MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.
Televizyonum ana kartı nedir? V3 olduğunu nasıl anlarım :
WhatsApp-Image-2019-04-06-at-16.38.31.jpg

core güncelleme yazılım yükleme anlatım;tıklayınız

MB130 SMARTLI OLAN (TOSHİBA HARİÇ) BÜTÜN ÜRÜNLER İÇİN GEÇERLİDİR. Dosya başlığında Smart yazan indirilmeli

SMART ÖZELLİĞİ OLMAYAN V3 MB130; Dosya başlığında Smartsız yazan indirilmeli

güncelleme ardından bu zamana kadar beğendiğiniz yazılım versiyonuna oy kullanarak yeni yükleyicilere faydada bulunmak için lütfen anketimize oy veriniz.
oy değişme hakkınız olduğu için yeni versiyonlarda düzenleyebilirsiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
jvcye olmaz mı hocam ya :) bayadır jvc için özel yazılımda çıkartmıyorlar.
uymaz diye birşey demiyorum, sonuçta 3.62.33 yazılımını yükleyenler oldu. ve hala kullanan var. Vestel tarafından bize gelen bilgi jvc, hitachi ve toshiba mb130 yazılımları farklıdır diye. bununda sebebini şöyle açıklayalım; cihazlar üretilirken belli anlaşmalar ve belirli lisanslar satın alınıyor. vestel jvc için misal veriyorum tivibugo uygulamasını koymuyor ama aynı parçalar dahilindeki vestelde bu uygulama mevcut oluyor. En büyük örnek benim vestel televizyonuma Qui menü yü 3.62.33 üzerine yüklemiştim. netfilx te sıkıntı çıktı. benim için problem teşkil etmedi çünkü netfilx kullanmıyorum ve inanılmaz iyi oldu hem ses hem görüntü hem performans çok iyidi. Fakat netfilix kullanıcıları 3.62.33e geri döndü.
gibi gibi nedenler sıralayabilriz.
biliyorsunuz ki her yazılımı 1 gün geçmeden ekliyorum :wink: Eğer gelişme olursa ekleyeceğim.

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
153
42
uymaz diye birşey demiyorum, sonuçta 3.62.33 yazılımını yükleyenler oldu. ve hala kullanan var. Vestel tarafından bize gelen bilgi jvc, hitachi ve toshiba mb130 yazılımları farklıdır diye. bununda sebebini şöyle açıklayalım; cihazlar üretilirken belli anlaşmalar ve belirli lisanslar satın alınıyor. vestel jvc için misal veriyorum tivibugo uygulamasını koymuyor ama aynı parçalar dahilindeki vestelde bu uygulama mevcut oluyor. En büyük örnek benim vestel televizyonuma Qui menü yü 3.62.33 üzerine yüklemiştim. netfilx te sıkıntı çıktı. benim için problem teşkil etmedi çünkü netfilx kullanmıyorum ve inanılmaz iyi oldu hem ses hem görüntü hem performans çok iyidi. Fakat netfilix kullanıcıları 3.62.33e geri döndü.
gibi gibi nedenler sıralayabilriz.
biliyorsunuz ki her yazılımı 1 gün geçmeden ekliyorum :wink: Eğer gelişme olursa ekleyeceğim.
toshiba ile ilgili herhangi bir gelişme varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri