MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

gmsecret

Yeni Üye
2 May 2020
5
49
Ekran karardı bir daha gelmedi kırmızı yanıp sönüyor sadece televizyonun garantisi devam ediyordu bende servisi çağırdım alıp götürdüler yurt dışı sitelerde benim gibi olup ana kart değişimi yapanlar var o yüzden garantiden ya yazılımı yükleyebilirlerse yükleyecekler yada anakart değişecek

H Çevrimdışı

halukilhan

Yeni Üye
27 Ara 2018
8
36
Hitachi son yazılım olan 49 u kurdum ama DLNA bağlantı konusunda sıkıntılı daha önce de öyleydi. bilgisayar ya da telefon bazen görüyor bazen görmüyor. Wireless monitör özelliği var yazmasalardı bari.

B Çevrimdışı

buraksuzgun

Yeni Üye
5 Ocak 2020
8
34
Merhaba(mb130 V3) 3.62.35 yazılımını indirdim.(Carbon olanı) yükledim kanal geçişleri önceki sürüme göre 1 2 saniye geç geliyor ses de erken geliyor bunu nasıl düzeltebilirim

G Çevrimdışı

gmsecret

Yeni Üye
2 May 2020
5
49
Ekran karardı bir daha gelmedi kırmızı yanıp sönüyor sadece televizyonun garantisi devam ediyordu bende servisi çağırdım alıp götürdüler yurt dışı sitelerde benim gibi olup ana kart değişimi yapanlar var o yüzden garantiden ya yazılımı yükleyebilirlerse yükleyecekler yada anakart değişecek
Şimdi servisten geldi 49 uzantılı yazılım yüklenmiş herşey normal ama kabloları takan çocuk optik kablo girişinin kapağını kırdı ?? yarın yine gidecek optik giriş değişecek

Y Çevrimdışı

Y@KI$IKLII

Aktif Üye
6 Kas 2019
89
33
F fikoloji, Selam hocam Hi Level 49UHL650 tv için en iyi dediğiniz sürüm hangisi ise benimle paylaşabilir misiniz?

4725 yaptım bu şekilde görünüyor. Renkler ve görüntü çok parlak. Bir türlü beğenemedim. Daha koyu olan görüntü kalitesini artıran güncelleme varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

20200507_231623.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, Selam hocam Hi Level 49UHL650 tv için en iyi dediğiniz sürüm hangisi ise benimle paylaşabilir misiniz?

4725 yaptım bu şekilde görünüyor. Renkler ve görüntü çok parlak. Bir türlü beğenemedim. Daha koyu olan görüntü kalitesini artıran güncelleme varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

20200507_231623.jpg
öncelikle senin yazılımın burada :)
https://tavsiyeforumu.com/konu/mb130-v4-v5-yeni-yazilim.3079/

orada kullanıcı yorumları daha iyidir. çünkü ben mb130 carbon 3.62.33 kullanıyorum. senin televizyona kullananlar daha iyi yorum yapar orada versiyon için anket ve yorumlar var kontrol et
(v3 kullanıcıları bende 3.62.33 görünce demesinler bu sürüm daha iyi üşengeçlikten geçemiyorum, geçen tam geçecektim flaşı bulamadım )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt