MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Son düzenleme:
O Çevrimdışı

osmanli18

Yeni Üye
13 Tem 2019
18
42
49ud8200 televizyonumda 5.35.2.0 yazılım sürümü mevcuttu birden bire netflix programı çalışmamaya başladı. Netflix açılış yazısı geliyor ancak program açılmadan tv ye geri dönüyor. Uygulama çöküyor gibi. TV'yi sıfırladım ancak düzelmedi. Son çare 5.35.4.0 yükledim yine düzelmedi. Bu sürümle TV'yi sıfırladım ancak hala netflix çalışmıyor. Amazon prime, youtube, exxen, twich ve diğer uygulamalar çalışıyor. Konu hakkında yardımcı olabilecek yada başına gelen varmı acaba?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
49ud8200 televizyonumda 5.35.2.0 yazılım sürümü mevcuttu birden bire netflix programı çalışmamaya başladı. Netflix açılış yazısı geliyor ancak program açılmadan tv ye geri dönüyor. Uygulama çöküyor gibi. TV'yi sıfırladım ancak düzelmedi. Son çare 5.35.4.0 yükledim yine düzelmedi. Bu sürümle TV'yi sıfırladım ancak hala netflix çalışmıyor. Amazon prime, youtube, exxen, twich ve diğer uygulamalar çalışıyor. Konu hakkında yardımcı olabilecek yada başına gelen varmı acaba?
49ud9200 mb130s Netflix'te herhangi bir sorun yok.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Wifi ile değil kablo ile bağlantı yaparak dener misin. Modemi de kapatıp 30-40 Saniye sonra tekrar açın bu gün V.5.35.2.0 Yazılım yüklü tv de hem kablo ile hem de wifi ile denedim sorun yok.

O Çevrimdışı

osmanli18

Yeni Üye
13 Tem 2019
18
42
Wifi ile değil kablo ile bağlantı yaparak dener misin. Modemi de kapatıp 30-40 Saniye sonra tekrar açın bu gün V.5.35.2.0 Yazılım yüklü tv de hem kablo ile hem de wifi ile denedim sorun yok.
Hali hazırda kablo ile bağlı. Denemek için wifi den de bağladım. Hatta telefondan internet paylaşımı yapıp denedim. Hepsinde de aynı sonuç oldu. İlk mesajımda bunu belirtmeyi unutmuşum. Bir sıkıntı var ama bulamadım.

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Hocam aynı tv'yi kullanıyorum sorun yok açılıyor uygulama.
5.35.4.0 kurulu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dsmart go ,mubi, deezer uygulamalarını uygulama sekmesinden silemiyorum. Bunun çözümü var mı ?

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
gain uygulama olarak yok ama browserdan çalışıyor. test ettim. biraz zor içeriklere ulaşmak ama oynatma ve görüntü kalitesi çok iyi çalışıyor.

IMG_20210417_213627.jpg

IMG_20210417_213950.jpg

K Çevrimdışı

kadirberber

Yeni Üye
19 May 2019
8
36
Hali hazırda kablo ile bağlı. Denemek için wifi den de bağladım. Hatta telefondan internet paylaşımı yapıp denedim. Hepsinde de aynı sonuç oldu. İlk mesajımda bunu belirtmeyi unutmuşum. Bir sıkıntı var ama bulamadım.
Hocam birde elektrik prizinin yönünü değiştirerek denermisin bende de bir zamanlar Netflix te sorun olmuştu açılıyor film yada dizi izlerken görüntülerde kayma oluyordu, denemediğim birşey kalmadı en son tesadüf böyle birşey demedim oldu ?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Hocam birde elektrik prizinin yönünü değiştirerek denermisin bende de bir zamanlar Netflix te sorun olmuştu açılıyor film yada dizi izlerken görüntülerde kayma oluyordu, denemediğim birşey kalmadı en son tesadüf böyle birşey demedim oldu ?
mevcut elektrik hattınızın kontrolünü yaptırın. topraklama var mı, varsa harbi topraklama mı yoksa nötre bağlı topraklama mı, öğrenin. şimdi sorun çıkarmasa bile ilerde sorunlar çıkarabilir.

O Çevrimdışı

osmanli18

Yeni Üye
13 Tem 2019
18
42
Sizin mesajınızıdan sonra denedim, ancak çözüm olmadı. Yinede teşekkürler
mevcut elektrik hattınızın kontrolünü yaptırın. topraklama var mı, varsa harbi topraklama mı yoksa nötre bağlı topraklama mı, öğrenin. şimdi sorun çıkarmasa bile ilerde sorunlar çıkarabilir.
Binam 8 yıllık ve topraklamamın iyi oluğuna eminim. Nasıl derseniz esas mesleğim elektrik.
Ha keza tv nin fişi topraklı tip değil ki. Ayrıca netflix harici tvnin tüm özelikleri çalışıyor. Sanırım bir şekilde netflix programı çöktü.
Full yazılım konusuna yazdım. Bu sayfayı meşgul etmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Yinede ilginiz için teşekkürler

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Sizin mesajınızıdan sonra denedim, ancak çözüm olmadı. Yinede teşekkürler

Binam 8 yıllık ve topraklamamın iyi oluğuna eminim. Nasıl derseniz esas mesleğim elektrik.
Ha keza tv nin fişi topraklı tip değil ki. Ayrıca netflix harici tvnin tüm özelikleri çalışıyor. Sanırım bir şekilde netflix programı çöktü.
Full yazılım konusuna yazdım. Bu sayfayı meşgul etmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Yinede ilginiz için teşekkürler
rica ederim. mesleğiniz elektrik ise zaten sadece bir uygulamayı etkileyen elektrik sorunu size de saçma gelir. tesisata bakın dememdeki olay, nötr'de veya fazda oluşabilecek mikro ark ihtimalleri. dalgalanmaya neden olabilir mi, diye düşünmemden.

O Çevrimdışı

osmanli18

Yeni Üye
13 Tem 2019
18
42
rica ederim. mesleğiniz elektrik ise zaten sadece bir uygulamayı etkileyen elektrik sorunu size de saçma gelir. tesisata bakın dememdeki olay, nötr'de veya fazda oluşabilecek mikro ark ihtimalleri. dalgalanmaya neden olabilir mi, diye düşünmemden.
Full yazılım talep etmiştim ana konudan; televizyona yükledim ve sorun çözüldü. Sonrada güncel sürüm 5.35.4.0 güncelledim.
Benim sorunum biraz garipti doğrusu netflix çökmüştü birtek. Şu an tamamen normale döndü. Teşekkürler.

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Vestel, Toshiba, regal vs. vestel üretimi mb130 ve mb230 anakartli smart TV'lere, exxen, dsmart go, twinch, Ssport + uygulamaları eklenmiş.

bende dsmart go, twinch, Ssport + uygulamaları var fakat EXXEN yok.

yazılım 5.34.1.4 lazım olan uygulama yok.​

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt