Mitsubishi Electric R32

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141
Cvp: Mitsubishi Electric R32

bozdem' Alıntı:
t.taha' Alıntı:
Mitsubishi Electric MSZ-LN (Legendra) fiyatı listesi:

LnJMbj.jpg

Eyvah eyvah uygun fiyatlı klima bayisi açmak şart oldu :oha: Geçen eski çalıştığım ME servisine gittim nasıl gidiyor diye yok çok durgun diyolar kendileri bile şikayetçi fiyattan.

B bozdem

Hocam şuan ki fiyatı fh'den biraz daha ucuz (kampanya bitti) ln'de güya kampanyada fiyatlara bak evet ama 9 binlik olanına heves ettim, bir manyaklık yapsam 6 bine alsam uzun süre kullanmak istiyorum, gerçekten değmez mi diyorsunuz.

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Ya soğutma yapcaksan hiç alma ne gerek var he zenginseniz buyrun alın ama gerek yok yani :)

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

1750-1800 tl ye midea blanc aĺıp her birini 3 yıl kullanıp atsan 7 bin tl eder..LN25 parası..Atmayıp satarsan da elektrik tüketimi farkını çıkarırsın..(varsa öyle bir fark tabii)

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

ruzgar' Alıntı:
1750-1800 tl ye midea blanc aĺıp her birini 3 yıl kullanıp atsan 7 bin tl eder..LN25 parası..Atmayıp satarsan da elektrik tüketimi farkını çıkarırsın..(varsa öyle bir fark tabii)

Heleki soğutmada ben mit.elec. ci olmama rağmen soğutmada o paraları kesinlikle vermem belki HJ ye veririm.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Sogutma icin blanc alir gecerim
Fazlasina gerek yok

Ekstra ozellik daha sessiz cihaz dersen ozaman kesenin
Agzini acilir

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Sota' Alıntı:

oha sana denir len aa dana kırosu 400 tl için kebap yiycem diye 700 tl kazaık yedin kokusu karsa gitti yalanmı Gürcan şahit. :)eh:

he sana bedava vercekler..  çıkarına göre konuş birde me ile kg yi samsungu bir tutmya çalış.

ulen bu millet hala eski kafa kendimide katıyorum ama biraz mantıklı olmak lazım

götün yiyorsa git hökümata çat korkak tavuk çatta sona biliyon :)ürt: ferrrainin mustang ın fiyatı neden yüzkat yüksek

he he adamlar koca firma kuracak senin gibi amme hizmeti yapaıcak.

bak iklimsanın bir bayisyle görüştüydüm zamanında 4-5 sene önce felan ozmanlar ZJX serileri 4000 küsürlar felan
adam dedi,ki iklims abunları en fazla 500 tl ye depsouna koyuyor bizde 250-300 lkarla satarsak seviniyoruz. bişe yapmayızki adamlar kurmadık şirketi o malların emniyetinide biz sağlamıyoruz emniyetini sağlayan adamların ssk sını vsde biz ödemiyoruz. iler parça işleri çin japonyayla biz değil onlar konuşuyor. kar yüksek gözüksede adamın bi dolu harcam kalaemi var bunların amortismanını yapıcak adam haliyle. ve tabi balını kaymağını yiyecekdede yiyecek fazla konuşmak beni yanlış anlamada bok yemek olur dedi. adam mühendismiş bir çok mühendis boşta dolaşıyor maalesef ülkenin durumu bu bende çocouğum olana kadar asiydim ama baktım yaş geçiyor herşeyde isyan herşeyde isyan anca çenem yoruluyor dedi çıktı işin içinden.
ben bir miktar hak verdim ama abi kendi çıkarımda var ya vaay be bari az kar etseler falan filan.

geçen gün bir arkadaş isoça gidyordu atladım arabasına bitane paslanmaz tabaklık alacaktım ne zamandır tam zamanı dedim. ulan bir tek bile perakende satmıyorlar fazlada dolaşamadım arkadaşın arabası yüklenri yükelenmez çıkıcaktık. koçtaşta 60 tl ye satılan bir ürün internettede 44 tlden başlıyor satış fiyatı.

kaçlira bai dedim 30 tl ver abi birtane ya aldım zorla. adam diyorki buray geliyorlar aynı ürünü koçtaştan sorgusuz sualsi z 60 tl ye internetten şu fiyata vs ben 30 tl diyince hala çingenelik edip 15 tl olmazmı diyenler var neden uğraşayım bir dolu işim var benim. herkes kendince haklı ama bir ürününde beli bir ücreti var koçtaş buradan alıpta 35 tl ye satarsa kaçtane satacak haliyle buna bir dolu vergi işçilik kira vs amortisman binecek millet bilr bilmeden konuşuyor işte didi adam.

sende şimdi laf olsun torba dolsun zırlayıp durma git le ge al dene zansung al dene baynak dene amme hizmeti yap beyninin karıncalaşmış yerleyle ohaa çekme çıkarcı sotoşş. zittir gitt börülün yanına kendin ticaret yapsan bir kez neyin ne bok olduğunu anlarsında şimdi o klimayı 1500e satsınlar değilmi sadaka kültürü insanı seni :hayır:

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

kızma köylü sotaya onunda çok suçu yokki nede olsa ilk ustası merdivenaltı ürünleri satan biroldu.haliyle bulaştı birşeyler ucuzu seviyor.kağıt üzerindeki süslü rakamları seviyor.kaliteyi bizzat eline almamışki bilsin ne olduğunu.yah yah iyi bilirik hepimizde üç kuruş kar edecem deyipte birol ustasının klimalarına saldırdığı günleri çöpsi seni.

nam saldılar netde serhatla bu sota.hayerde hayer başkası olmaz oldu.anaa bide gördülerki faturanın ucu sivrilmiş geliyor jet gibi.ki hasarda aldılar azçok. :lol:

napsın abisi ucuz malı seviyor, adam karpuzu ucuz yiyor adanada  normaldir

1 Çevrimdışı

1071HALİL1453

Yeni Üye
25 Eki 2023
10
37

Yok hocam estağfirullah, hiç öyle algı yönetimi oluşturduğunuz yönünde bir düşünce oluşmadı, çünkü öyle bir durum söz konusu değil, en başından beri ben iyisi hangisi diyorum sizde onun üzerine anlatıyorsunuz bana, mercedes isteyen adama renault anlatacak haliniz yok, ben Allah kısmet ederse almışken 10 sene kullanmak istiyorum o yüzden bir kere alıyoruz iyi olsun mantığı işliyor zihnimde, kısma dediniz yeni youtube'da videonuzu izledim koskoca evde kıstığını gösteriyorsunuz deliliyle o yüzden bu konuda o endişem kalmadı birde bizim salon tavanı basık zaten(2.4 metre) 3.5kw kurtaracağı yönünde kafamda soru işareti kalmadı.

Midea örneğini alakasız bir model alırsam diye vermiştim olmayacak yere en iyi klimayı taksan olmaz o açıdan yani, bir de yağmuru her yerinden pas akan klimalar için sordum o zaman dış sacına bir şey olsada içindeki sistem için bu yağmur kar olayları cihaz ömrünün kısalmasına ve kalıcı performans düşüklüklerine sebep olmuyor diyorsunuz.
Youtube de izlediğin kanalın adı neydi? Link paylaşır mısın?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt