Oppo Realme Powerbank 2 İncelemesi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
iade mi ? iade etmem 55 TL'ye almışım :kiskis içindeki malzeme belli kalitesi belli ödediğim para belli bir kaybım yok bu şartlarda iade edilmez iade mantıklı değill kıyamıyorum cihaza kullanılan pil devre işçilik 55 TL'nin üzerinde olduğu için benim için çok Kârlı bir alışveriş oldu ...

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
iade mi ? iade etmem 55 TL'ye almışım :kiskis içindeki malzeme belli kalitesi belli ödediğim para belli bir kaybım yok bu şartlarda iade edilmez iade mantıklı değill kıyamıyorum cihaza kullanılan pil devre işçilik 55 TL'nin üzerinde olduğu için benim için çok Kârlı bir alışveriş oldu ...
İşte ben içini açıp fayda sağlayamayacağım için yolladım gitti, fırsatlar bitmez

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Çok ilginç, bana gelen ürün mü sağlam çıktı nedir(bunu dedim ya 2 güne bozulur, yazarım buraya xd) . Fiyatına göre beklentimi karşıladığı için memnun bir şekilde kullanıyorum. Telefonu 2 kere tamamen dolduruyor ki beklentim buydu. Kullandıktan sonra 10 saniye basılı tutma işini de yapmıyorum üşengeçlikten.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama benim telefon redmi note 7. 4000 mAh batarya kapasitesi var. Power bank ile 0'dan 100'e bir defa doldurdum. Bir defada 0'dan 65'e kadar doldurabildi. Ardından bitti. mAh değerlerini toplayınca aşağı yukarı 7000 mAh lık bir performans sunuyor. Acaba bu normal mi? 3000 mAh nere gitti ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama benim telefon redmi note 7. 4000 mAh batarya kapasitesi var. Power bank ile 0'dan 100'e bir defa doldurdum. Bir defada 0'dan 65'e kadar doldurabildi. Ardından bitti. mAh değerlerini toplayınca aşağı yukarı 7000 mAh lık bir performans sunuyor. Acaba bu normal mi? 3000 mAh nere gitti ?
Alet zaten 7-8 bin arası gerçek değere sahip, sizin skor gayet başarılı olmuş sıkıntı yok bence

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hesap doğru olması gerektiği gibi :ok

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Bu powerbankın sarı ve siyah renklerinden birer tane almıştım yorumum bulunsun
typ-c girişinden de iki ucu typ-c kabloyla şarj edebildiğini kimse yazmamış. yada ben okumadım. ama typ-c den de şarj özelliğiyle ıphone 11 ve 12 kullanıcıları için çok kullanışlı '' pd '' desteği var.
hizlı şarj olarak max 18 verir , 12 alır içindeki pil 7200 - 7500 arası güzel bir değer
konu sahibinin içini açması fotoğraf paylaşması vs elinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş lehim konusunda size katılıyorum inceden bir lehim atılmış üzerinden geçilmesi akım değerleri için daha sağlıklı olacaktır.
hızlı şarj destekli typ-c çıkışlı fiyatı uygun güzel bir powerbank

buda başka bir fiyat performans bundan da iki tane aldım çok güzel bir powerbank
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

10.000 mah ölçümü dolum değerlerine göredir. gerçekte boşalma değerleri 10.000 mah 7500 civarı
20.000 mah 15.000 civarı
30.000 mah 22.000 civarına denk gelir
bütün powerbanklar durum böyledir. powerbank alırken 20.000 mahın aslında 15 bin civarı olduğunu bilerek alın

Son düzenleme:
Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Bende aktif olarak kullanıyorum cihazdan memnunum.Dolumdan sonra ki otomatik uykuya geçmeme sorununu belirterek garantiya göndersek tamir edemezler mi acaba :hmm

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bu powerbankın sarı ve siyah renklerinden birer tane almıştım yorumum bulunsun
typ-c girişinden de iki ucu typ-c kabloyla şarj edebildiğini kimse yazmamış. yada ben okumadım. ama typ-c den de şarj özelliğiyle ıphone 11 ve 12 kullanıcıları için çok kullanışlı '' pd '' desteği var.
hizlı şarj olarak max 18 verir , 12 alır içindeki pil 7200 - 7500 arası güzel bir değer
konu sahibinin içini açması fotoğraf paylaşması vs elinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş lehim konusunda size katılıyorum inceden bir lehim atılmış üzerinden geçilmesi akım değerleri için daha sağlıklı olacaktır.
hızlı şarj destekli typ-c çıkışlı fiyatı uygun güzel bir powerbank

buda başka bir fiyat performans bundan da iki tane aldım çok güzel bir powerbank
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

10.000 mah ölçümü dolum değerlerine göredir. gerçekte boşalma değerleri 10.000 mah 7500 civarı
20.000 mah 15.000 civarı
30.000 mah 22.000 civarına denk gelir
bütün powerbanklar durum böyledir. powerbank alırken 20.000 mahın aslında 15 bin civarı olduğunu bilerek alın
O farkın sebebi 3.6 v, 5v ikilemi telefonlar 5v istiyor adamlar 3.6 ya göre 10000 mah diyor aslında hileli bir durum

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Powerbank üreten büyük firmalar var lg, samsung,sony, philips asus biri bunlara dava açsa milyarlık tazminat alır ama kimse açmıyor
Adamlar 10.000 mah dolum kapasitesi var 7500 mah dolum yapar diye yazıyor k. Kılavuzuna hacı bu 10 luk 10 da dolum yapar d demiyorlar hersey açık ve net öküz altında buzağı aramanın anlamı yok :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri