MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

ctinaz

Yeni Üye
12 Şub 2020
6
42
Yok denemek amaçlı farklı bı tane deneyiniz
Hallettim çok teşekkür ederim yardımınız için.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

B98599C4-33E3-4B85-93E9-476154459D40.jpg

netflix’i açarken bu ekran geliyor. Yazılımdan kaynaklandığını düşünerek yazılım güncellemesi yaptım Ama hala aynı hatayı alıyorum.Sıfırlama yapıp tekrar oturum açınca düzeliyor. Ama 1gün sonra açmaya çalıştığımda yine aynı oluyor. Bu sorunla karşılaşan veya çözüm önerisi olan var mi?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

netflix’i açarken bu ekran geliyor. Yazılımdan kaynaklandığını düşünerek yazılım güncellemesi yaptım Ama hala aynı hatayı alıyorum.Sıfırlama yapıp tekrar oturum açınca düzeliyor. Ama 1gün sonra açmaya çalıştığımda yine aynı oluyor. Bu sorunla karşılaşan veya çözüm önerisi olan var mi?

buna bakınız.
olmaz ise full yazılım talep bölümünde seri numarası paylaşınız full yazılım yükleyelim sonra güncelleme yapalım

A Çevrimdışı

atalayahmet

Yeni Üye
17 Kas 2018
2
32
Netflix'teki HDR içerikler aşırı derecede koyu ve turuncu renkte çalışıyor, HDR özelliğini modlayarak kapatmak mümkün mü acaba? Teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Netflix'teki HDR içerikler aşırı derecede koyu ve turuncu renkte çalışıyor, HDR özelliğini modlayarak kapatmak mümkün mü acaba? Teşekkürler.
modlama konusunda destek alnız.
işte herkese zevkler ve renkler deriz :) millet hdr modlayarak açmak için elinden geleni yapar siz kapattırmak için. :)

I Çevrimdışı

izmirdelisi

Yeni Üye
15 Mar 2020
6
41
merhaba yeni üyeyim. buradan indirmiş olduğum MB130 Titanium Smart V3.62.50 yazılımı core yükleme ile mi yapacağım yoksa ful yükleme ile mi yapacağım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt