MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Son yazılımda (5.34.1.4) smart tv netflix uygulamasında altyazı gecikmesi var. Her zaman olan bir şey değil ancak içeriği izlerken vakti saati belli olmayan bir şekilde karşınıza çıkıyor. Diğer harici cihazların netflix uygulamasında böyle bir sorun yok.

Ben de bunu Netflix'in zamanlamaları doğru düzgün yapmamasına bağlıyordum. Önceki yazılımlarda bu durum var mıydı peki?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bu arada son 5.34.1.4 sürümlü yazılımın Qui, Dali, Picasso vs bütün farklı versiyonlarını denedim. Picasso yazılımı diğerlerinden bir tık daha seri (ecnebi terimiyle responsive) çalışıyor. Toshiba yazılımı en yavaş geleniydi bu arada.

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
V 5 versiyonu abi MB 130 peki qui menü değişir mi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ceske qui menü değişse hiç beğenmiyorum

S Çevrimdışı

Sametustaalioglu

Yeni Üye
18 Nis 2019
15
29
vestel marka televizyonumun ana kartı V5 MB130 yeni yazılım olan 5.34.1.4 yüklemek istiyorum fakat ilgili linke tıkladığımda güncel klasöründe 2 adet dosya birinde eski sürüm olan öteki burada S ibaresi var yani benim anakartıma uygun değilmi yoksa yazım yanlışımı var oradaki S ibaresi ne ifade ediyor ?

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
Bu arada son 5.34.1.4 sürümlü yazılımın Qui, Dali, Picasso vs bütün farklı versiyonlarını denedim. Picasso yazılımı diğerlerinden bir tık daha seri (ecnebi terimiyle responsive) çalışıyor. Toshiba yazılımı en yavaş geleniydi bu arada.

Abi MB 130 v 5 e Toshiba güncellemesi yüklesem menüm değişir mi toshibanin kini beğeniyorum

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Abi MB 130 v 5 e Toshiba güncellemesi yüklesem menüm değişir mi toshibanin kini beğeniyorum

Evet değişir. Son sürüm Toshiba için olan yazılımı direkt kurabilirsin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

vestel marka televizyonumun ana kartı V5 MB130 yeni yazılım olan 5.34.1.4 yüklemek istiyorum fakat ilgili linke tıkladığımda güncel klasöründe 2 adet dosya birinde eski sürüm olan öteki burada S ibaresi var yani benim anakartıma uygun değilmi yoksa yazım yanlışımı var oradaki S ibaresi ne ifade ediyor ?

TV'nizin yazılım sürümü 5 ile başlıyorsa, zaten MB130S anakarta sahipsiniz demektir. En güncel sürümü sıkıntısız şekilde kurabilirsiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bazen yeni yazılım geldiğinde bı önceki versiyonu bir süre daha tutuyorum ne olur ne olmaz diye sorun yok günceli yükleyebilirsiniz

E Çevrimdışı

eaclan

Yeni Üye
14 Kas 2018
7
30
Merhabalar, vestel 55ud8400 televizyon var elimde. Yazılım versiyonu v3.62.30.0 bu versiyondan daha günceli var mıdır acaba ? Teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar, vestel 55ud8400 televizyon var elimde. Yazılım versiyonu v3.62.30.0 bu versiyondan daha günceli var mıdır acaba ? Teşekkür ederim.

T Çevrimdışı

tsksn 

Yeni Üye
23 Tem 2018
32
Yeni yazılım tv ye online gelmişti fakat otomatik güncellemeyi kapatmıştım. Olumlu geri dönüşler sonrası yükleyeyim diye otomatik güncellemeyi açtım. Şimdi online olarak gelmiyor:) . Çaresi var mı?

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
35
Arkadaşlar Benim tv Regal mb130s v5 anakart modeli ben buna Toshiba v5 son yazılımı yüklesem menü degisirmi ?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Yeni yazılım tv ye online gelmişti fakat otomatik güncellemeyi kapatmıştım. Olumlu geri dönüşler sonrası yükleyeyim diye otomatik güncellemeyi açtım. Şimdi online olarak gelmiyor:) . Çaresi var mı?

Buradan indirip yükleyin hocam, hiçbir farkı yok.

Arkadaşlar Benim tv Regal mb130s v5 anakart modeli ben buna Toshiba v5 son yazılımı yüklesem menü degisirmi ?

Aynı yazılım sürümünü yüklerseniz değişir, evet.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt