaldi. Onun icin de bu aksam bi kac ayar denicem. Memnun kalirsam herkes paylasirim.

J Çevrimdışı

JackHaL

Yeni Üye
2 Eki 2022
16
31
Youtube uzerinden Avatar 4k HDR, Sniper Will Smith HDR izlemenizi tavsiye ederim. Ben cok memnun kaldim.
Sirada uydu yayinlari icin goruntu ayarlarimi yapmak kaldi. Onun icin de bu aksam bi kac ayar denicem. Memnun kalirsam herkes paylasirim.
Merhaba dostum. Ayarları denedin mi? Bir önceki ayar listen gibi paylaşma şansın var mı?

DOSS BLACK Çevrimdışı

DOSS BLACK 

Aktif Üye
20 Eki 2022
66
Hocam peki nekadar zamandır kullanıyorsunuz. Üründe bahsedilen bulutlanma ışık sızması hdr sorunu yaşıyor musunuz? Bazı kullanıcılar parlaklık ve renklerin canlı olmamasından şikayet etmiş. Bu fiyata alabileceğim televizyonlarda bu tür durumlar var mıdır diyebilir miyiz vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
Hocam ürünü 10 gün civarı oldu kullanalı ben gayet memnunum 10 senelik bir televizyondan geçtiğim için bana iyi geliyor yani 😂

J Çevrimdışı

Judas

Yeni Üye
19 Kas 2022
6
35
Merhaba arkadaşlar, TV yi 1 haftadır kullanıyorum şuana kadar bir sıkıntı çıkmadı ve memnunun sadece wifi 5g yok bazı arkadaşlar güncelleme ile geldi dediler ama sistemim güncel olmasına rağmen bende yok. 5g işini nasıl çözebilirim

DOSS BLACK Çevrimdışı

DOSS BLACK 

Aktif Üye
20 Eki 2022
66
TCL 55C728 üründe dahili mikrofon ile sesli komut konusunda kimler ürünü denedi acaba?
Hocam bu nasıl oluyor o tuşa uzun basınca ok Google diyorum ama anlamadım tam 😂

Merhaba arkadaşlar, TV yi 1 haftadır kullanıyorum şuana kadar bir sıkıntı çıkmadı ve memnunun sadece wifi 5g yok bazı arkadaşlar güncelleme ile geldi dediler ama sistemim güncel olmasına rağmen bende yok. 5g işini nasıl çözebilirim
Hocam bende servis kurulumunda güncelleme internet üzerinden yaptı o esnada 5ghz göründü.

DOSS BLACK Çevrimdışı

DOSS BLACK 

Aktif Üye
20 Eki 2022
66
Hocam zor değil ise versiyonuz nedir

334B5B02-A71B-437F-B030-AA210340C114.jpg

Hocam zor değil ise versiyonuz nedir
Ekledim hocam bir bakın sizde

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,656
Sizin modeminiz 5g i destekliyor mu

Geri
Üst Alt