MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
2018 TEMMUZ sonrası üretime geçecek olan tüm VESTEL üretimi tv lerde menü geçişi olacak. (Konuyu ben açmıştım ama kimbilir hangi başlığı atmışımdır hatırlamıyorum :kiskis )

Ado hocam merhaba,

Buradan kastınız sanırım 2018 Temmuz sonrası üretime girecek "yeni modellerin" QUI menuye er geç geçeceği. Ağustos 2018 üretimi olan 40UD8400 model cihazımın ilk çıkışı daha eski bir tarih olduğu için QUI yazılıma geçmeyecek. Doğru anlamış mıyım?

Resmi olarak olmasa bile mod vb ile kullanabiliriz umarım. Netflix biraz işi bozuyor maalesef.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
B
Qui mb130 için yeni yazılım geldi, bunu kasıtlı yüklemiyorum. bunun sebebi karışma olmasın çünkü vestel yazılımlarda değişiklilkler üzerinde devam ediyor. bizde form olarak bu konuda çalışma yapıp bilinçlendirince atacağız.
örnek mb130 için mevcut olan Qui V4.35.8.0 yazılımı var diyelim vestel V5.73.0 yazılımı çıkardı. ama bunu V4 le başlayan versiyon kullanamıyor bilgisi aldık, henüz test etmediğimiz için yanlış bilgi vermek istemiyorum. tekrar konuya dönelim V4 le başlayanlar V4.x.x.x. gibi devam core yazılımlarını yükleyebilecek v5.x.x.x ile başlıyorsa v5.x.x.x devam core yazılımlarını yükleyecek.
işin özü mb130 qui menü de kendi içinde 2 ye bölünecek
TEKNOwest teknovest Adem Helvacı Ado
Çok güzel haber hocam inşallah kanal bilgisi barını ses açma barını kanal listesi ve menü barlarınıda ekranı kaplamayacak şekilde küçültürler en önemliside görüntü kalitesini yükseltirler biz kullanıcılar olarak keyifle izleriz

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
43
bu gün kaç yılının olduğunu bilmediğim bi sony tv görüntüsü izledim.

Allah Allah !!! O ne keskinliktir, o ne netliktir, o ne canlılıktır ??!!!

F fikoloji hocam sen Vestel Mühendislerine Selamlarımızı ilet, onlar anlarlar =D

Menüyü, temayı çok kişi ile değiştirmeye uğraşmasınlar, 2-3 yazılımcı oraya yeter;

4k tv lerin hakkını versinler artık !!! =)

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Sayın Adem Helvacı Ado üstad bir de şu bilgi barı süresinin düşürülmesi olayını bir söyleseniz. 15 saniye bence oldukça uzun bir süre, benim kullandığım Next cihazda bu süre 1 saniye ve çok daha kullanışlı.
ohoyyy çoktan bekliyom doğurucu yanıt çıkmadı hala :ok
hatta şeffaflık yolu arıyorum daha yapan yok M mesutank yaptımı bilmem :alalavestele göre değil İMZAmdaki tv için olmalı :mutlu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu gün kaç yılının olduğunu bilmediğim bi sony tv görüntüsü izledim.

Allah Allah !!! O ne keskinliktir, o ne netliktir, o ne canlılıktır ??!!!

F fikoloji hocam sen Vestel Mühendislerine Selamlarımızı ilet, onlar anlarlar =D

Menüyü, temayı çok kişi ile değiştirmeye uğraşmasınlar, 2-3 yazılımcı oraya yeter;

4k tv lerin hakkını versinler artık !!! =)
menü ve barları şeffaflığı kısalığı küçüklüğü de lazım ?mutlu

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
Teşekkürler TEKNOwest teknovest NeroHome çok kötüymüş, klasörlemesi falan da kötü. Altyazı sorunu da var, klasördeki altyazıyı görmüyor gördüklerinde de türkçe karakter sorunu var. Bu tv kaynaklı da olabilir.. Filmleri uğraş sonucu açabildim.

pc de java yuklumu.java izinlerini verdinizmi.
ps3 media server i yillardir sorunsuz kullaniyorum.tavsiye ederim kullanimi kolay sorunsuz...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
20190207_210958_resized.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TV için mini inceleme yaptım hocam zaten.

bu tv de yazılımla lakalı bir işlem yapmadın dimi geldiği gibiydi ?

Geri
Üst Alt