Philips 55Pus7303 inceleme

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
K kızılelma34, Hocam merhaba, kumandasını air mouse a çevirebilmek için hangi apk kullanıyorsunuz ? Browser olarakta otomatik reklam engelleyici özellikli Opera iyimidir ? Tv de pek sörf yapmıyorum ama, bazı filmleri falan izlemek için websitesinden açmak gerekiyor, o yüzden reklamları engellemek önemli...
Teşekkürler

bu adamların videolarında tv ile ilgili diger saydıgım butun uygulamalar var bende bu arkadaşlar sayesınde ogrendim reklam engelleyici blokada var
videoların altında link paylaşıyorlar link için uygulama deil normal tarayıcıdan açın linkleri görürsünüz tv ile alakalı başka videolarıda var

kullandıkları tvde bizimkinden
reklamsız youtube için de smart youtube yukledım reklamsıxz takılıyorum aynı 4k oda

az kurcalayın videoları indirin çok yararlı derbi tv yada live tv indirin en son bu hafta derbiyi izlersiniz:)
bende awox da var android onuda boyle yükledim güzel oldu
mesela bazı uygulamalar apk indiriyorum ama uygulama yan çıkıyor onlar fln duzeldi mouse olmadan bazı uygulamalar açılmıyor yani dokunmamızı istiyor ama dokunacak yer yok telefona uyumluo ldugu için klavyenizde yoksa kumandayı mouse yapmak şart kendi mouse tarayıca otomatik çıkıyor ama uygulamarda çıkmıyor
biraz karışık yazdım kusura kalma

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
herkeze merhabalar
ado bey başda sizden sonra bilgisi olan diger arkadaşlarımdan yardım talep ediyorum
tv eski yazılımında kulaklıga baglı olan ses sistemini direk kumandadan açıp kapatıyorduk kısıp yükseltebiliyorduk yani yeni yazılımdan sonra gitti o menüye gir kulaklık ses seviyesine gir oradan yukarı aşagı ugraş varmı bir çözümü eski yazılıma geri dönme haricinde
tv dende çok memnunum valla toz fln yok 6 aylık şuan hiç bir sorun yok
apk larla harika oldu yan dönmiyen uygulamalar fln vardı programlar ile çözdüm
taraftar tv canavar reklamsız youtube fln yükledim
sahibinden olsun hepsi stabil rahat çalışıyor bilginize kendi google playıne sabit kalmayın youtube de bir sürü video var seçenek var görüntü kalitesindende gerçekden çok memnunum normal sitelerden fln film izlemek çok iyi kumandayı bir program yükliyerek air mouse yapabiliyoruz bilginize bu formda izin veriliyormu bilmiyorum youtubede çok başarılı bi kanal var bu konuda izin olursa paylaşırım linkini yönetim izin verirse tv bir tık üste taşıdım diyebilirim kendi açımdan
saygılar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Ado

yani mümkün deil samsung 8-9 bin serilerini kullanmış biriyim bu tv görüntü kalitesi netlik olsun renk olsun mükemmel mesaj yazdım izin verirlerse ben tv baya güzel hale getirdim uygulamalar ile harici apklar ile aktif kullanıyorum telefonda yapdıgım herşeyi yapabiliyorum bütün uygulamarı yüklemek mümkün yükleyip kullanmakda mümkün örnegin mousse togle diye bir apk var tv kumandasını ses açma tuşuna basınca mouse ekranda çıkıyor bütün uygulamarda çıkmıyor örnegin telefon uygulamarı el ile dokunmanızı bekliyor tvde dokunmatik olmadıgı için mouse şart kısıp açma tuşuna basınca mouse çıkıyor ekrana home tuşu ile kapanıyor bende hayat kurtardı mesela bazı uygulamalar yan açılıyor düz olmuyor onunda apkası var bütün uygulamarı otomatik düz hale getiriyor
siz birde youtubeden 4k bir video açıp bakın netligine saygılar

Bir kaç bilgi de ben vermek istedim. Bende 55pus7502 var 2 yıldır günde 15 saat hiç kapanmadan çalışıyor ne tozlanma ne rahatsız edici bir görüntü var. Oyun oynamak isteyenler için elimde olan tvler arasında en iyisi diyebilirim. Son gelen android güncellemesi ile tv smart özelliği daha stabil. Xioami mi box s ile UI olarak aynı olsa da daha hızlı daha performanslı. Futbol sevenler için doğru ekran ayarı yapıldığında hareketli sahnelerde hiç bir titreme olmuyor bu tüm tvler için geçerli ancak Philips'in yazılımından olsa gerek daha güzel sonuçlar elde edilebiliyor. Test için ben captain america civil war filminin 00.04.20 ile 00.04.40 dakikaları arasında, Sam'in kızıl kanatı uçurup evin üzerinden geçtiği sahneyi kullanıyorum sanki titreşim testi için çekilmiş. Bu test ile ayarları yaptığımda ps4 pro ve pc de oyun performansı harika.

A Çevrimdışı

ahmysl

Yeni Üye
18 Nis 2018
6
46
Bir kaç bilgi de ben vermek istedim. Bende 55pus7502 var 2 yıldır günde 15 saat hiç kapanmadan çalışıyor ne tozlanma ne rahatsız edici bir görüntü var. Oyun oynamak isteyenler için elimde olan tvler arasında en iyisi diyebilirim. Son gelen android güncellemesi ile tv smart özelliği daha stabil. Xioami mi box s ile UI olarak aynı olsa da daha hızlı daha performanslı. Futbol sevenler için doğru ekran ayarı yapıldığında hareketli sahnelerde hiç bir titreme olmuyor bu tüm tvler için geçerli ancak Philips'in yazılımından olsa gerek daha güzel sonuçlar elde edilebiliyor. Test için ben captain america civil war filminin 00.04.20 ile 00.04.40 dakikaları arasında, Sam'in kızıl kanatı uçurup evin üzerinden geçtiği sahneyi kullanıyorum sanki titreşim testi için çekilmiş. Bu test ile ayarları yaptığımda ps4 pro ve pc de oyun performansı harika.
Merhaba hocam; yaptığın ayarları paylaşabilirmisin?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Merhaba hocam; yaptığın ayarları paylaşabilirmisin?
Hocam oyun, futbol vb hareketli sahnelerde siz kendi göz zevkinize göre ayarlayabilirsiniz önemli olan ayarlar-tüm ayarlar-görüntü-gelişmiş ve hareket kısmında perfect natural motion kısmını pasif hale getirmek

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
ben yeni fark ettim belki herkez biliyordur yinede paylaşayım sonu 62 ile bitenler avrupada toplanmış olanlar 12 ile bitenler TÜRKİYE de toplanmış anlamına gelir ufak minik farklılıklar gösterebiliyor toz girme gibi:) benim cihaz 62 toz fln yok android 8 hdr10

akşam ip tv yükledim uygulamaları ugraşırım diyen varsa inanın fulhd aynı uydu cihazı gibi izledim derbiyi 16mgbit ile
telegram grubu var çok güzel paylaşımlar yapıyorlar istiyen olursa yazsın paylaşırım

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
ben yeni fark ettim belki herkez biliyordur yinede paylaşayım sonu 62 ile bitenler avrupada toplanmış olanlar 12 ile bitenler TÜRKİYE de toplanmış anlamına gelir ufak minik farklılıklar gösterebiliyor toz girme gibi:) benim cihaz 62 toz fln yok android 8 hdr10

akşam ip tv yükledim uygulamaları ugraşırım diyen varsa inanın fulhd aynı uydu cihazı gibi izledim derbiyi 16mgbit ile
telegram grubu var çok güzel paylaşımlar yapıyorlar istiyen olursa yazsın paylaşırım
Hocam bir iptv liste varsa paylaşırsan sevinirim

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
fiyatı geçen gün vatanda 3982 ye düşmüş, kaçırdım o gün, tekrar girse de alsak =)

S Çevrimdışı

snipertime83

Yeni Üye
26 Şub 2019
6
40

Merhaba, İP TV için ne yapmam lazım nasıl izleyebilirim. Yardımcı olabilecek misiniz?
(Smart IPTV , KODİ )

Şuan da Netflix üzerinden film izliyorum. Ses biraz yüksek geldiğinde "DİT" diye inceden ses geliyor. Sizlerde oldu mu? Bu bir sorun mu?

15561372424681956713455377617879.jpg

Şuan da Netflix üzerinden film izliyorum. Ses biraz yüksek geldiğinde "DİT" diye inceden ses geliyor. Sizlerde oldu mu? Bu bir sorun mu?

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
Merhaba, İP TV için ne yapmam lazım nasıl izleyebilirim. Yardımcı olabilecek misiniz?
(Smart IPTV , KODİ )

bende yok hocam

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
(Smart IPTV , KODİ )

ip tv için youtubede diger sayfada belirttigim youtube kanalına abone (scroll.com) olun ordaki arkadaşlar çok iyi açıklıyor ip tv olayını ayrıca telegram indirin m3u yazın birsuru grup çıkıyor o gruplardan surekli paylaşıyorlar liste
listeyi nası tv atarım telefondanderseniz bi telegramda tv kurun ben oyle yapdım başka programarda var ama telefonuma bazı şeyleri indirmek daha kolay telefona indirim telegramdan whatsap gibi aynı msj atar gibi tv deki telegrama atıyorum iki dkda tvde oluyor rahat oluyor tvye telegram için telefon no ister bir yakınınızın abi kardeş eş gibi kullanıp açın oraya kişilerin telefon no sunu bi kere kullanıp kurabilirsiniz
saygılar

SS IPTV yok mu hocam ?
netflixde dit sesi yok ip tv listesi iki üç günlük oluyor ücretsiz oldugu için patlıyor yenilemek 30 snmı almıyor dedigim gibi yaparsanız telegram grupları sürekli yeni liste atıyorlar en basit
ip tv apk kurun telegramdan dedigim gibi alın listeyi oraya atın izleyin çok basit m3u olucak dosya örnek bi grup ismi veriyim

IPTV M3U8 LİSTS
in this channel will we share IPTV links xspf, m3u8, m3u ...

Bu kanalda IPTV linkleri, m3u8 xspf m3u ... vb uzantılı linkler paylaşılacaktır.

Reklam için iletişim:
@serhatsercan
@serhat38

Davet linki:
telegram bu link tıklayın çıkar

listeyi yükleme 30 snye dosya seç diyorsunuz tvden ip tv programından oradan telegram bulun en alttlarda oluriçine girip dosyalar telegrama attıgınız listeyi seçin okdar

Son düzenleme:
Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Arkadaşlar, 50pus7303 için, Vestel konusunda olduğu gibi, ilk kurulumda, test yapabileceğimiz servis menü tuşları ve izlenmesi gereken yol hakkında yardımcı olur musunuz ?

Mesela menü tuşları için 062596 tuşlarına basıp, info ve devam deyip servis menüye giriliyor denilmiş. Geçerli midir?

İlgili konu;

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt