Satın alma tarihinden daha önce televizyonun güncellenmiş olması

P Çevrimdışı

prince78 

Yeni Üye
27 Ara 2020
27
47
Sorununuzu biliyorum ve aynı sorundan bende muzdarip im size yotube de link vercegim bu linlerden tv nizi test edin eger görüntülerde sektirmeler ( atlamalar ) mevcutsa hemen tv yi iade edin.. Yotube ayarlardan 4 k 60 fps yi secin yada 1080 60 fps yi secin test ederken .

Ensrprlk Çevrimdışı

Ensrprlk

Yeni Üye
7 Nis 2021
23
33
Sorununuzu biliyorum ve aynı sorundan bende muzdarip im size yotube de link vercegim bu linlerden tv nizi test edin eger görüntülerde sektirmeler ( atlamalar ) mevcutsa hemen tv yi iade edin.. Yotube ayarlardan 4 k 60 fps yi secin yada 1080 60 fps yi secin test ederken .

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sorun tam olarak bu arkadaşın dediği

CEC işlevini kapatıp kullanmayı denediniz mi?
Bunu denedim sorun yine devam ediyor

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Sorun tam olarak bu arkadaşın dediği

Bunu denedim sorun yine devam ediyor
O zaman servis ile işiniz gene de tv de nasıl bir arıza buna yol açıyor pek anlamadım

Ensrprlk Çevrimdışı

Ensrprlk

Yeni Üye
7 Nis 2021
23
33
O zaman servis ile işiniz gene de tv de nasıl bir arıza buna yol açıyor pek anlamadım
Servise video gönderdim bakalım ne diyecekler. Etrafındaki şeylerden etkileniyor olabilir mi acaba Samsung soundbar var ondan bile şüphelenir oldum artık

alper1925 Çevrimdışı

alper1925 

Aktif Üye
19 Haz 2020
50
31
İnternete Kablo ile mi yoksa Wifi ile mi bağlısınız . Arkadaşım evinde phlips TV Wifi bağlanınca sıkıntı oluyordu sebebi internet sağlayıcısı ve modemiydi.

Ensrprlk Çevrimdışı

Ensrprlk

Yeni Üye
7 Nis 2021
23
33
Yok o zaman onun etkisi olmaz
İnternete Kablo ile mi yoksa Wifi ile mi bağlısınız . Arkadaşım evinde phlips TV Wifi bağlanınca sıkıntı oluyordu sebebi internet sağlayıcısı ve modemiydi.
Wi-Fi ile bağlanıyorum kablo olmadığı için deneyemedim kablo alıp onu da deneyeceğim ama hem modemden hem telefondan internet paylaşarak denediğimde sonuç aynı oldu bunu da denerim. Kısa bi video var ama buraya atılmıyor yoksa atıp göstereceğim tam sorunu

Yok o zaman onun etkisi olmaz
3 saniyelik bi video takılmayı görebilirsiniz

alper1925 Çevrimdışı

alper1925 

Aktif Üye
19 Haz 2020
50
31
Wi-Fi ile bağlanıyorum kablo olmadığı için deneyemedim kablo alıp onu da deneyeceğim ama hem modemden hem telefondan internet paylaşarak denediğimde sonuç aynı oldu bunu da denerim. Kısa bi video var ama buraya atılmıyor yoksa atıp göstereceğim tam sorunu

,
Hocam siz bir kablo ile bağlanın bence öncelikli olarak fark edebilir.

Ensrprlk Çevrimdışı

Ensrprlk

Yeni Üye
7 Nis 2021
23
33
Servis bu şekilde cevapladı

AECCED10-3CB3-4013-8143-C62963A4DDAA.png

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Bunun tv ile alakası sadece wifi yüzünden olabilir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri