MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Öncelikle yazılımın hazırlanmasında ve bizlere ulaştırılmasında emeği geçen herkese teşekkürler. Şahsi görüşüme gelecek olursak herhangi bir olumsuz yanını görmedim Renkler ve canlılık OUI menüdekine biraz daha yaklaşmış gibi Smart menüde de deneyebildiğim kadarı ile herhangi bir olumsuzluk bulunmuyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle yazılımın hazırlanmasında ve bizlere ulaştırılmasında emeği geçen herkese teşekkürler. Şahsi görüşüme gelecek olursak herhangi bir olumsuz yanını görmedim Renkler ve canlılık OUI menüdekine biraz daha yaklaşmış gibi Smart menüde de deneyebildiğim kadarı ile herhangi bir olumsuzluk bulunmuyor.
yani başlakta yadığım gibi dosya boyutunu düşürerek performans vermişler hem görüntü olarak hemde hız olarak doğrumudur ?
carbon menü dimi ?

virtuemta Çevrimdışı

virtuemta

Yeni Üye
3 Ara 2018
8
40
jvc 50" için en iyi görüntü ayarı nasıl yapiliyor ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

jvc için en iyi görüntü ayarı nasıl yapiliyor ?

virtuemta Çevrimdışı

virtuemta

Yeni Üye
3 Ara 2018
8
40
bu versiyonu yükleyelim mi jvc ye yoksa bozar mı acaba ? 13 iyi dediler onu kurdum ama görüntü çok vasat bu nasıl 4k tv

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
uymaz diye birşey demiyorum, sonuçta 3.62.33 yazılımını yükleyenler oldu. ve hala kullanan var. Vestel tarafından bize gelen bilgi jvc, hitachi ve toshiba mb130 yazılımları farklıdır diye. bununda sebebini şöyle açıklayalım; cihazlar üretilirken belli anlaşmalar ve belirli lisanslar satın alınıyor. vestel jvc için misal veriyorum tivibugo uygulamasını koymuyor ama aynı parçalar dahilindeki vestelde bu uygulama mevcut oluyor. En büyük örnek benim vestel televizyonuma Qui menü yü 3.62.33 üzerine yüklemiştim. netfilx te sıkıntı çıktı. benim için problem teşkil etmedi çünkü netfilx kullanmıyorum ve inanılmaz iyi oldu hem ses hem görüntü hem performans çok iyidi. Fakat netfilix kullanıcıları 3.62.33e geri döndü.
gibi gibi nedenler sıralayabilriz.
biliyorsunuz ki her yazılımı 1 gün geçmeden ekliyorum :wink: Eğer gelişme olursa ekleyeceğim.
Ben de Netflix kullanmıyorum ama döndüm Çünkü smart uygulamalarının logoları internete bağlı iken gözükmüyordu

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Tv nin açılışı ve Kanal geçişleri biraz hızlanmış 49ud8400 elinize sağlık ??

adnzengin Çevrimdışı

adnzengin

Yeni Üye
9 Ara 2018
13
40
Herkese selam,
Öncelilke yazılanları okumunazı tavsiye ederim. yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

mb130 için 3.62.33 yazılımı ardından 3.62.34 yazılımı çıkarıldı paylaşma gereği duymadım bu gün 3.62.35 yazılımı eklenmiştir. bende sizinle paylaştım. herhengi bir cihazda test etmedim, dikkatimi ilk çeken dosya boyutunun eski yazılımlardan düşük olması, bu hız ve performansı etkileyeceğini düşünüyorum. Sizin görüşleriniz doğrultusunda aklımızda fikir oluşur.

17mb130 carbon 3.62.35 yazılım linki : [Gizli içerik]
not: şu an için carbon menü yazılımı mevcut, titanyum yazılımı eklenirse paylaşacağım. JVC,HİTACHİ ve TOSHİBA HARİÇ

Tekrar 3.62.33 dönmek için : TIKLAYINIZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt