PC'de DVR kaydını izleyebilme

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Şunu denermisiniz rica etsem.

Yine şifre isterse manisa45 şuanki attığımda şifre olmaması lazım

Anakartınızdan kaynaklıyor gibi görünüyor.. Özellikle DLNA Follow TV seçenekleri gibi.. Sanırım PVR ready tetikleyici ve kayıt zamanlaması bunlara bağlı..
Bendeki aşağıdaki resimdeki gibidir.. sizinki farklı.. anakart yapısından olabilir..

Ekran-Alintisid197fd2e2d1c9adc.jpg

Bu da sizinki..

Ekran-Alintisi-24a3af406dd3f3acb.jpg

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Anakartınızdan kaynaklıyor gibi görünüyor.. Özellikle DLNA Follow TV seçenekleri gibi.. Sanırım PVR ready tetikleyici ve kayıt zamanlaması bunlara bağlı..
Bendeki aşağıdaki resimdeki gibidir.. sizinki farklı.. anakart yapısından olabilir..

Ekran-Alintisid197fd2e2d1c9adc.jpg

Bu da sizinki..

Ekran-Alintisi-24a3af406dd3f3acb.jpg

Harika bir yaklaşım mantıklı teşekkür ederim. Sizin resminizdeki Mb140 mı yoksa Mb9x mi?

Peki bende ki Follow Tv yi açsak işe yarar mı acaba yada bunun dışında dikkatinizi çeken başka bir konu var mı? Sizin mb140 da Follow Tv var mıydı yoksa siz mi açtınız.

IMG_20190125_212252.jpg

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
MB140 olan TV de follow ve smart özelliği yok buna mukabil kayıt süresi kalan yayın süresi kadar oluyor.. MB96 olan TVde follow ve smart özelliği var ve süre uzatılabiliyor (yine de tuşlara arka arkaya basılınca programın kalan yayın süresi görülebiliyor.. ) Sanırım 140 olan bunu otomatik yapıyor ancak ondan sonraki program yayınını görmüyor..) .. Yani sizinkiyle aynı.. Aslında değişen birşey yok.. tamamiyle yayın süresi ile ilgili.. Follow 140 da olmamakla beraber sizinkinde görülebiliyor.. Bir de onu açarak deneyin belki bir sonuç alınabilir.. Follow TV to DMR seçeneği de bunda etkili olabilir.. O seçenek varsa belki önce Vestlel profile reader ve sonrasında Hex den bulunup ayarlanabilir..

Son düzenleme:

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
MB140 olan TV de follow ve smart özelliği yok buna mukabil kayıt süresi kalan yayın süresi kadar oluyor.. MB96 olan TVde follow ve smart özelliği var ve süre uzatılabiliyor (yine de tuşlara arka arkaya basılınca programın kalan yayın süresi görülebiliyor.. Sanırım 140 olan bunu otomatik yapıyor.. Yani sizinkiyle aynı.. Aslında değişen birşey yok.. tamamiyle yayın süresi ile ilgili..

Anlıyorum yapacak bir şey yok o zaman :confused: , Bende epg özelliği olmayan diğer kanallarda yayın süresi dikkate almaksızın hep 30 dakika çıkıyor.

Bakalım resimdeki Follow TV kutucuğu tikledim akşam yükleyince herşey belli olur sanırım :cool:

Destek için çok teşekkür ederim.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Anlıyorum yapacak bir şey yok o zaman :confused: , Bende epg özelliği olmayan diğer kanallarda yayın süresi dikkate almaksızın hep 30 dakika çıkıyor.

Bakalım resimdeki Follow TV kutucuğu tikledim akşam yükleyince herşey belli olur sanırım :cool:

Destek için çok teşekkür ederim.

Az önce baktım,140 olanda kalan yayın süresi gösteriliyor.. Değişik kanallarda denedim..

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Yok ya ben bırakıyorum arkadaş :giggle: kafayı yicem yoksa niye niye niye diye :roflmao:

Bugün son olarak şöyle deneyeceğim oluyorsa olur olmuyorsada kendi bilir :unsure:

n1.jpg

n2.jpg

Edit :
denenebilir ancak yazılım yüklemek riskli iştir ve forumda bundan sık sık bahsedilmektedir..elinizde full yazılım yoksa risk oluşabilir..

Son düzenleme:

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
sayın rfve rfve bir başka forumda hex editör kullanıdğınız bilgisini gördüm acaba doğru mu? Bir sorum olacak size belki bir yorumunuz olabilir hatta sayın teraspy teraspy
dende bir yorum alabilirsem sevinirim.

MB211 şasede epg dışında normal bir kanal kaydetmek istediğimizde sıtandart bir 30 dakika sınırlaması var.
Acaba bu 30 dakika sınırlaması değiştirilebiliyor mu ve bir yöntemi var mı?

Sayın H hkn40 dan bazı bilgiler aldım birde sizden yorum alırsam sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt