MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
o zaman şöyle yapalım artık madem forum da sürüm yükleyemiyoruz hangi menü tercih edecekler için adlandıralım mesela
733f vestel
730c picasso
gibi toshiba falan bilen varsa onu da yazarsa diğer gelecek sürümde toshiba menü isteyenler ona günceller tv lerini
ben denedim olmadı benim anakart mb130e acaba ondan mı anlamadım

ben denedim olmadı benim anakart mb130e acaba ondan mı anlamadım siz nasıl yaptınız oldu acaba
V3 İse V3'E ait güncelleme almış kod girilecek
V5 İse V5'E ait güncelleme almış kod girilecek
Kan grubu gibi düşünebilirsiniz. :)

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
olabilir sw profilinizi atabilir misiniz ne fark var acaba bide öyle deneyeceğim olmasa da beklerim artık.
Bende sizden aldığım swprofile yüklü. Ama yüklemeden önce her şeyi benim profile göre düzenlemiştim tabi. Herhangi bir yerde MB130E yazısı varsa, onu MB130'a çevirmişimdir.
hwprofile'da board adı MB130E yazıyorsa, onu MB130 yapmayı da deneyebiliriniz.

Parmaklarına sağlık ,çünkü ben bunu yıllar önce yazdığımda benimle dalga geçmişlerdi,çünkü yazılımı dcf ye göre alıyor(du eski kartlar).Zaten sevgili EXcomZkko EXcomZkko ya onun için yazmıştım " sende sorarsan artık" diye ,ben bildiğini sanıyordum inan :)
MB100 öncesinde ben yoktum. Forumda eski nesil kartların konularını da pek takip etmiyorum açıkçası. :sirit Oralarda yazdıysanız görmemişimdir.

Son düzenleme:
Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Bende sizden aldığım swprofile yüklü. Ama yüklemeden önce her şeyi benim profile göre düzenlemiştim tabi. Herhangi bir yerde MB130E yazısı varsa, onu MB130'a çevirmişimdir.
hwprofile'da board adı MB130E yazıyorsa, onu MB130 yapmayı da deneyebiliriniz.

MB100 öncesinde ben yoktum. Forumda eski nesil kartların konularını da pek takip etmiyorum açıkçası. :sirit Oralarda yazdıysanız görmemişimdir.
teşekkür ederim denerim bi olmazsa da güncellemenin gelmesini beklerim artık sağ olun.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Merakımdan dcf'i 730c'ye çevirip Picasso menüye geçtim. Kesinlikle son siyah menüden daha iyi. Ama malesef ki hala DolbyVision NOK yazıyor çalışmıyor. Çok işim olmadığı için bu şekilde kullanmaya devam edeceğim.

Toshiba TV'si olup da 5.35.8.3 güncellemesini alan bir arkadaş varsa, dcf kodunu yazabilirse çok iyi olur. Bu sürümün çalışma hızı fena değil. Toshiba temasında nasıl performans veriyor onu da denemek istiyorum.

Bu arada siyah menü kötü yahu. Okuyan bir mühendis vs vardır diye yazıyorum. Kötü.

Son düzenleme:
Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
manuel paylaşsalar bu güncellemeyi ölürler mi acaba neden eskisi gibi manuel paylaşılmıyor anlamıyorum.

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Ellerinde olsa durmaz paylaşırlardı ki neler paylaşıldı ,ben "haksızlık" gibi algıladım sevgili Angel189
yanlış algılanmasın bu yeni sistem hoşuma gitmiyor sadece eskiden manuel kendimiz yüklediğimizden daha iyiydi ondan yazdım yoksa kimseye sitem değil mesajım yanlış algılanmasın sadece eski sistem daha iyi olduğundan neden hem manuel paylaşıp hem de herkese otomatik güncelleme veremiyorlar çok mu zor bunu yapmak o anlamda yazmıştım teşekkürler yanlış anlayan olduysa mesajı özür dilerim.:)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
manuel paylaşsalar bu güncellemeyi ölürler mi acaba neden eskisi gibi manuel paylaşılmıyor anlamıyorum.
Vestel aldığı kararlarda onlaine güncellemeyi devreye aldı. Bunu destekleyen kartlar bir bir güncelleme alıyor ve alacak. Kötümü oldu evet kötü oldu servis eniştem bile diyor ki adamın evinde internet yok, bana da yazılım vermiyor nasıl olacak diye yakınıyor du.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Vestel aldığı kararlarda onlaine güncellemeyi devreye aldı. Bunu destekleyen kartlar bir bir güncelleme alıyor ve alacak. Kötümü oldu evet kötü oldu servis tanıdığım bile diyor ki adamın evinde internet yok, bana da yazılım vermiyor nasıl olacak diye yakınıyor du.
Aaa,servis tanıdığın da yazılım alamıyormuymuş :hihi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Aaa,servis tanıdığın da yazılım alamıyormuymuş :hihi
Öyle dedi bilmiyorum ki abi anlamam etmem. Ama aklıma şu geliyor, örnek sorunlu olan yazılımda kullanıcı foruma girip eski sürümü yüklüyor işi çöziyordu şimdi son gelen güncellemesde karşına ne çıkarsa ona mecbur. Yada şöyle soyliyeyim v5 güncelleme aldı örnek 5.35.4.12 gelecek ay 15 çıktı TV Ler yükledi. forumda 12 de yok aynı şekilde yükliyemiyecek. Servis te bu durumdan muzdarip

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Öyle dedi bilmiyorum ki abi anlamam etmem. Ama aklıma şu geliyor, örnek sorunlu olan yazılımda kullanıcı foruma girip eski sürümü yüklüyor işi çöziyordu şimdi son gelen güncellemesde karşına ne çıkarsa ona mecbur. Yada şöyle soyliyeyim v5 güncelleme aldı örnek 5.35.4.12 gelecek ay 15 çıktı TV Ler yükledi. forumda 12 de yok aynı şekilde yükliyemiyecek. Servis te bu durumdan muzdarip
Benim de bir servis tanıdığım vardı ,dayımın eski damadıydı,hep anlatırdı zamanında :ok

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

metalurjist19

Yeni Üye
11 Eki 2020
20
37
Merhaba arkadaşlar toshiba 58ul2063dt için modifiye her özelliği açılmış yazılım var mı acaba yoksa sadece standart olanı mı yüklemek gerekiyor birde son yazılım is online yükleyen eskiye dönebilir mi tv yavaşladı resmen

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Merhaba arkadaşlar toshiba 58ul2063dt için modifiye her özelliği açılmış yazılım var mı acaba yoksa sadece standart olanı mı yüklemek gerekiyor birde son yazılım is online yükleyen eskiye dönebilir mi tv yavaşladı resmen
Hazır özellikleri açılmış yazılım diye bir şey yok. Normal yazılımı yükledikten sonra profil dosyasını çekip, üzerinden değişiklik yaptıktan sonra geri yüklüyorsunuz. Özellikle bu şekilde bu şekilde açılıyor.

Son yüklenen yazılım sürümü nedir?

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
tv nize güncelleme geldiyse bize swprofil dosyasını siteye yükleyebilir misiniz yada swprofil dosyanızdaki Oad DcfName Name olan kısmı paylaşabilir misiniz örnek şu resimdeki gibi.

Ekran-goruntusu-2021-09-06-17440267ae36314dd8bfbb.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt