MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
109
55
Netflix problemi giderildimi?????
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

smart menüde simgeler düzgün çıkmıyor.Srun düzeldimi 55ud9300 var tekrar carbon menüye döndüm.

PlayMonstee Çevrimdışı

PlayMonstee

Yeni Üye
22 Ocak 2019
6
32
15481899181688696783681563516415.jpg
ben bu tv ye ne yapa BILIRIM

VESTEL 50 UD 8400 MB130

temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
109
55
benim televizyon eski değilki 6 ay oldu alalı.Kumandada sizin gösterdiğiniz kumandalardan farklı.Bu problemi nasıl çözeceğiz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
benim televizyon eski değilki 6 ay oldu alalı.Kumandada sizin gösterdiğiniz kumandalardan farklı.Bu problemi nasıl çözeceğiz.
qui menü yeni tv ler için geçerli, bu gün bile aldığınız 49ud9300 de eski carbon sürüm var. ilk sayfada belirttiğim gibi bu hata değil uyumsuzluk. nasıl ki şu an bende samsung a7 varken 6.1 andiroid sürümü varken a3 de android sürümü 7
gibi gibi

F Çevrimdışı

Freemann

Yeni Üye
24 Ocak 2019
27
44
Hocam Merhabalar,
öncelikle bilgileriniz den çok faydalandım,emeğiniz için teşekkürler.
Tv değişimi hakkımı yurdun malı diye daha önce hiç kullanmadığım Vestelden yana yaptım.
55UD9460 serisini dün akşam bağladılar.Kendimce ufak tefek ayarlar yaptım ve bir kaç soru sormak istiyorum.(Çok az kurcalıyabildim:)
Sizin verdiğiniz bilgilerden kontrol ettiğim kadarıyla 4.35.8.0 sürümü mevcut.MB130 çekirdek var.
Ayarlarda HDR aç-kapa yada benzeri hiç bir şey görmedim.Acaba otomotik olarak sürekli aktif mi ?
Yine ayarlarda Bluetooth ile ilgili seçenek göremedim.Evde akıllı bluetooth kumanda var nasıl eşleştireceğimi bilemiyorum.
Görüntü ayarlarını dinamikte kullanınca istediğime yakın görüntü alıyorum,tavsiye ettiğiniz renk,parlaklık,keskinlik vs ayarları varmı.
smartının çok stabil çalışmadığını düşünüyorum,marketi çok yetersiz,dışarıdan uygulama yükleyebilirmiyim acaba,
İnternet hız testi yaptığımda(3-4 defa denedim) en yüksek 30mbs çıktı,yanındaki başka cihazla yaptığımda 87mbs gibi hız çıkıyor.Acaba neden çok düşüyor fikriniz varmı,(iki cihazda da Kablosuz ağ kullanıyorum)
Son olarak bu tv ile ilgili verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir.
Şimdiden Çok Teşekkürler...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam Merhabalar,
öncelikle bilgileriniz den çok faydalandım,emeğiniz için teşekkürler.
Tv değişimi hakkımı yurdun malı diye daha önce hiç kullanmadığım Vestelden yana yaptım.
55UD9460 serisini dün akşam bağladılar.Kendimce ufak tefek ayarlar yaptım ve bir kaç soru sormak istiyorum.(Çok az kurcalıyabildim:)
Sizin verdiğiniz bilgilerden kontrol ettiğim kadarıyla 4.35.8.0 sürümü mevcut.MB130 çekirdek var.
Ayarlarda HDR aç-kapa yada benzeri hiç bir şey görmedim.Acaba otomotik olarak sürekli aktif mi ?
Yine ayarlarda Bluetooth ile ilgili seçenek göremedim.Evde akıllı bluetooth kumanda var nasıl eşleştireceğimi bilemiyorum.
Görüntü ayarlarını dinamikte kullanınca istediğime yakın görüntü alıyorum,tavsiye ettiğiniz renk,parlaklık,keskinlik vs ayarları varmı.
smartının çok stabil çalışmadığını düşünüyorum,marketi çok yetersiz,dışarıdan uygulama yükleyebilirmiyim acaba,
İnternet hız testi yaptığımda(3-4 defa denedim) en yüksek 30mbs çıktı,yanındaki başka cihazla yaptığımda 87mbs gibi hız çıkıyor.Acaba neden çok düşüyor fikriniz varmı,(iki cihazda da Kablosuz ağ kullanıyorum)
Son olarak bu tv ile ilgili verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir.
Şimdiden Çok Teşekkürler...
Evt güncelleme yapabilirsin.
Smart uygulamasında vewd store var orda da ekstralar var. Başka uygulama eklenemez.
Vestelin direk bt kumandası yok şöyle bi dene berki olur; ayarlar diğer ayarlarda uzaktan kumanda özelliğini kurcala.
Tavsiyem Microsoft un all in one klavyesi var o bakılabilir. Vestilin kumandası ise küçük bir USB li oluyor.
Hız etsinde düşük çıkar ama performans ta sorun olmaz sıkıntı yapma
Tavsiyem iyi bakın ?
Daha görmediğim piyasadaki yeni bir tv sen bize tavsiye vermen lazım
He hdr için de her zaman aktiftir aç kapa yok

Geri
Üst Alt