Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

E Çevrimdışı

ercum74

Yeni Üye
16 Ocak 2021
12
47
aldiginiz sw profil dosyasi eger vestel veya veya vestel ürünü tv lere ait ise dosyanizi dosya paylasim sitelerinden birisine yükleyin linkini burada paylasin ben yardimci olacagim..
Tamam bakalım onu yapabilecek miyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

aldiginiz sw profil dosyasi eger vestel veya veya vestel ürünü tv lere ait ise dosyanizi dosya paylasim sitelerinden birisine yükleyin linkini burada paylasin ben yardimci olacagim..

Tamam bakalım onu yapabilecek miyim
Buradan dosya ekleme şansım yok mu

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

ercum74

Yeni Üye
16 Ocak 2021
12
47
hayir yok...bir sürü site var yükleyebileceginiz. dosya tc mesela..
Ok

hayir yok...bir sürü site var yükleyebileceginiz. dosya tc mesela..

Ok

0lmuştur inşallah

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Probleminiz netflix ile ilgili ise netflix dosyanizda acik zaten,mb110 da netflix sorunu 1 kez karsilastim,benimde kullandigim anakartlardandir, orjinal olarak netflix var..
Modlama yapamadiginizi varsayiyorum,eger yaptiysaniz ve netflix acilmadiysa kapattiktan sonra fisini cekip takmaniz, yine de olmadiysa fabrika ayarlarina servis menüden dönmeniz gerekir.

E Çevrimdışı

ercum74

Yeni Üye
16 Ocak 2021
12
47
versiyon y
Probleminiz netflix ile ilgili ise netflix dosyanizda acik zaten,mb110 da netflix sorunu 1 kez karsilastim,benimde kullandigim anakartlardandir, orjinal olarak netflix var..
Modlama yapamadiginizi varsayiyorum,eger yaptiysaniz ve netflix acilmadiysa kapattiktan sonra fisini cekip takmaniz, yine de olmadiysa fabrika ayarlarina servis menüden d

versiyon bile yükselttim fişini çekeyim tekrar takayım modlamayı anlamadım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
versiyon y

alinti yapmadan sorununuz nedir yazin,ek mesajlarda bana bildirim gelmiyor,Modlama ile düzelecek bir sorununuz yok su anda modlama islemi ile yapmaniz gerekenler zaten yapilmis durumda..

E Çevrimdışı

ercum74

Yeni Üye
16 Ocak 2021
12
47
versiyon y

fabrika ayarlarına dönersem tekrar tv den profil alıp aynı işlemleri tekrar yapıyorum.web browser dan netflix açıp hesap bilgilerini giriyorum videoyu oynat deyince siyah ekran da kalıyordu bu sabaha kadar hala öyleydi fişi çekip tekrar takıyorum size haber veriyorum

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Fabrika ayarlarina döndügünüzde tekrar profil yüklemeyeceksiniz,uygulamayi tarayicidan degil menüden acacaksiniz, siz netflix deki cerezleri silip uygulamadan cikip tekrar üyelik bilgilerinizi girip acmayi deneyin,sizin probleminiz netflix ile ilgili modlama ile degil..

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
taktım fişi hala yok netflix smart m
Su anda tam hatirlamiyorum ama ana menüde olmasi lazim netflix, smart menü icinde degil.
Sorun zaten modlama ile ilgili degil.Netflix uygulamasini actiktan sonra cerezleri silin uygulamadan cikin tv yi kapatin fisi cekip 1 dakika bekleyin tv yi actiktan sonra tekrar kisi bilgilerinizi girip uygulamayi calistirin,netflix sitesinde yapilan yönlendirme bu sekilde,üyeligim olmadigi icinde deneyimim yok..
Smart center uygulamasini telefonunuza indirdiginizde yüklü uygulamalari menüde görebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt