MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    166

fikoloji 

TFC Team
13 Eki 2018
5,472
113
Takipçiler
4
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.
Televizyonum ana kartı nedir? V3 olduğunu nasıl anlarım :

core güncelleme yazılım yükleme anlatım;tıklayınız
diğer mb 130 yazılım versiyonları için: tıklayınız

MB130 TOSHİBA VE SMARTSIZ MB130 HARİÇ YÜKLEME İÇİN GEÇERLİDİR

3.62.35 carbon- tianium-hitachi- jvc yazılım linki:

Gizli İçerik
Bu içeriği görebilmek için bu yazıyı beğenmeniz gerekiyor.

3.62.43 - 44 carbon-titanyum-hitachi-jvc ;

3.62.49 carbon-titanyum-hitachi-jvc ;
Gizli İçerik
Bu içeriği görebilmek için bu yazıyı beğenmeniz gerekiyor.
güncelleme ardından bu zamana kadar beğenediğiniz yazılım versiyonuna oy kullanarak yeni yükleyicilere faydada bulunmak için lütfen anketimize oy veriniz.
oy değişme hakkınız olduğu için yeni versiyonlarda düzenleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Apollon07

Apollon Seni Seviyoruz
Aktif Üye
24 Eki 2017
169
28
Takipçiler
1
Emeğine sağlık fikoloji @fikoloji Hocam Yükleyen arkadaşlar yeni yazılımla değişim varsa bizi bilgilendirirse sevirinim (uygulama vs görüntü değişiklikleri)

Bu sadece vestel içinmi geçerli bu arada fikoloji @fikoloji hocam?

fikoloji 

TFC Team
13 Eki 2018
5,472
113
Takipçiler
4
Emeğine sağlık fikoloji @fikoloji Hocam Yükleyen arkadaşlar yeni yazılımla değişim varsa bizi bilgilendirirse sevirinim (uygulama vs görüntü değişiklikleri)

Bu sadece vestel içinmi geçerli bu arada fikoloji @fikoloji hocam?
evet hatırlatman iyi oldu düzenleyim başlığı

fikoloji 

TFC Team
13 Eki 2018
5,472
113
Takipçiler
4
jvcye olmaz mı hocam ya :) bayadır jvc için özel yazılımda çıkartmıyorlar.
uymaz diye birşey demiyorum, sonuçta 3.62.33 yazılımını yükleyenler oldu. ve hala kullanan var. Vestel tarafından bize gelen bilgi jvc, hitachi ve toshiba mb130 yazılımları farklıdır diye. bununda sebebini şöyle açıklayalım; cihazlar üretilirken belli anlaşmalar ve belirli lisanslar satın alınıyor. vestel jvc için misal veriyorum tivibugo uygulamasını koymuyor ama aynı parçalar dahilindeki vestelde bu uygulama mevcut oluyor. En büyük örnek benim vestel televizyonuma Qui menü yü 3.62.33 üzerine yüklemiştim. netfilx te sıkıntı çıktı. benim için problem teşkil etmedi çünkü netfilx kullanmıyorum ve inanılmaz iyi oldu hem ses hem görüntü hem performans çok iyidi. Fakat netfilix kullanıcıları 3.62.33e geri döndü.
gibi gibi nedenler sıralayabilriz.
biliyorsunuz ki her yazılımı 1 gün geçmeden ekliyorum :wink: Eğer gelişme olursa ekleyeceğim.

juxbox

Aktif Üye
9 Tem 2018
141
28
37
Takipçiler
0
uymaz diye birşey demiyorum, sonuçta 3.62.33 yazılımını yükleyenler oldu. ve hala kullanan var. Vestel tarafından bize gelen bilgi jvc, hitachi ve toshiba mb130 yazılımları farklıdır diye. bununda sebebini şöyle açıklayalım; cihazlar üretilirken belli anlaşmalar ve belirli lisanslar satın alınıyor. vestel jvc için misal veriyorum tivibugo uygulamasını koymuyor ama aynı parçalar dahilindeki vestelde bu uygulama mevcut oluyor. En büyük örnek benim vestel televizyonuma Qui menü yü 3.62.33 üzerine yüklemiştim. netfilx te sıkıntı çıktı. benim için problem teşkil etmedi çünkü netfilx kullanmıyorum ve inanılmaz iyi oldu hem ses hem görüntü hem performans çok iyidi. Fakat netfilix kullanıcıları 3.62.33e geri döndü.
gibi gibi nedenler sıralayabilriz.
biliyorsunuz ki her yazılımı 1 gün geçmeden ekliyorum :wink: Eğer gelişme olursa ekleyeceğim.
toshiba ile ilgili herhangi bir gelişme varmı ?

juxbox

Aktif Üye
9 Tem 2018
141
28
37
Takipçiler
0
henüz yok, en güncel sürüm V43580 sizde bu sürümde bi sıkıntı vardı galiba
şöyle bişey tabi bu kişiden kişiye değişir renkler bence yapay gibi

*arada bazı kanallarda renk çok az bi şekilde parlayıp sönüyor.
*Flash bellek takılı iken tv menüsünde ufak kasmalar gecikmeler yaşanıyor.

Üst Alt