MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
Arkadaşlar jvc tv de vewd güncellenmiş sanırım. Uygulamalara giremiyorum. Uygulamanın üzerine geliyorum. Uygulamayı açmak için ok tuşuna basıyorum hiç bir tepki alamıyorum.

EBF9F836-E9BA-4A03-AF23-9B412872AD33.jpg
bende de çalışıyor. ip tv denemek istedim, kod istediler ve kanalları yüklediler kesintisiz izledim. regal 7020 tv de

R Çevrimdışı

rotasmmm

Yeni Üye
3 Şub 2018
46
Tv yazılımı yeniden yükledim olmadı fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Kardeşimde de aynı jvc var onunki de aynı çalışmıyor vewd içindeki programlar. Jvc kullanan başka arkadaş yokmu onlarda durum nedir.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Tv yazılımı yeniden yükledim olmadı fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Kardeşimde de aynı jvc var onunki de aynı çalışmıyor vewd içindeki programlar. Jvc kullanan başka arkadaş yokmu onlarda durum nedir.
Bende sorun yok tikir tikir jvc kullanmiyorum Daha once de oldu sizin bolgede calisma var gelir duzelince

A Çevrimdışı

Atiz79

Yeni Üye
17 Eki 2020
2
45
Tv me yeni yazilim varmi arkadaslar.?
Versiyonunun resmini çektim.
Ayrica bu tvye uygulamalar nasil yukleyebilirim.
Mesela, sahibinden.com, instagram, google chrome tarayicisini nasil yuklerim.?

16029336327532046029341975843024.jpg

S Çevrimdışı

Sel1m

Yeni Üye
13 Tem 2019
4
36
Arkadaşlar service menuden kayit tusu acilabiliyormu ne gibi artilari var service menunun bilem arkadaşlar yardımcı olabilir mi ornek bi kanal acikken usb video kaydetmek gibi

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Arkadaşlar service menuden kayit tusu acilabiliyormu ne gibi artilari var service menunun bilem arkadaşlar yardımcı olabilir mi ornek bi kanal acikken usb video kaydetmek gibi
İnceleyiniz.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
tv nizin twin tuner özelligi var ise kanal acikken baska bir kanali kaydetmeniz mümkün ,pvr özelligini acmak icin modlama islemi yapmaniz gerekiyor.Linkteki konunun icinde aciklama var,yapilacak islem sizin anakart icin de gecerlidir.

whitewalkers Çevrimdışı

whitewalkers

Yeni Üye
25 Tem 2020
8
26
Arkadaşlar Netflix'te sorun yaşıyorum yazılımı güncellemek istiyorum. Şuanki versiyonun resmini çektim hangi sürümü yüklemeliyim?

1605962788513345c171eb230a51e.jpg

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
hala ses yok mu F fikoloji ?

bendeki tv de kırmızı renk pembemsi çıkıyor, renk ayarını sarıya kaydırdığımda ise sarı yeşile kayıyor

maç izlerken rahatsız eden bir durum. milli maçlarda pembe formayla oynuyoruz hep ?

bu durumu yaşayan var mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt