Philips 55Pus7303 inceleme

M Çevrimdışı

mai22

Aktif Üye
27 Tem 2019
55
34
Bu tv'nin 50 olan modelini 2-3 gün önce dayanamayıp gece indirimi ile 3300 tl. ye vatanbilgisayar'dan aldım.

Ben plazma kullanan adamım 2011 yılında almıştım pana hemde normal st serisi hala taş gibi hala şuan oled'ler hariç piyasadaki led tv'lerin alayından daha iyi resim kalitesi veriyor.
Sorun morun yanık, leke cart curt yok sadece 1 kere tamir gördü; açılmamıştı power kart yeri değişti o kadar. 7.5 seneyi geçti sanırım Düşününce o zamanlar keşke pana V serisi daha büyük bir modelini alsaymışım diyorum.

her neyse bununda fiyartı iyi geldi aldım banding, cloud,toz falan uğraşamam ben eğer böyle birşey çıkarsa veya ilerde olursa yallah köye veya babamlara postalarım..

zaten hala ne diye bu kadar sorunu olan bu ledleri üretiyolar anlamış değilim aslında önce panasonic'in ledlerini mrk etmiştim çok da farkı yoktu. Sanırım bu led işinde en iyisi en az sorunlusu Sony'nin üst modelleri.

Bu fiyata philips bu özelliklere alınacak bir riskti
bakalım sonu nasıl bitecek :)

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
Hayırlı olsun hocam. Ben de dün Sony 55XF9005 alarak seçim macerasına son verdim :) Haftaiçi gelecek, inşallah sorun çıkmaz da tekrar başa dönmem.

M Çevrimdışı

mai22

Aktif Üye
27 Tem 2019
55
34
eyw. sizede hayırlı olsun.
yan odaya tv istediler aslında 2000 tl. ye kadar normal bişeylere bakıyodum. öyle nette bakınırken denk geldik hayırlısı :)

M Çevrimdışı

mai22

Aktif Üye
27 Tem 2019
55
34
tv bugün kuruldu;
ışık sızmazı yok
ölü pixsel yok
banding çok hissedilmesede var
zaten ledlerde olmayan yok gibi
clouding yok
toz yok

görüntü kalitesi gelen yayın kaynağı neyse o
diğer birçok ledlere göre çok iyi güzel
ancak plazmanın yanına bile yaklaşamaz..

S Çevrimdışı

Sinanercan53

Yeni Üye
6 Ağu 2019
1
37
Merhabalar. 50 pus 7303 model TV aldım , fakat görüntü ayarlarını bir türlü yapamadım. Futbol izlerken yada yazılar akarken gölgeler oluşuyor ayrıca film falan izlerken de görüntü de yine hareketlenmeler bulutlamalar meydana geliyor. Yardımcı olur musunuz lütfen .

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
Hocam merhaba aynı cihazı 10 gün önce bende aldım.Son güncelleme gelmeden önce hem optikten hemde kulaklık çıkışından ses sistemine bağlantı yapınca kumanda üzerinden ses açma kapama tuşlarıyla ses şiddetini ayarlayabiliyordum.Son güncellemeden sonra bu işlevsellik kalktı.Maalesef ne optikten nede kulaklık çıkışından ses şiddetini kumanda üzerinden kontrol edemiyorum.Müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 40 dakika telefondan çözmeye çalıştık herşeyi denedik(ben aramadan denediğim yolları yaptık)olmadı.En son ''Allah Allah olması lazım aslında sadece acaba hdmı dan mı ses veriyor'' dedi.Ozaman optikle kulaklık çıkışı süs mü anlamadım..Böyle bir sorunla karşılaştınız mı ? Çözümü nedir acaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çözebildiniz mi aynı problem bendede var.
bu ses olayıne çözüm bulan varmı bendede aynı sorun illa menüye girip kulaklık sesini aç kapa yapıyorum
bir kumanda artık eşleşmiyor yakumandadaki bozuldu yada tvdeki bluetooth bozuldu

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
48
Ses menüye girip değişiyor.bir sonraki güncellemeyi takip ediniz.kumanda pilini değistirin sorun düzelecektir.

Z Çevrimdışı

zgidod

Yeni Üye
23 Eki 2019
4
43
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar zamanında albani üstadın tavsiyesi ile tosh sv panel kullanıyorum artık 4k ya geçiş vakti geldi yeni eve taşınma ile 4 metreden izleyeceğim için en az 70 inç düşünüyorum 70pus7304 ü gözüme kestirdim ancak hiç bi yorum göremedim bu tv ile ilgili ve bu philips in VA olan panellerinden bilgi sahibi olan varsa süper olur albani ustaya ulaşılamıyor herhalde, bizi öksüz bıraktın duyuyorsan evine dön hocam :) albanez albanez BlackSea BlackSea A Adem Helvacı
Şimdiden teşekkürler Saygılar

Bu arada 70 ve üzeri 10000-en fazla 11000 bütçeli tavsiyelerinize açığım

W Çevrimdışı

winpeace 

Aktif Üye
7 Kas 2019
83
44
Yaşadığım sorunları bu konu altında paylaşmıştım, defalarca değişim talebinde bulunmama rağmen ret edilmişti, bunun üzerine Tüketici Hakem Heyetine başvurmuştum ve karar elime ulaştı, ürünün iadesine karar verildi (bilirkişi incelemesi ve raporu doğrultusunda). Bundan sonra firmanın 15 gün içinde itiraz hakkını kullanıp kullanmayacağını bekleyeceğim.
Bana mail adresinizi atabilirseniz size sormak istediğim birkaç konu var. Memnun olurum

S Çevrimdışı

slayttan

Yeni Üye
8 Mar 2018
31
Merhaba, panel de dolby digital plus özelliği nasıl aktif hale gelir?

Ayrıca sinema sisteminde atmos desteği var.
Örneğin netflix den atmos sesli bir film açtığımızda tv bunu ses sistemine aktarabilir mi? Ses sisteminden dinleyebilir miyiz?

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Merhaba, panel de dolby digital plus özelliği nasıl aktif hale gelir?

Ayrıca sinema sisteminde atmos desteği var.
Örneğin netflix den atmos sesli bir film açtığımızda tv bunu ses sistemine aktarabilir mi? Ses sisteminden dinleyebilir miyiz?

Ses sisteminin atmos destekli olması lazım. Googledab dolby atmos destekli sistemlere bakabilirsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri