MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Değerli forumdaşlar. Bende 49 uhl 650 ultra hd televizyon var daha öncelerde kanal listesinde sembollerde görünüyordu ilk kurulum falan yaptım semboller kayboldu yukarıda söylenenleri denedim fakat semboller gelmiyor. Siz değerli üyelerden mümkün ise sembollerin olduğu bir listeyi flash bellek ile yükleyebileceğim şekilde bana buradan yardımcı olurmusunuz. Saygılarımla.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Değerli forumdaşlar. Bende 49 uhl 650 ultra hd televizyon var daha öncelerde kanal listesinde sembollerde görünüyordu ilk kurulum falan yaptım semboller kayboldu yukarıda söylenenleri denedim fakat semboller gelmiyor. Siz değerli üyelerden mümkün ise sembollerin olduğu bir listeyi flash bellek ile yükleyebileceğim şekilde bana buradan yardımcı olurmusunuz. Saygılarımla.
Yaklaşık üç haftadır listedeki logolar yok.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bana da YouTube de çok soru geliyor geçici sorun olabilir Yada kalıcı bilemiyorum

linuxp Çevrimdışı

linuxp 

Yeni Üye
3 Haz 2018
22
v4 anakarta v5 gecis isimli yazilim yükledim,gecis mümkün ..,
selam, Tv ud8400 model mb130 anakart var. V3 versiyon yazılımla gelmişti . Şu anda üzerindeki versiyon MB130-VESTEL-QUI MENİ V4.35.19.0 19.01.2018

Daha önce yüklemeyin anakartı bozarsınız deniliyordu. Bu televizyona V5 sürümünü yükleyebilir miyim?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam, Tv ud8400 model mb130 anakart var. V3 versiyon yazılımla gelmişti . Şu anda üzerindeki versiyon MB130-VESTEL-QUI MENİ V4.35.19.0 19.01.2018

Daha önce yüklemeyin anakartı bozarsınız deniliyordu. Bu televizyona V5 sürümünü yükleyebilir miyim?
Orjinal V3 yazılım versiyonu v5 yüklenemez. Çöker. V4 stabil olmasada çalışıyor

A Çevrimdışı

Ahmet Tulga

Yeni Üye
19 Eki 2019
47
54

İyi akşamlar. 49 Uhl 650 hi level televizyonuma Vestel Toshiba full yazılımlari yükleyerek denedim. En randımanlı sonucu sizin göndermiş olduğunuz yazılımda elde ettim. Yalnız bu yazılım üzerine tüm güncel yazılımları denedim. Göndermiş olduğunuz full yazılımdaki verimi alamadım. Bu yazılımda sadece wireless display telefonla bağlantı çalışmıyor. Ama görüntülü çok beğendiğim için bu yazılımla televizyonu izlemeye devam ediyorum. Yine hi level için Serkan Tor yazan yazılımı da yükledim yine bu kadar net görüntü elde edemedim. Teşekkür ederim wireless display ile telefonla bağlantı yapabilsem çok güzel olacaktı. İyi akşamlar çok teşekkürler

IMG_20210322_205613.jpg

D Çevrimdışı

drzewko_r

Yeni Üye
21 Ocak 2019
15
44
Good evening,
Sorry i don't speak turkish.
I have a TV JVC LT-50VU980. It contained a 17MB130s firmware v4.xx motherboard. But this board was damaged.
I replaced it with an identical one from a Toshiba TV. I don't remember the TV model.
The image was not displayed properly. The remote control did not work either.
I have a VES500QNDC-2D-u11 panel.
I flashed full image DIGIHOME 50551DLB ......chassis...17mb130s firmware setup 28285510 and the panel started working properly, but the original JVC remote still doesn't work.
I had a Vestel / telefunken remote control. This one is worked and I updated firmware MB130 Jvc QUI V5.28.7.4 and tweaked the profile to make the missing features work.
Everything works except Netflix now (Error UI-800-3).
I would update the firmware to the latest version, but I don't know which firmware.
I don't want to lose JVC remote support. I no longer have access to the old Vestel remote.
I have already checked other solutions from Netflix help.
Once upon a time, I also inquired about full software on this forum. Unfortunately it wasn't.
Thank you for help.
Drzewko

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Bu 5.35.4.0 sürümünde youtube da belirlediğim parlaklık ayarı kalıcı olmuyor. Bunun bir çözümü var mı acaba ?

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Önceki sürümde dinamik mod seçili iken istediğim seviyede kalıyordu ama bu en son çıkan yazılımda ne yaptıysam hep uygulamayı tekrar açtığımda en yüksek ayarda açılıyor. Bu olaydan yazılım ekibi hiç haberdar değil mi acaba :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri