Satın alma tarihinden daha önce televizyonun güncellenmiş olması | Tavsiye Forumu

Satın alma tarihinden daha önce televizyonun güncellenmiş olması

Ensrprlk

Aktif Üye
Televizyonu 6 nisan 2021 tarihinde satın aldım. Yazılım güncelleme geçmişinde 2021 5 Mart saat:10.40 güncellemesi yapılmış görünmekte. Tvde YouTube’da netflixte hareketlerde anlık robot gibi hızlıca kısa süre kasılma oluyor. Apple TV bağladım onda denedim aynı şey onda da mevcut oldu. Çok aşırı olmasa da üstte 4 5 noktada küçük sağ kenarın altında onlara nispetle daha büyük bir ışık sızması da mevcut. Işık sızmaları kabul edilebilir gibi görünsede var. Bu güncelleme tarihi olayı ve hareketlerdeki titreme canımı sıktı sizce ne yapılabilir. Bana değişilmiş bir ürün mü verildi?

tv: Philips 65pus8505

E616B5CE-67C8-4939-A3C6-403175448C83.jpg

Aragorn 

Süper Üye
Muhtemel fabrikada güncelleme almış olabilir, titreme nasıl bir şey, İnternet hızınız kaç, kablo ile bağlamayı denediniz mi

mugetsu

Aktif Üye
Selamlar öncelikle bahsettiğiniz ürün yeni siz aldiğinizdan önce firma üzürindeki yazalimi vardir siz Wi-Fiye bağlardınız andan yazalımı kendi yapmiştir ve yazalim tarihidir o dediğiniz tarih donma sorunu içinde tvyi kendi wifinize bağlayin ayni sorun devam ediyor mu kontrol edin

Ensrprlk

Aktif Üye
Muhtemel fabrikada güncelleme almış olabilir, titreme nasıl bir şey, İnternet hızınız kaç, kablo ile bağlamayı denediniz mi
İnternet hızı yeterli telefondan paylaşarak denedim 4K rahat izlenebilirken 1080 görüntüde dahi oluyor. Çok kısa süreli oluyor mesela başını aşağı eğmişken yukarı kaldırdığını düşünün o arada bi kısa aksıyor görüntü.

Aragorn 

Süper Üye
İnternet hızı yeterli telefondan paylaşarak denedim 4K rahat izlenebilirken 1080 görüntüde dahi oluyor. Çok kısa süreli oluyor mesela başını aşağı eğmişken yukarı kaldırdığını düşünün o arada bi kısa aksıyor görüntü.
YouTube kaynaklı da olabilir, tv yansıtmada sıkıntı çıkabilir, tv nin kendi youtube uygulaması üzerinden denediniz mi

Ensrprlk

Aktif Üye
Selamlar öncelikle bahsettiğiniz ürün yeni siz aldiğinizdan önce firma üzürindeki yazalimi vardir siz Wi-Fiye bağlardınız andan yazalımı kendi yapmiştir ve yazalim tarihidir o dediğiniz tarih donma sorunu içinde tvyi kendi wifinize bağlayin ayni sorun devam
YouTube kaynaklı da olabilir, tv yansıtmada sıkıntı çıkabilir, tv nin kendi youtube uygulaması üzerinden denediniz mi
Evet hem kendi uygulamasında hem de Apple TV YouTube uygulamasında aynı hareket söz konusu oldu netflixte daha nadir olsa da aynısını yapıyor

Puzik

Bronz Üye
Apple tvden kasıt kutu mu bağladınız yoksa Appletv uygulaması mı? Kutu ise takılma yapmaması lazım herşey güncelse.İçinize sinmiyorsa netten aldıysanız iade başvurusu yapın, kuşkuyla yaşamayın. Birde tvnin internet aldığı hızı ölçün derim ben.

Ensrprlk

Aktif Üye
Apple tvden kasıt kutu mu bağladınız yoksa Appletv uygulaması mı? Kutu ise takılma yapmaması lazım herşey güncelse.İçinize sinmiyorsa netten aldıysanız iade başvurusu yapın, kuşkuyla yaşamayın. Birde tvnin internet aldığı hızı ölçün derim ben.
Kutudan bahsediyorum. Mediamarkt mağazadan aldım internetten almadım ürünü

Aragorn 

Süper Üye
Yeterli dedi ama hala tam olarak ne kadar hız aldığını ben de merak ediyorum