Son Dakika !!! MÜJDE - TÜRKTELEKOM ADİL KULLANIM KOTASINI KALDIRIYOR

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
zaten fiyatlarla dengelenmiş ne anlamı kaldı şimdi şuanda herkes geçim sıkıntısı içerisinde ne diyeceğini şaşırıyor insan

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
direk 155 i arayıp soygun var deseydin :sirit
yazık günah abi ya gerçi sende nasıl bi tahüüt yapmışsan 2020 nedir ya:hihi
2 senelık yapıyolardı . bende tarıfem ıyı dıye kabul etmiştim.
42 tlden. telefon kullanmadıgım icin sadece net hattı cekıldı (telefon ucretı ıcınde)
sonrasında 58 oldu. şu anda 66 tl

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
Platin paketler var şimdilik. 35 GB AKK mi varmış? :alala

screenshot_145.png

durum bu:krokop

aslında internetin kalitesinden hızından çok memnumum.. 24 mb hızı var.. ayrıca turkcell tv+ ve 100 dk telefon hizmeti var ödediğim 69 tl içerisinde.. fakat AKK kalkarsa çok daha iyi olur..

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
2019 Yazında Superonline fiber internet 24 mbps 100 gb akn (muhtemelen ocak ayında kalkar) ile Turkcell 500 dakika 1000 Sms 4 Gb internet faturası olarak 100 lira ödüyorum... Taahhüt bitiminde benim isteğim/düşüncelerim, 4 gb interneti arttırmaları fiber internet hızını da minimum 35 mbps çıkarmaları ve faturamın da en fazla 120 lira olmasıdır...

Aksi durumda; Millenicom veya Turknet yolu görünüyor...

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Tt resmen ayak üstü soygun derdinde.

Hadi kesintisiz, kaliteli internet olsa neyse de ne hizmet ne kalite var.

Bunların yerine turkcell superbox muydu neydi, sınırsız 4.5 g internete 200 ödenir daha iyi. Hem gittiğin yere de taşırsın

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ilk konu günceldir, ne dediysek o, bugün telekom söylediklerimizi teyit etti. altta bana ve kullanıcılara gönderdikleri mesajı okuyabilirsiniz. henüz herhangi bir mesaj gelmeyen telekom aboneleri modeminizi fişten çekip geri takın.

Degerli musterimiz, 1 Ocak'tan itibaren mevcut hiziniz degismeden ve ek bir ucret odemeden, evde/iste internet paketinizden artik limitsiz olarak faydalanacaksiniz. Limitsiz internetinizi iyi gunlerde kullanmanizi dileriz. B001

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
2019 yılına girerken 4 mb interneti tarife diye vermesi gerçekten utanç verici. finlandiyada bile 1 mb internet bedava zorunlu vatandaşlık hakkı

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
2019 yılına girerken 4 mb interneti tarife diye vermesi gerçekten utanç verici. finlandiyada bile 1 mb internet bedava zorunlu vatandaşlık hakkı

kesinlikle katılıyorum yalnız gerçekçi olmak gerekirse bu rakamlarla rekabet etmesi imkansız, o yüzden mantıken yeni kampanyalar çıkacaktır. yani bence bu fiyatlar sözleşmesi biten/bitecek aboneleri elde tutmak ve yeni sözleşme imzalayacakları ikna etmek için bir nevi kandırmak için çıkan fiyatlar. alternatif isslerde 60-80 lira arasında taahhütsüz sınırsız fiyatlar var, zaten mevcut telekom kampanyalarında da kişiden kişiye fiyatlar değişiyor, ikna için birisi 100 liradan diğeri aynısını 60 liradan alabiliyor. gerçek kampanyalı fiyatları görmek için ocak ayının ilk haftasını beklemek daha mantıklı.

bu arada akk kalkacağı 2 sene önce alınan bir karardı, şimdi insanların hiç haberi yokmuş gibi ben 60 liralık paketi 100 liraya aldım demeleri komik geliyor. gündemi takip etmek azıcık etrafında olup bitenlerden haberdar olmak gerek, yoksa telekom bugün çakal olmadı, evveliyatı çakallık üzerine kurulu bir firma
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kablonetten hala ses yok. :hihi

isterse ölü taklidi yapsın, bu karara uymamak gibi bir durumları söz konusu olamaz. telekom bile yasanın etrafından dolaşıp çakallık yapmaya kalktı ama yemedi, 1 ocak itibariyle tüm isslerde akk kalkacak aksi mümkün değil.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
dün haberlerde açıkladı... 1 ocak'tan itibaren 24Mbit/s 109 tl.. ben 56tl ödüyordum... geçmiş olsun.. daha yoruma gerek var mı ?.. boş hevesler .. geçin bunları.. ödedik ve ödemeye de devam edeceğiz.. el mahkum..!

Son düzenleme:
BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38

BTK buna da birşey yapmazsa harbi geçmiş olsun, Turknet, Millenicom falan kalmaz, direkt 100 küsür liralara çıkar sanırım. Taahhütsüz olanlar da yeni zamlı tarifelerle beli bükülecek gibi duruyor... :/

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Araplar yıllarca vergi vermeden kazancı alıp gitti e haliyle alacaklı bankalara kaldı türktekom. Peki alacaklarını en kısa nasıl alacaklar hükümetin taktiğiyle taktik maktik yok ZAM ZAM ZAM la.

Umarım BTK izin vermez bu zamlara.

Geri
Üst Alt