MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,333
64
Hocam o seçenek tv de modül takılı olmadığı için şuan pasif durumda.
Kullanıcı rehberinde de belirtilmiş:
Varsayılan CICAM PIN: Eğer TV'nin CI yuvasına bir CI modül takılmamışsa, bu seçenek grileştirilmiş şekilde görüntülenecektir.
Benim modül ile hiç işim olmadığı için deneme şansım yok :)
Ben onu görünce "acaba" dedim içimden ,ondan sordum,demek CI modül içinmiş :ok

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Erken konuşmak istemem ama, Vestel mühendisleri bu sefer başarmış. İlerleyen zamanlarda sistemde şişmeler olmazsa MB130S v5 için en iyi yazılım diyebiliriz.
Evet, evelsi gün tv kendi kendine yeni sürümü yüklemiş, biraz daha iyi gibi olmuş, hızlı tepki vermeye başladı, wifi bağlantısını da zırt pırt koparmıyor açıkçası, eski sürüme dönmeyeceğim, daima ileriiii....!

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Bu yeni sürümde artık youtube da ekran arka aydınlatma ayarı doğal mod seçili iken de istediğim seviyede kalıyor. Öncesinde sadece dinamik mod için bu geçerliydi :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
F fikoloji hocam yeni yazılım tv de gözükmüyor. Elinizde varsa paylaşır mısınız? 5.34.1.84
F fikoloji bu ara yok yaz geldi işleri yoğun foruma vakit ayıramıyor link veriyorum seri no resmini yükle full yazılım talep et burdan sen çok yükleme bindirme yapıyon elinde orjinaj full yazılım bulunması şart senin burdan yaz talep et kim musait ise yardımcı olur sana

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
F fikoloji bu ara yok yaz geldi işleri yoğun foruma vakit ayıramıyor link veriyorum seri no resmini yükle full yazılım talep et burdan sen çok yükleme bindirme yapıyon elinde orjinaj full yazılım bulunması şart senin burdan yaz talep et kim musait ise yardımcı olur sana
Elimde full yazılımım var zaten. Full yazılımım olmadan yükleme yapacak değilim arkadaşım ? Full yazılımı atınca 5.34.1.4 yükleniyor. Ben son yazılımdan bahsediyorum. Son yazılım 5.34.1.84

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt