MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
tv nize güncelleme geldiyse bize swprofil dosyasını siteye yükleyebilir misiniz yada swprofil dosyanızdaki Oad DcfName Name olan kısmı paylaşabilir misiniz örnek şu resimdeki gibi.

Ekran-goruntusu-2021-09-06-17440267ae36314dd8bfbb.png
Servis menü resmini eklesin.
.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Merhaba arkadaşlar toshiba 58ul2063dt için modifiye her özelliği açılmış yazılım var mı acaba yoksa sadece standart olanı mı yüklemek gerekiyor birde son yazılım is online yükleyen eskiye dönebilir mi tv yavaşladı resmen

tv nize güncelleme geldiyse bize swprofil dosyasını siteye yükleyebilir misiniz yada swprofil dosyanızdaki Oad DcfName Name olan kısmı paylaşabilir misiniz örnek şu resimdeki gibi.

Ekran-goruntusu-2021-09-06-17440267ae36314dd8bfbb.png
Bir başka tv profilini yüklemeyin kesinlikle.Ancak kendi tvnizden aldığınız profilleri değiştirip geri yüklemelisiniz ,ayrıca her açılan kutucuk da seçilmemeli ,yoksa tv kısır döngüye girer(basitçe yazdım) hiç açılmaz :ok

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Ya forumda bir yerde Picasso menülü, MB130E anakartlı bir TV'nin servis menüsü görüntüsünü görmüştüm. DolbyVision OK yazıyordu. Onun dcf kodunu alayım diye iki gündür arıyorum, bir türlü bulamadım. :gul

Böyle bir görüntü gözüne takılan var mı? Yeni konulmuş gibi hatırladım ama, emin de değilim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ya forumda bir yerde Picasso menülü, MB130E anakartlı bir TV'nin servis menüsü görüntüsünü görmüştüm. DolbyVision OK yazıyordu. Onun dcf kodunu alayım diye iki gündür arıyorum, bir türlü bulamadım. :gul

Böyle bir görüntü gözüne takılan var mı? Yeni konulmuş gibi hatırladım ama, emin de değilim.
Bak bu gün bişey hatırlayacaktın, bununla birlikte yarın hatırlat bakayım ☺️

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504

Çok olmasa da liste hazırlıyorum yarın foruma eklemeyi düşünüyorum.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Gün içinde mi hatırlatayım? Bir ara aklıma geldi; dedim şimdi yoğundur. Adamı işinden alıkoymayayım. ?

Valla süper olur. Burada denk geldikçe eklemeler de yaparız. :ok

O şeyden bende alayım bir zahmet :kiskis
hi-level-130e.jpg
regal-130e.jpg
tewhwood-130e.jpg
vestel-130e-oled.jpg

iş görmez ise model ver daha detaylı bakayım :)

180e service daha bulamadım daha sonra yine bakarım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri