MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam yazılım güncelledikten sonra mı oldu tv box değiştirince mi oldu bilmiyorum ama son yazılıma geçtiğimden beri cec açık iken tvyi açtığımda otomatik olarak android tv boxa geçiyor. Bunu önlemenin bir yolu yok mu :) tv açılsın android tv box home tuşuna basınca tv boxa geçsin. Tv boxı kapatınca otomatik tv kapansın. Önceki tv boxım fire tv idi şuanda mecool km1'e geçtim. Tüm şeyleri denedim ama cec açıkken hep böyle oluyor. Yazılımı düşürsem düzelir mi acaba?
Evet düşürüp test etmiş olursunuz ?

M Çevrimdışı

mertsamet 

Aktif Üye
21 Şub 2018
63
Belkide. Tüm denemelerimde cec açık iken direk Android boxa geçiyor. Tvden ne olursa olsun uydudan uyan gibi bir ayar da bulamadım.

Ö Çevrimdışı

Öztürk 75

Yeni Üye
14 Eki 2019
19
51
Merhaba arkadaşlar Vestel TV YouTube açmıyor anlaşma yok diyor yazılım eski diyorlar yeni yazilim var mı hocam@fikoloji

IMG-20200617-WA0020.jpg

E Çevrimdışı

etutgun

Yeni Üye
27 Şub 2018
25
merhaba, jvc 49" tv mi arc bağlantısıyla lg soundbar ile kullanıyorum. şu anda arc bağlantısından ses alamıyorun. tv yi kumandadan kapattığım zaman soundbarda kapanıyor normal olarak ama açtığımda arc devreye girmiyor. farklı kablolarla denedim. bir fikriniz var mı acaba?

edit: 3.62.35 sürüme dönünce düzeldi.

zorunlu edit: bir gün sonra yine çalışmaz oldu. değerli fikirlerinize ihyiyacım var.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kronik_wakka

Yeni Üye
25 Tem 2020
7
34
Hayirlı günler jvc marka televizyonumda mb130 anakart var v.3.62.4.0 sürüm yüklü bunu v.3.62.35.0 sürümüne guncelleyeyim.mi bu güncel sürüm mü. En son sürümü ögrenebilir miyim?

E Çevrimdışı

Erkantr

Yeni Üye
2 Ağu 2020
10
31
Vestel tv mb130 anakart icin hitachi jvc carbon versiyonlarindan hangisini yuklemek gerekiyor.herhangi birini yuklesek vestelde calisiyormu.yutube ta falan bazen televizyon kilitleniyor fisinden sokup takinca duzeliyor 3.62. 35 surumu bu problem icin cozum olurmu suanda tv de 3.62.25.1 surumu yuklu gorunuyor.cevaplarinizi bekliyorum tesekkur ederim.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Vestel tv mb130 anakart icin hitachi jvc carbon versiyonlarindan hangisini yuklemek gerekiyor.herhangi birini yuklesek vestelde calisiyormu.yutube ta falan bazen televizyon kilitleniyor fisinden sokup takinca duzeliyor 3.62. 35 surumu bu problem icin cozum olurmu suanda tv de 3.62.25.1 surumu yuklu gorunuyor.cevaplarinizi bekliyorum tesekkur ederim.
Hepsi uyar ancak her tvnin kendine ozel tema rengi var Göz zevkinize kalmis bir konu MB 130 anakartlar v3 serisi icin Son sürüm yazilim 3.62.50 Iyi bayramlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt