Oppo Realme Powerbank 2 İncelemesi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Birkaç gün de bu yeni bulduğumuz yöntemle test edeyim yoksa veririm, intenso ve energizer var aynı aralıkta onlar da denenebilir, zaten ihtiyacım yoktu benim ama aldık ucuz diye ?
50 liralık Powerbank için iyi kafa patlattınız bak. :deli1
Kılavuzunda yazmış adamlar, keşke baksaydınız. :kiskis

Normal olan kendi kesip kendi başlatması ama bunu tasarlayan arkadaş farklı bir kafa yaşamış demek ki. :hihi
İndirimde ike alın bir Spigen geçin gidin derim ben. :krotey

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
50 liralık Powerbank için iyi kafa patlattınız bak. :deli1

Normal olan kendi kesip kendi başlatması ama bunu tasarlayan arkadaş farklı bir kafa yaşamış demek ki. :hihi
İndirimde ike alın bir Spigen geçin gidin derim ben. :krotey
Kardeş kılavuzu yukarı koydum ve denedim 10 saniye basarsanız yeniden başlatır yazıyor, çeviri hatası var besbelli, 50 lira ya da 500 lira ne fark eder, moderatörü olduğun yer bir çözüm forumu, Sota Sota başkan benden çok kafa patlattı ve bir tasarım hatası tespit edildi. Yarın başka biri bu sorunu yaşadığında tavsiye forumu ona yardımcı olacak. Benim ihtiyacım zaten yoktu ama yerinde tavsiyenle aldık ürünü, üstüne alındın gibi hissediyorum ama bunun seninle alakası yok her markada yaşanabilir bir sorun bu, yaşadık, irdeledik ve çözdük hep beraber, burada bazılarımız senden yaşça büyüğüz ve yaş ilerledikçe alınganlık artıyor. Sen espriyle yazsan da kafa patlatmak ibaresi bizim kulağımıza hoş gelmiyor bil istedim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Şükür ki, "bu sefer" yanıldım... :cigara
Hadi geçmiş olsun cümleten.

* * *

Yine muhalefet edecek bir şey bulayım... 10 saniye bir tuşa basılı tutmak için çok bence. Ayrıca, çeviri hatası olduğu ortada.

Bu konu üzerinde, "kafa patlatanlara" da ayrıca teşekkürler. Ellerine, kafalarına sağlık. :cak

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ben bunu yapan mühendisin de bunun kullanım klavuzunu çevirenin de diyorum siz anladınız onu klavuzda 10 saniye basarsan kendini yeniden başlatır diyor kedini kapatır uyku moduna geçer cihazı kullanmayacağınız zaman 10 saniye güç tuşuna basın cihaz kendini kapatır demiyor yabancı sitelerde çok şikayet var ürünle ilgili herkes performans sorunu yaşamış normal kullanıcının 5v sürekli aktif olduğunu bilme gibi sansı yok usb çıkışını ölçmesem bende bilmezdim 5v aktif olduğunu bütün powerbanklar ışıkları sönünce kendisi kapanıp uyku moduna geçiyor bu 10 saniye basmak istiyor 10 saniye muhabbetini bilen bu ürünü tercih etmez o neden ile tanıtım reklamasyon olsun kullanım klavuzu dahil 10 saniye konusu hakkında detaylı bilgi verilmemiş es geçilmiş müşteri kaçmasın diye :kiskis

neyi yazmış adamlar ne yazdıklarını bilmiyorlar çeviri 5 para etmez 5v sürekli aktif olması sorun teşkil ediyor bu sorunu Tavsiye forumunda çözdük :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kardeş kılavuzu yukarı koydum ve denedim 10 saniye basarsanız yeniden başlatır yazıyor, çeviri hatası var besbelli, 50 lira ya da 500 lira ne fark eder, moderatörü olduğun yer bir çözüm forumu, Sota Sota başkan benden çok kafa patlattı ve bir tasarım hatası tespit edildi. Yarın başka biri bu sorunu yaşadığında tavsiye forumu ona yardımcı olacak. Benim ihtiyacım zaten yoktu ama yerinde tavsiyenle aldık ürünü, üstüne alındın gibi hissediyorum ama bunun seninle alakası yok her markada yaşanabilir bir sorun bu, yaşadık, irdeledik ve çözdük hep beraber, burada bazılarımız senden yaşça büyüğüz ve yaş ilerledikçe alınganlık artıyor. Sen espriyle yazsan da kafa patlatmak ibaresi bizim kulağımıza hoş gelmiyor bil istedim.
Bir süredir istediğim düzeyde aktif değilim forumda lakin bu gibi güzel çözümler hep görmek istediğimiz konular.

Emek vermiş, kafa yormuş ve süreci sonuca taşımışsınız.

Emek veren tüm dostlara selam olsun ???

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Ben de şarjdan çekince kendi kendini kapatıyor sanıyordum, konuya tekrar bakmam iyi oldu. Bilgi için teşekkürler. Bu tür cihazlarda gerçekten şans önemli, bende pek olmasa da cihaz şimdilik sağlam ve telefonumu 2 kere tam şarj ediyor, 1 diş şarj cihazda kalıyor üstelik. Cihaz ile telefonumu şarj ettikten sonra kendi kapanıyor sanıp öyle bıraktım hep, çok fazla güç kaybı gözlemlemedim. Bundan sonra kullanmayacağım zaman 10 saniye basılı tutup kapatayım bari, bilgiler ve incelemeler için tekrar teşekkürler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ürünü iade ettim, Amazon sorunsuz bir şekilde hesabıma iadeyi yaptı. İnceleyen ve araştıran başta @denysmih6 ve Sota Sota olmak üzere herkese teşekkürler
10 saniye basılı tut orası olmamış Amazon iade poltikası çok iyi ister 1 TL'lik ister 1000 TL'lik ürün olsun hemen iadeyi onaylıyor
redmi not 8'i tam sarj,da 1.8 kere şarj ediyor 10 saniye basılı tutma işini bende sevmedim birde bunu ilk çıktığında 150-200 arası alanlar var :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
10 saniye basılı tut orası olmamış Amazon iade poltikası çok iyi ister 1 TL'lik ister 1000 TL'lik ürün olsun hemen iadeyi onaylıyor
redmi not 8'i tam sarj,da 1.8 kere şarj ediyor 10 saniye basılı tutma işini bende sevmedim birde bunu ilk çıktığında 150-200 arası alanlar var :kiskis
Onlara üzüldüm gerçekten, dediğin gibi verimli olamadı maalesef, hele Sota Sota dostumun yaptığı deşarj şarj testi inanılmazdı neredeyse 4000 kaçak var alette inanılmaz gerçekten. Elimde 4 senelik honor 10000 lik powerbank var inan hala çok iyi. Dediğin gibi Amazon iade işinde de muazzam, mng kargoya ürünü teslim ettim iki gün sonra iade hesabıma yapıldı. Tekrar teşekkür ederim bu güzel inceleme için

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Onlara üzüldüm gerçekten, dediğin gibi verimli olamadı maalesef, hele Sota Sota dostumun yaptığı deşarj şarj testi inanılmazdı neredeyse 4000 kaçak var alette inanılmaz gerçekten. Elimde 4 senelik honor 10000 lik powerbank var inan hala çok iyi. Dediğin gibi Amazon iade işinde de muazzam, mng kargoya ürünü teslim ettim iki gün sonra iade hesabıma yapıldı. Tekrar teşekkür ederim bu güzel inceleme için
yalana gerek yok cihazı kapatıp attım bir köşeye.
kapanmadığınız sürece aşırı verimsiz bir cihaz.
işin kötü yanı açık olup olmadığını da bilmiyorsunuz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt