Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
İlk jenerasyondan sonrasını bekleme taraftarıyım ben.
Ben Apple'ın yerinde olsam hemen çıkartmam.
Gerekirse 1 yıl daha beklesin millet.
MAC kullanacak adam MAC kullanır yine zaten.
Daha tam Benchmark göremedim ama çok aşırı güçlü de değil işlemciler üst segment ürün gamında ancak 2. jenerasyonlarını görebiliriz. Birde ARM uyumu problemi var. Yazdıkları uygulama katmanı çok iyiymiş ama hâlâ performans gerektiren programlar için hazır değil. Native geliştirmeye ise çok var. Photoshop bile 2021 ortasında ARM uyumlu hale gelecekmiş Premiere Pro, After Effects i filan siz düşünün.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Daha tam Benchmark göremedim ama çok aşırı güçlü de değil işlemciler üst segment ürün gamında ancak 2. jenerasyonlarını görebiliriz. Birde ARM uyumu problemi var. Yazdıkları uygulama katmanı çok iyiymiş ama hâlâ performans gerektiren programlar için hazır değil. Native geliştirmeye ise çok var. Photoshop bile 2021 ortasında ARM uyumlu hale gelecekmiş Premiere Pro, After Effects i filan siz düşünün.
Diyorum işte daha yolu var.
Ama benim bildiğim Apple hemen çıkaracak bir jenerasyon.
Fanboy ve güç istemeyen kitlenin işini görecek ilk jenerasyonda bence.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Diyorum işte daha yolu var.
Ama benim bildiğim Apple hemen çıkaracak bir jenerasyon.
Fanboy ve güç istemeyen kitlenin işini görecek ilk jenerasyonda bence.
Tespitlerinize katılıyorum günlük bir kullanım için hedefliyorlar zaten ürünü ki en güçlü yanları da orada. Zaten asıl pazarları Amerika orada hep peynir ekmek gibi satıyordu artık pil ömrü sebebiyle daha çok satar. Devamını getirebilecekler mi onu da zaman gösterecek.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Tespitlerinize katılıyorum günlük bir kullanım için hedefliyorlar zaten ürünü ki en güçlü yanları da orada. Zaten asıl pazarları Amerika orada hep peynir ekmek gibi satıyordu artık pil ömrü sebebiyle daha çok satar. Devamını getirebilecekler mi onu da zaman gösterecek.
Apple getirir.
Bu ARM işini tüm ekosisteme yaydı mı, MAC PRO hariç henüz, alır yürür.
Ama uzun soluklu bir iş.
Telefon işletmeye benzemez.
Telefondaki en ağır şey Resim, video işleme.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Casper giriş seviye kart aldığı için olmasın?
Ayrıca lehimlenmiş elemanı sökemiyorsan o senin beceriksizliğin olmasın?
Ya da ucuz istasyon kullanıyor olmayasın?

Önce diyordun satıcı değilim, şimdi de diyorsun ki MSI anakartları tamir ediyorduk diye.
Adama Rampage yolla da incelesin, prim yazarlar hanene.
ben satıcı değilim dedim 4 yıl oldu işyerini kapatalı 15 yıl pc uydu güvenlik sistemleri cep telefonu teknik servis montaj satış işleri yaptım ne kullanıyorsan banada ver uçuyorsun prim mirim altı üstü monitör tavsiye ettik geçmişimi yaptığım işi mesleğimi inkar etmem ben olanı yaptığım işi atlattım msı yapılmıyor sökülmyor demedim sadece sorunlu zaman alan uğraştıran beğenmediğim firma zevkler ve renkler tartışılmaz sen istediğin markayı almakta tavsiye etmekte özgürsün herkesin görüşüne saygım var herkesin düşüncesi kendine ait her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır...

E Çevrimdışı

emrah74 

Yeni Üye
29 Ağu 2018
44
Kusura bakmayın iş güç çocuğun eba ve üniversite sınavları derken foruma giremedim.Çocuğumun eba da derslere giriyor diye beklemek istemediğim koronadan dolayı kargolar çok geç geliyor ve bende şok market den Rampege yi aldım.Renk canlılığı olarak pek iyi değil ve ips panel olarak farklı açılardan bakınca görüntüde kayıplar oluyor.Zaman bulup da pek detaylı inceleme yapamadım işin gerçeği zaman bulduğum da buradan paylaşırım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kusura bakmayın iş güç çocuğun eba ve üniversite sınavları derken foruma giremedim.Çocuğumun eba da derslere giriyor diye beklemek istemediğim koronadan dolayı kargolar çok geç geliyor ve bende şok market den Rampege yi aldım.Renk canlılığı olarak pek iyi değil ve ips panel olarak farklı açılardan bakınca görüntüde kayıplar oluyor.Zaman bulup da pek detaylı inceleme yapamadım işin gerçeği zaman bulduğum da buradan paylaşırım.
Rica ederim. Rampage'den fazlası beklenemezdi. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt