MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,628
IMG_20200411_192212.jpg

Core mi full yazılım mı yüklemem gerekli

Core link

Son düzenleme:
konurcan Çevrimdışı

konurcan

Yeni Üye
13 Mar 2019
30
39
Allahını seven üstüme şu v3 anakartta dlna sı düzgün çalışan yazılım atsın :) Vestelin kendi uygulamasında bile video gönderemiyorum telefondan. Ayarı açıp kapatıyorum gidiyor, bu sefer de videoyu kontrol edemiyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
s.a hocam bu 3.62.50 vestel 55ud9650 için uygun mudur 3.62.49 kullanıyorum hdd den avi dosyalarının bir kısmını açmıyor video formatı desteklemiyor diye uyarı veriyor 3.62.50 uyatsa denemek istiyorum
uyar ama yazılım güncellemesi kodeklerinde değişiklik olmaz, kullanım kitapçığında yazdığı gibi hangisini destekliyorsa onu açar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
konurcan Çevrimdışı

konurcan

Yeni Üye
13 Mar 2019
30
39
Slm
En duzgun ve sorunsuz kullandigim full 3.44.6.0 dlna da hic sorun cikarmadi.diger surumlerin hepsinde dlna problem yaratti bende...
Not:Calisiyorsa dokunma.yazilim yuklemek cok riskli.sorumluluk tamamen kulaniciya aittir.

İlginiz için teşekkür ederim. Şu an 3.62.50 kullanıyorum, full yazılım yükleme ile yüklemeye çalıştım fakat yüklemedi, mevcut yazılımla açıldı yine. İzlemem gereken farklı bir yol mu var?

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
İlginiz için teşekkür ederim. Şu an 3.62.50 kullanıyorum, full yazılım yükleme ile yüklemeye çalıştım fakat yüklemedi, mevcut yazılımla açıldı yine. İzlemem gereken farklı bir yol mu var?
Lutfen yukleme yapmayin...geri donusu yok cok riskli.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Lutfen yukleme yapmayin...geri donusu yok cok riskli.
Eger telefondaki video resim vb gibi dosyalari acmak istiyorsaniz Android icin media server programi kurun ucretsiz reklamsiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt