MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
qenetix Çevrimdışı

qenetix

Yeni Üye
1 Haz 2018
10
Geçenlerde aldığım Vestel 49ud8460 modelinde bu yazılım yüklü olarak geldi.

Arayüz gerçekten başarılı ve sorunsuz çalışıyor.

F Çevrimdışı

Freemann

Yeni Üye
24 Ocak 2019
27
44
Evt güncelleme yapabilirsin.
Smart uygulamasında vewd store var orda da ekstralar var. Başka uygulama eklenemez.
Vestelin direk bt kumandası yok şöyle bi dene berki olur; ayarlar diğer ayarlarda uzaktan kumanda özelliğini kurcala.
Tavsiyem Microsoft un all in one klavyesi var o bakılabilir. Vestilin kumandası ise küçük bir USB li oluyor.
Hız etsinde düşük çıkar ama performans ta sorun olmaz sıkıntı yapma
Tavsiyem iyi bakın ?
Daha görmediğim piyasadaki yeni bir tv sen bize tavsiye vermen lazım
He hdr için de her zaman aktiftir aç kapa yok

Hocam çok Teşekkürler,
dün videolarda da izlemiştim vewd Store yi aradım bulamadım (Daha keşfedeceğim çok şeyi var :) Akşam tekrar arayacağım.
Tavsiden ziyade yorumlarımı yazayım,
Görüntü Kalitesi beni çok memnun etti.Ben teknoloji konusunda bugüne kadar hep marka aldım,hep çok para verdim,yaklaşık 20 gün önce indirime girdiği için 55au8990 android serisini aldım,(ürün eve geldiğinde hanım bile tuhaf karşıladı,benden beklemezdi böyle bir hamle,)görüntü kalitesi ve renkler beklediğim gibi canlı değildi.Beklentim hep LG ve Samsung görüntülerine göreydi ama malesef androidde çok stabil değildi, yeni olmasına rağmen hep kilitlenmeler oluyordu.Sonra ekranda ışık sızması farkettim ve servisi çağırdım,kısa keseyim ürünü UD9460 ile değiştiler. 2 gündür kısmen inceleme fırsatım oldu.Görüntü kalitesi kıyasladığım markalarla aynı gibi.Ürün şık ve zarif.Özellille dün akşam keşfettiğim bi özelliği kanal destekliyorsa kumandadan kırmızı düğmeye basarak kanalın tüm yayınlarına ulaşılabilmesi mükemmel bir özellik.Kaçırdığınız bir diziyi istediğiniz zaman bu özellik sayesinde aynı kalitede online izleyebiliyorsunuz.Smart tv yi kullanamayınca android boxımı bağladım.İptv vs oradan izliyorum.Sesi gayet güzel ama denemek için baktım,ses sistemi olduğu için kullanmıyorum.Bakalım keşfettikçe sizlere ileteceğim.Umarım en yakın zamanda inceleme fırsatınız olur ve bundan sonrasını sizden öğreniriz :-)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada V4.35.19.0 yazılımını indirdim.
boş bir usb belleğe açıp,home tuş basılı iken fişi takıp güncelleme yapacağım doğrumudur.
bu işlem tv den güncelleme adı altında herhangi bir menüden yapılabilir mi,
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Freemann

Yeni Üye
24 Ocak 2019
27
44
Hocam çok Teşekkürler,
dün videolarda da izlemiştim vewd Store yi aradım bulamadım (Daha keşfedeceğim çok şeyi var :) Akşam tekrar arayacağım.
Tavsiden ziyade yorumlarımı yazayım,
Görüntü Kalitesi beni çok memnun etti.Ben teknoloji konusunda bugüne kadar hep marka aldım,hep çok para verdim,yaklaşık 20 gün önce indirime girdiği için 55au8990 android serisini aldım,(ürün eve geldiğinde hanım bile tuhaf karşıladı,benden beklemezdi böyle bir hamle,)görüntü kalitesi ve renkler beklediğim gibi canlı değildi.Beklentim hep LG ve Samsung görüntülerine göreydi ama malesef androidde çok stabil değildi, yeni olmasına rağmen hep kilitlenmeler oluyordu.Sonra ekranda ışık sızması farkettim ve servisi çağırdım,kısa keseyim ürünü UD9460 ile değiştiler. 2 gündür kısmen inceleme fırsatım oldu.Görüntü kalitesi kıyasladığım markalarla aynı gibi.Ürün şık ve zarif.Özellille dün akşam keşfettiğim bi özelliği kanal destekliyorsa kumandadan kırmızı düğmeye basarak kanalın tüm yayınlarına ulaşılabilmesi mükemmel bir özellik.Kaçırdığınız bir diziyi istediğiniz zaman bu özellik sayesinde aynı kalitede online izleyebiliyorsunuz.Smart tv yi kullanamayınca android boxımı bağladım.İptv vs oradan izliyorum.Sesi gayet güzel ama denemek için baktım,ses sistemi olduğu için kullanmıyorum.Bakalım keşfettikçe sizlere ileteceğim.Umarım en yakın zamanda inceleme fırsatınız olur ve bundan sonrasını sizden öğreniriz :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada V4.35.19.0 yazılımını indirdim.
boş bir usb belleğe açıp,home tuş basılı iken fişi takıp güncelleme yapacağım doğrumudur.
bu işlem tv den güncelleme adı altında herhangi bir menüden yapılabilir mi,
Şimdiden teşekkürler.
Şuan bir kaç defa denedim software error hatası alıyorum.Acaba eksik yaptığım bir şey mi var ?

F Çevrimdışı

Freemann

Yeni Üye
24 Ocak 2019
27
44
Tşk.
Deneyip dönüş yapacağım inş.

Hocam merhabalar,
Söylediğiniz gibi yaptım ve bir kaç dakika içerisinde güncellemeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Fakat gerek menülerde gerek ayarlarda hiç bir farklılık göremedim.Güncellemenin içeriği ile ilgili bilginiz varmı acaba...(servis menüsünden güncellemenin gerçekleştiğini teyid ettim)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam merhabalar,
Söylediğiniz gibi yaptım ve bir kaç dakika içerisinde güncellemeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Fakat gerek menülerde gerek ayarlarda hiç bir farklılık göremedim.Güncellemenin içeriği ile ilgili bilginiz varmı acaba...(servis menüsünden güncellemenin gerçekleştiğini teyid ettim)
Yeni bir ara yüz yeni bir yazılım henüz bende test etmedim. Performans üzerine bir yazılım dı

G Çevrimdışı

gLcK23

Yeni Üye
3 Şub 2019
8
38
Merhabalar. Forumda yeniyim ve ilk kez vestel tv kullanacağım. Quantum 55ud9360 modeli televizyon aldım. mb130 anakartı var. Ancak görüntü kalitesi çok kötü geldi bana. Anladığım kadarıyla bu modelde qui menü var. Televizyonumda yüklü yazılım v.4.35.14. İlk sayfada yayınlamış olduğunuz v.4.35.19 güncellemesini benim televizyona yükleyebilir miyim ve görüntü kalitesinde bir değişme olur mu? Şimdiden teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar. Forumda yeniyim ve ilk kez vestel tv kullanacağım. Quantum 55ud9360 modeli televizyon aldım. mb130 anakartı var. Ancak görüntü kalitesi çok kötü geldi bana. Anladığım kadarıyla bu modelde qui menü var. Televizyonumda yüklü yazılım v.4.35.14. İlk sayfada yayınlamış olduğunuz v.4.35.19 güncellemesini benim televizyona yükleyebilir miyim ve görüntü kalitesinde bir değişme olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Yorumlarda qui menülü kullanan arkadaş biraz daha iyileştiğini söyledi. Qui menü daha yolun başında. Güncellemeler gelecektir. Hayırlısı olsun. Yükleyebilirsiniz

Geri
Üst Alt