Oppo Realme Powerbank 2 İncelemesi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Şimdi aklımdan o geçiyordu, gideyim bakayım bari ?
Açtıktan sonra 3 saniye basınca ışık sönüyor, 10 saniye basınca bir şey oluyor mu anlayamadım bir tepki vermedi
IMG_20210314_232604.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Açtıktan sonra 3 saniye basınca ışık sönüyor, 10 saniye basınca bir şey oluyor mu anlayamadım bir tepki vermedi
IMG_20210314_232604.jpg
o tuş işe yaramıyor iade edersen slim lipo pilli olanlardan alma li-ion pil kalın tip powerbank'lar daha verimli Apple bile li-ion pil diyor lipo pil oyuncaklar radyo mp3 ler için iyi powerbank'lar için iyi değil li-ion piller de üretici önemli Sony Samsung LG üretimi li-ion pilli powerbank denk gelirse çok iyi olur

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu meretin kullanma kılavuzunu okudunuz değil mi.
açmakapa butonuyla uyku moduna geçirme fonksiyonu olabilir.
Bir direnç yerini boş bırakmışlar
oraya direnç koysak fark olur mu? acaba diyorum
Edit=direnc koydum voltaj tamamen gitti powerbank çalışmadı direnci söktüm çalıştı
WhatsApp-Image-2021-03-03-at-11.30.12-3a0593c01e40bf4f7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
mevzuyu şimdi çözdüm :hihi
kullanım sonrası açma kapama tuşuna
10sn basılı tutarsanız cihaz kendini kapatıyor, volt çıkışı vermiyor.

hadi gözünüz aydın. :ok
Doğru tespit Sota Sota başkan şimdi test ettim 10 saniyeden az olmayacak ama az olursa olmuyor bende denemiştim o yöntemi daha önce ama 3-5 saniye basılı tutmuştum olmamıştı tam 10 saniye sonra kapatıyor kendini bunu kullanım kitapcığına yazsalar olmaz sanki bizi uğraştırıp durdular ne oppo ama hepsi otomatik kapanır bu 10saniye basılı tutmak ister nazlı yeni gelin gibi :hihi

Sota Sota hocam ayrı bir konu aç bunun için tam kapatma çözüm konusu forumda yerini alsın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,536
Doğru tespit Sota Sota başkan şimdi test ettim 10 saniyeden az olmayacak ama az olursa olmuyor bende denemiştim o yöntemi daha önce ama 3-5 saniye basılı tutmuştum olmamıştı tam 10 saniye sonra kapatıyor kendini bunu kullanım kitapcığına yazsalar olmaz sanki bizi uğraştırıp durdular ne oppo ama hepsi otomatik kapanır bu 10saniye basılı tutmak ister nazlı yeni gelin gibi :hihi

Sota Sota hocam ayrı bir konu aç bunun için tam kapatma çözüm konusu forumda yerini alsın

Bu şeref sana ait en çok uğraşan sen oldun.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Kılavuzda 10 sn basılı tutarsan yeniden başlar yazıyor çok denedim bir tepki görmedim, sanırım çeviri hatası, elinize sağlık @denysmih6 ve Sota Sota çok emek verdiniz ama çözüldü sanırım sorun

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
o tuş işe yaramıyor iade edersen slim lipo pilli olanlardan alma li-ion pil kalın tip powerbank'lar daha verimli Apple bile li-ion pil diyor lipo pil oyuncaklar radyo mp3 ler için iyi powerbank'lar için iyi değil li-ion piller de üretici önemli Sony Samsung LG üretimi li-ion pilli powerbank denk gelirse çok iyi olur

Bir direnç yerini boş bırakmışlar
oraya direnç koysak fark olur mu? acaba diyorum
Edit=direnc koydum voltaj tamamen gitti powerbank çalışmadı direnci söktüm çalıştı
WhatsApp-Image-2021-03-03-at-11.30.12-3a0593c01e40bf4f7.jpg
Birkaç gün de bu yeni bulduğumuz yöntemle test edeyim yoksa veririm, intenso ve energizer var aynı aralıkta onlar da denenebilir, zaten ihtiyacım yoktu benim ama aldık ucuz diye ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İndirimi gördüğüm andan itibaren içimde bir şüphe oluşmuştu. Bence, bu olumsuzluğu bildikleri için fiyatı aşırı düşürdüler, fark eden olursa da, indirimin büyüklüğü ile teselli olup, iade vs işlerine girmesinler diye uyanıklık yaptılar.

:tara
Zannetmiyorum öyle bir indirim olduğunu. Diğer siteler olsa neyse de, Amazon yapar yani.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt