MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30
üstatlar merhaba. 58UL3A63DT 130t modeli için en stabil yazılım hangisi sizce? 5.35.3.0 en güncel olanı yükledim fakat menüler kasıyor, arada tv kendini resetliyor.

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
üstatlar merhaba. 58UL3A63DT 130t modeli için en stabil yazılım hangisi sizce? 5.35.3.0 en güncel olanı yükledim fakat menüler kasıyor, arada tv kendini resetliyor.
Son sürüm v5.35.4 gibi duruyor. Eğer bu ise eski sürümleri deneyin birde sanırım geri dönülebiliyor. Toshiba yazılımı zaten ağır deniyor çok fark eder mi bilmiyorum.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Değerli forumdaşlar ben tam 1 yıl önce A101 den almış olduğum 49 uhl 650 Hİ-LEVEL televizyonda bu forum sayesinde modlama falan yapmıştım yazılımda son versiyon 2 hafta öncesine kadar kumanda (OK) tuşuna bastığım zaman kanal listesi sol tarafında kanal loğolarıda çıkıyordu. Fakat kafam esti :) ilk kurulum yapayım dedim artık kanal listesi sol tarafındaki kanalların loğoları çıkmaz oldu tekrar kanal logolarının geri gelmesi mümkünmüdür acaba. Saygılarımla hayrlı geceler dilyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Değerli forumdaşlar ben tam 1 yıl önce A101 den almış olduğum 49 uhl 650 Hİ-LEVEL televizyonda bu forum sayesinde modlama falan yapmıştım yazılımda son versiyon 2 hafta öncesine kadar kumanda (OK) tuşuna bastığım zaman kanal listesi sol tarafında kanal loğolarıda çıkıyordu. Fakat kafam esti :) ilk kurulum yapayım dedim artık kanal listesi sol tarafındaki kanalların loğoları çıkmaz oldu tekrar kanal logolarının geri gelmesi mümkünmüdür acaba. Saygılarımla hayrlı geceler dilyorum.
İnternete bağlanınca gelmesi lazım, bağlandın mi abi

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Evet internete bağlanıyorum fakat geri gelmiyor bir kaç sefer tekrar ilk kurulum yaptım fakat gelmedi. Çok önemli tivibu kullanıyorum fakat zaman zaman kendi kanallarına bakınca görünüm hoş oluyordu.
Tv internete bağlı olsun ve TRT1 Üzerinde teletext'e giriş yapıp 30 Saniye kadar bekleyip çıkış yapın ben genelde öyle yapıyorum teletext saat güncellemesini de yapıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri