Satın alma tarihinden daha önce televizyonun güncellenmiş olması

P Çevrimdışı

prince78 

Yeni Üye
27 Ara 2020
27
47
Sorununuzu biliyorum ve aynı sorundan bende muzdarip im size yotube de link vercegim bu linlerden tv nizi test edin eger görüntülerde sektirmeler ( atlamalar ) mevcutsa hemen tv yi iade edin.. Yotube ayarlardan 4 k 60 fps yi secin yada 1080 60 fps yi secin test ederken .

bu videolarda kesinlikle takılma olmayacaktır denermisiniz...

P Çevrimdışı

prince78 

Yeni Üye
27 Ara 2020
27
47
Kendi içindeki demo modunda bile var takılma usta artık iş internetten YouTube’dan da çıktı yani her türlü oluyor sürekli değil ama ara ara oluyor
kendi icindeki demolar 60 fps yada 30 yada 25 fps dir bu sorun tv nin 50 fps dısındaki videoları oynatamamasıdır o yüzden son verdigim videolar 50 fps dir ben bu sorunu vestel 43 ua 9800 tv de yasıyorum servis kıvırıyor bence benim gibi tuketici mahkemesine basvurun ben basvurdum 3 ay oldu bilir kişi görüsü istendi bilir kişi geldi baktı tv ye evet takılmalar var dedi tutanak tuttu kararı bekliyorum

Ensrprlk Çevrimdışı

Ensrprlk

Yeni Üye
7 Nis 2021
23
33
kendi icindeki demolar 60 fps yada 30 yada 25 fps dir bu sorun tv nin 50 fps dısındaki videoları oynatamamasıdır o yüzden son verdigim videolar 50 fps dir ben bu sorunu vestel 43 ua 9800 tv de yasıyorum servis kıvırıyor bence benim gibi tuketici mahkemesine basvurun ben basvurdum 3 ay oldu bilir kişi görüsü istendi bilir kişi geldi baktı tv ye evet takılmalar var dedi tutanak tuttu kararı bekliyorum
Evet bunlarda bir sorun yok aynı sizdeki gibi durum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet bunlarda bir sorun yok aynı sizdeki gibi durum
Ama sadece 4K 50 olanlarda sorun yok kalan 1080 720 her şeyde görüntülerde sorun var

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt