S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Merhaba bende sizinle birebir aynı sorunu yaşadım hala ulaşamadım Erinç Erinç bey sizi arayacaklar dedi ama arayanda olmadı lg dual serisinde karar kıldım da hala değişebilir fikrim klima kaç btu ve ne kadara aldığınızı özel değilse yazabilirmisiniz rica etsem

birde Sota Sota arkadaşa bir sorum olacak internet sitesi üzerinden temin ettim demişsiniz site lg nin kendi sitesimi yoksa hepsiburada gibi satıcılar mı şuanda en ucuz teknosada satılıyor lg dual cool klima oradan almayı düşünüyorum bir sıkıntı yaşarmıyım
12.000 btu fakat ne kadara aldığım konusunu burada paylaşmamın şuan için doğru olacağını düşünmüyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,665
Merhaba bende sizinle birebir aynı sorunu yaşadım hala ulaşamadım Erinç Erinç bey sizi arayacaklar dedi ama arayanda olmadı lg dual serisinde karar kıldım da hala değişebilir fikrim klima kaç btu ve ne kadara aldığınızı özel değilse yazabilirmisiniz rica etsem

birde Sota Sota arkadaşa bir sorum olacak internet sitesi üzerinden temin ettim demişsiniz site lg nin kendi sitesimi yoksa hepsiburada gibi satıcılar mı şuanda en ucuz teknosada satılıyor lg dual cool klima oradan almayı düşünüyorum bir sıkıntı yaşarmıyım
hepsiburada,n11,gittigiyor,amazon vb herhangibir online alışveriş marketlerden alabirsiniz.
kupon indirim çeki kullanarak piyasanın çok altına cihaz almanız mümkün.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
hepsiburada,n11,gittigiyor,amazon vb herhangibir online alışveriş marketlerden alabirsiniz.
kupon indirim çeki kullanarak piyasanın çok altına cihaz almanız mümkün.
Bu kupon konusunda çok iyi oluyor oralar. Ben de Airfel9000 i n11’den 5700 e almıştım minimum fiyatı 6400 civarıydı ve kendi bayisi 6500 e satıyordu.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Ömer Çolak omercolak, Sota Sota, varmı bildiğiniz bir kampanya kodu 30k para gidecek içim yanıyor valla
Benimki kod değil de ürüne verilen direkt %10 indirimdi 6100 üzerinden mi ne. Ya da 6400 üzerinden %15 olabilir tam hatırlayamadım. Faturada 6100 yazıyordu. O tarz bir şey yakalama şansınız nedir bilmiyorum yoksa bekleyin derdim. Malum ekonomide bekleme kararı ciddi bir risk.

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
Benimki kod değil de ürüne verilen direkt %10 indirimdi 6100 üzerinden mi ne. Ya da 6400 üzerinden %15 olabilir tam hatırlayamadım. Faturada 6100 yazıyordu. O tarz bir şey yakalama şansınız nedir bilmiyorum yoksa bekleyin derdim. Malum ekonomide bekleme kararı ciddi bir risk.
Dünden bugüne 500 lira zam yedi 2 klima alacağım için 1000 TL zarar + Teknosanin websitesinde bir mağazada Hepsiburada falan olsa daha iyi olacaktı

LG dual Cool da wifi var sanıyordum ben yokmuş o kötü oldu ya

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dünden bugüne 500 lira zam yedi 2 klima alacağım için 1000 TL zarar + Teknosanin websitesinde bir mağazada Hepsiburada falan olsa daha iyi olacaktı

LG dual Cool da wifi var sanıyordum ben yokmuş o kötü oldu ya
Dual Plus olanda var maalesef. Eco ve Cool da yoktu. Bir de yanılmıyorsam flaplarda farklılık vardı ondan çok emin değilim.

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Birkac gündür klimayı kullanıyorum. özellikle dış ünite sessizliğine, üfleme mesafesine ve etkisini anında göstermesine bayıldım. Özelliklerini tam anlamıyla çözemedim. Eco gear vs birşeyler var. Air magic var. Kullanım klavuzunu tam kurcalamadım. Kumanda da çok fazla fonksiyon var. Uygulaması ise daha rahat. Klinigimde beko 18.000 btu klima var. Geçen sene alınma. Onunla kiyasladigimda midea 12.000 btu üfleme mesafesi olsun, ses olsun ve iklimlendirmesi olsun birkaç gömlek üstün.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Birkac gündür klimayı kullanıyorum. özellikle dış ünite sessizliğine, üfleme mesafesine ve etkisini anında göstermesine bayıldım. Özelliklerini tam anlamıyla çözemedim. Eco gear vs birşeyler var. Air magic var. Kullanım klavuzunu tam kurcalamadım. Kumanda da çok fazla fonksiyon var. Uygulaması ise daha rahat. Klinigimde beko 18.000 btu klima var. Geçen sene alınma. Onunla kiyasladigimda midea 12.000 btu üfleme mesafesi olsun, ses olsun ve iklimlendirmesi olsun birkaç gömlek üstün.

Öncelikli hayırlı olsun yeni klimanız. 12bin btuluk midea klimayı ne kadara aldınız acaba?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Air Magic tuşuna basın bırakın
İyonizer aktif olur, işe yaradığı söylense de gözle görünür bir etkisini henüz hiçbir klimada göremedim ki iyonizerin ne olduğunu instagramda açıklamıştım.

Gear özelliğini Prime da kullanmadım ancak Xtream serisinde bu sene testlerde aktif hale getirdim, %50 ve %75 seçenekleri vitesleme yapıyor yani eco mod haricinde enerji verimliliği için bu özelliklerle bir iki tık daha da verimli hale getirebiliyorsun ürünü.

Ben şimdi şunu deniyorum, Normal kullanımda içerisi soğuytunca stop yapıp sonra yine çalışmasındansa daha düşük performansta çalışıp hiç durmasın diyorum ama yapabilecek mi göreceğiz.

Yatay ve Düşey kanatlarda prime da var olan düşey kanat konum belirleme bunda yok ne yazık ki, düşey kanat ya hareketli ya sabit yani şu konumda olsun diye ön belirleme yapmamışlar.

Daha birçok özelliği var gerçekten, Clean özelliğini de 1 dakikaya hızlandırmıştım biliyorsunuz.

E Çevrimdışı

EmreKarca

Yeni Üye
2 Haz 2022
4
35
Adem Helvacı Adem Helvacı hocam midea ya da lg dual cool alacağım 9. Kat tokide oturuyorum. Mutfak balkonuna klima takılabiliyor. Salona ve mutfak güney cephe salon yaklaşık 25 m2 kaç btu luk klima almam gerekir kocaeli körfezde yaşıyorum. Yaz Akşamları eve acayip bir nem ve sıcak basıyor. Midea nın hangi modelini tavsiye edersiniz. ?

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Dış ünitenin balkona kurulmasına evimizi görmeye gelenlerden birkaç tepki gelmişti. "Çok ses yapar bu niye burada diye" ? sonuç seslerden aşırı rahatsız olan ben bile zerre rahatsız olmuyorum.

16542265782232197864448132710922.jpg

Geri
Üst Alt