MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam iyi akşamlar. ben birşey sormak istiyorum. Benim Vestel marka model : 55UD8800T televizyonum var. bana geliş versiyonu v.3.45.1.0 ve neftlix mevcut değil. halbuki tv özelliklerinde neftlix uyumlu diyor. Bu verdiğiniz yazılımı direk yükleyebilirmiyim uyumlumudur yoksa önceki versiyonları teker teker yüklemem gereklimi?

20181221_190844.jpg
Direk yükleyebilirsiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji , bir süre önce Qui menü yayınlamıstınız ud 9400 TV de olumlu yönde görüntü kalitesi artmıştı tabiki kumanda ve Netflix sorun olmuştu bu yeni sürüm Qui sürümüne denk geliyor mu? görüntü ve diğer sorunları çözüme yönelik mi yok sa bu şekilde Qui de bekleyip yeni sürümü mü beklemeliyim. 62.33 de görüntü ( 9400 de) sıkıntılı ydı
62.35 biz eski mb130 için Qui menü gibi güzel görüntü olmuş. Eski carbon menüye devam edilmiş. Yüklenebilir. Netfilix çalışıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

aynen bende bunu diyorum...rakam dışında değişen bişi beli olmuyor. hala menü bar ve kanal geçişlerinde şeffaflaşma yok
Sizin için Qui menü biçilmiş kaftan ama malum uyumsuz kalıyor ?

O Çevrimdışı

omergenc23 

Yeni Üye
18 May 2018
25
39
jvc tv lerine yukleyenler yorum yaparlarsa sevinirim. özellikle görüntü ve smart tv açısından.
F fikoloji yazılımcıların jvc ile ilgili yazılım yapma gibi bir düşünceleri var mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
jvc tv lerine yukleyenler yorum yaparlarsa sevinirim. özellikle görüntü ve smart tv açısından.
F fikoloji yazılımcıların jvc ile ilgili yazılım yapma gibi bir düşünceleri var mı?
Elbet olucaktir ama çok iyi bir yazılım gelebilir yada görüntü değişecektir demek yanlış olabilir. Yukarıda bu konuya deginmistim bakarsan açıklayıcı olacaktır. Aslında donanım aynı ama yazılımı ayrı sürülüyor. Çıkarsa paylaşacağım.

O Çevrimdışı

omergenc23 

Yeni Üye
18 May 2018
25
39
Elbet olucaktir ama çok iyi bir yazılım gelebilir yada görüntü değişecektir demek yanlış olabilir. Yukarıda bu konuya deginmistim bakarsan açıklayıcı olacaktır. Aslında donanım aynı ama yazılımı ayrı sürülüyor. Çıkarsa paylaşacağım.
yukarıda açıklamayı okumuştum. belki zamanı ve içeriği ile ilgli bilginiz vardır dedim. peki Bekleyeyim mi yoksa bu yazılımı yükleyeyim mi ? sizin fikriniz nedir?

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
aynen bende bunu diyorum...rakam dışında değişen bişi beli olmuyor. hala menü bar ve kanal geçişlerinde şeffaflaşma yok
Uydu alıcıların da seffalasma özeliği var bir çok şeyi değiştire biliyoruz ama dahili tv lerde her şey kısıtlı misal dayzek motor bağlanmıyor umarım yazılım güncelleme leriyle arayüzü değişikliği gelir

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Uydu alıcıların da seffalasma özeliği var bir çok şeyi değiştire biliyoruz ama dahili tv lerde her şey kısıtlı misal dayzek motor bağlanmıyor umarım yazılım güncelleme leriyle arayüzü değişikliği gelir
uydu alıcım televizyondaki alıcı dolasıyla rafta... taksam bile uydu alıcı ile 4K izlenmiyor çekmiyor

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
jvc 50 ye yükledim sıkıntı yok. modlama sonrası gelen smart menü uygulama videolarında hala ses yok.

T Çevrimdışı

titus

Yeni Üye
30 Kas 2018
9
44
Arkadaşlar ub8300 model vestel tv de vewd aps içinde ss iptv nin provider ayarlarını açıp izleyebilirmiyiz acaba bilen var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri