MDZ-22-AB / Mi Box S Maceram. Brick olmuş Cihazı Yeniden Çalıştırma.

E Çevrimdışı

erdi89

Yeni Üye
20 Nis 2020
1
34
ben, bile bile lades dedim. ya herro ya merro !! ?

bu arada, cihaz kuzenin iş yerinde. yarın ya olacak, ya ölecek !!

şu videodaki 1:39 da görülen metal plakayı sökmem lazım. o plaka altında kısa devre yapılacak noktalar varmış.

cihazın kasasındaki tırnakları açışımdaki becerimi göz önünde bulundurarak bu bölümü kolayca nasıl sökebilirim_? (konuya voltran ı çağırayım) ?

teraspy teraspy F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST Sota Sota Umut Barış Umut Barış

Adasiz.png

17667419.jpg

teşekkürler

M Çevrimdışı

mahmuder

Yeni Üye
2 May 2020
12
51
Kolay gelsin Bende Mibox 3 Pro var MDZ-18-AA beyaz köşeli olandan Çinden almıştım Orijinal romu çince Global rom atarken sanırsam unbrick yaptım tv box ta hiçbir hareketlilik yok kumanda çalışmıyor fişe takınca da çalışmıyor. Açmış olduğunuz konuda başka bir model bir cımbız tarafından tetikleniyor . benim modelimdeki tetikleme yerleri nerede acaba yardımcı olursanız sevinirim.

12ecc143ebe9a12f6.jpg
2b5da32fa57b30b72.jpg
3650ece03bc4cb3ed.jpg

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Merhaba,
Mibox s MDZ-22-AB aldım.Yazılım atarken yarıda kalmış sonra tekrar yazılım atılmış.Şu an cihaz eternet aparatı ile nete bağlanıyor çalışıyor.Sadece wifi ve netflix 1080 p çalışmıyor.L1 lisansı silinmiş sanırım.Kırmızı siyah netflix apk ile 960x540 çözünürlükte izleniyor.Netflix önemli değil.Wifiyi düzeltmek istiyorum.
Amlogic_USB_Burning_Tool_v2.2.0 ile pc den yazılım atayım dedim.USB_Burning imajı görüyor start diyorum.Beelink gibi iğne ile tetikleyecek yeri bulamadım.Yazılım yükleyemedim.

2.olarak usb ye imajı attım.Recovery modda usb yide görüyor ama yazılım yüklemiyor.
arakadaşın bir anlatımı var en son çare cihazın içini açmak, açmadan yazılım atıp düzeltebildiğim kısmını düzeltip kullanmak istiyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sanırım drm silinmiş.Netflix L1 lisansı geri yüklemek mümkünmü?Veya wifiye bağlanma sorunu nası çözebilirim?

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Benim 2.el aldığım mibox s cihazım usb eternet aparatı ile stabil olarak kullanıyorum. Cihazımdaki wifi sorununu kısa devre yapmadan usb ile yazılım yüklemek ve wifi sorununu düzeltmek istiyorum.Mümkün değilmi?

0 533 342 22 35 telefonum watsaptan yardımcı olabilirmisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Benim 2.el aldığım mibox s cihazım usb eternet aparatı ile stabil olarak kullanıyorum. Cihazımdaki wifi sorununu kısa devre yapmadan usb ile yazılım yüklemek ve wifi sorununu düzeltmek istiyorum.Mümkün değilmi?

0 533 342 22 35 telefonum watsaptan yardımcı olabilirmisiniz?
Mevcut android versiyonu 9 ise maalesef anlatılanı yapmadan dönüş yok. 9 sürümünde sorun olduğunu gördüğüm için 8 e çekmiştim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
8 e nasıl çektiniz?Plakayı kolayca nasıl çıkarabilirim.Uğraşmayı seviyorum.Mac adresi vs silinmeden nasıl yapacağım.Yardımcı olursanız sevinirim.

1 mesajdaki işlemleri yapınca 8 e mi dönüyor?

Şu an cihazım android 9 sürümünde.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt