Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Eski sürümü nerden bulabilirim?Bir de yeni sürümü yükledıgım gibi mi tekrar yükleyeceğim.Tv 32fd7100

A Çevrimdışı

atc61

Yeni Üye
28 Ara 2020
6
46
Acemiyim bu forum konularında bir link var mıdır?

S Çevrimdışı

serseri27

Yeni Üye
30 Mar 2020
11
44
Seg marka 48 inç Mb96 anakartlı cihazım youtube sorunu yüzünden uzun süre kullanamıyordum. Bugün tesadüfen telefonla oynarken youtube videosunu yanlışlıkla tv gönderdim ve youtube çalıştı :) Gerçekten benim için büyük süpriz oldu.Sanırım youtube güncellemişler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Seg marka 48 inç Mb96 anakartlı cihazım youtube sorunu yüzünden uzun süre kullanamıyordum. Bugün tesadüfen telefonla oynarken youtube videosunu yanlışlıkla tv gönderdim ve youtube çalıştı :) Gerçekten benim için büyük süpriz oldu.Sanırım youtube güncellemişler.
Aynen doğrudur çoğu ana karta geri geldi. Ama bı YouTube güncellemesi de gidebilir

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
YouTube güncellemesi de gidebilir
Evet güncellendi ve ilginclesti üstelik,benim mb230 lardan birisinde tv kapali iken youtube ile baglan komutunu verdigimde tv aciliyor ve youtube uygulamasi basliyor.
Tv ye baglanmak icin ekran paylasimi özelligi olmadigi icin tv ye baglanamayan telefon baglanmaya basladi..
Iphone youtube uygulamasi ile vestel tv ye baglanilmaya basladi ,sanirim önceden baglanilmiyor idi..

20201229_140648.jpg

S Çevrimdışı

snoprock

Yeni Üye
21 Eyl 2020
2
41
Ustad defalarca videoyı izledim herşeyi denedim hatta siteden yazılım yükseltme de yaptım herşeyi denedim TV den dosyaları indirip ayarlarını yapıyorum TV'ye USB takıp 4725 den yükleme deniyorum ama ne yaptım ise Netflix yüklenmiyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustad defalarca videoyı izledim herşeyi denedim hatta siteden yazılım yükseltme de yaptım herşeyi denedim TV den dosyaları indirip ayarlarını yapıyorum TV'ye USB takıp 4725 den yükleme deniyorum ama ne yaptım ise Netflix yüklenmiyor
Aldığınız profil dosyalarını burada paylaşabilirsiniz ilgili arkadaşlar kontrol ederler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Yanlışlık yapılmadan işlemleri yaptıysanız yazılım sonrası tv yi ilk kuruluma dönderdikten sonra ilgili platform aktif oluyor.

Geri
Üst Alt