E Çevrimdışı

emrah74 

Yeni Üye
29 Ağu 2018
44
İkinci el de satarsınız hocam pandemi bitiminde. İlla ki alıcısı olacaktır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İkinci el de satarsınız hocam pandemi bitiminde. İlla ki alıcısı olacaktır.
Şimdilik satma taraftarı değilim.Satmayla uğraşmaya hiç niyetim yok.İlana koy alıcıya mesaj yaz vs vs.
VESA delikleri varsa arkasında uygun bir ayak satın alabilirsiniz.
Aynen mantıklı bu aklıma hiç gelmedi??

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Bu monitörün fiyatı uygun geldi bana. Normal ev kullanıcısının, oyun falan oynamam, ara sıra internete bakarım, film izlerim nadiren. Üstadlardan tavsiye bekliyorum alayımmı bu monitörü acaba.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
SAMSUNG TN panel A Adem Helvacı ustaya danışmak gerek HACERin panel bilgisi yazılmamış Bu arada mediamarkt bazı ürün fiyatlarını sadce online web sitesinde veriyor mağazada fiyat farklı olabilir bilemiyorum karar sizin

ayrıca parlaklık hacer 250 cd samsung 300 cd :dry

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aynen hocam ama görecek şansım yok malesef. Sizin gönderdiğiniz ürünün de fiyatı süper. Bilemedim valla ya, bana orta seviye görüntü verse yeter.
İncelemesini yapmış YouTube de bir eleman bu monitörün, Acer daha mantıklı benim için anlaşılan. Az sonra sipariş vereceğim galiba aceri

sepete 5 ekle bak ne dicek
O zaman hemen siparişi geçiyorum

Siparişi geçtim 1250 liraya 27 inç IPS bir monitör almış oldum, hayırlı olsun. 10 güne anca gelir kargo bayram yoğunluğundan dolayı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
İncelemesini yapmış YouTube de bir eleman bu monitörün, Acer daha mantıklı benim için anlaşılan. Az sonra sipariş vereceğim galiba aceri

O zaman hemen siparişi geçiyorum

Siparişi geçtim 1250 liraya 27 inç IPS bir monitör almış oldum, hayırlı olsun. 10 güne anca gelir kargo bayram yoğunluğundan dolayı.
hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Aslında iyi panel olması daha önemli.

Bir dönem IPS'in ucuzlatılmış versiyonu diye lanse edilen, e-IPS gibi uydurma bir isimle lanse edilen nispeten ucuz monitörler çıkmıştı. O modellerden birini alan arkadaşımin monitörünü her gördüğümde, benim TN'e ekmek veresim gelmiyor.

120-144Hz IPS panelli bir monitör şu dönem için gayet iyi sayılır. Değişik bir sıkıntısı, çok uzun tepki süresi vs yoksa her türlü tercihim IPS olur. ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri