MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Merhabalar, benim TV nin bir sorunu var sanırım, özellikle son güncellemeden sonra elektrik kesildiğinde, wifi bağlantısı sıfırlanıyor, her seferinde yeniden ağ şifresi girmek zorunda kalıyorum, bu bilgileri kendi bios'una kaydetme imkanı yok mu? Herkeste böyle mi acaba? Tv Vestel 43UD8360 4K HDR10+
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

MB130 anakartın sınırlandırmaları... Hayır ışık ayarını değiştirememek nedir anlaşılır gibi değil.
Merhaba, benim tv de son güncellemeyle beraber elektrik kesintilerinde wifi bağlantısını sıfırlıyor, her seferinde yeniden bağlantı şifrelerini girmek zorunda kalıyorum, buna bir çözüm var mı acaba?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Merhabalar, benim TV nin bir sorunu var sanırım, özellikle son güncellemeden sonra elektrik kesildiğinde, wifi bağlantısı sıfırlanıyor, her seferinde yeniden ağ şifresi girmek zorunda kalıyorum, bu bilgileri kendi bios'una kaydetme imkanı yok mu? Herkeste böyle mi acaba? Tv Vestel 43UD8360 4K HDR10+
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, benim tv de son güncellemeyle beraber elektrik kesintilerinde wifi bağlantısını sıfırlıyor, her seferinde yeniden bağlantı şifrelerini girmek zorunda kalıyorum, buna bir çözüm var mı acaba?

TV'yi fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Kanal listesini USB'ye yedekleyebilirsiniz.

A Çevrimdışı

Aad4408

Yeni Üye
6 May 2020
31
43
Merhaba TV kendi otomatik yazılım güncelleme var ikazı verdi ve yükledim. Menü anlamında değişen birşey görmedim ama sanki kanal geçiş daha hızlı ve wifi bağlantısı biraz daha stabil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt