MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Dogrudur.şu an bu sorun düzelmiş.defalarca denedim sorun ortadan kalkmışayrıca 44.6.0 ın modlu prof dosyalarını kullanmıştım 50. surumune görüntü o sebepten yesil ve sarı hakimdi ,Az önce 50. surumunun prof dosyalarını modlayıp yukleme yaptım renkler eskiye göre daha doygun keskin ve doğal.tek sıkıntı bluetooth tekrar bağlanamama sorunu devam,tekrar eşleştirme gerekli.
Bu sefer olmuş.
Renklerde dediğiniz gibi yeşil sarı hakim nasıl düzeltiriz, JVC iye modlama bende yapmıştım pixellence ve winkanimasyon açık yapmıştım sadece...

V Çevrimdışı

vitekop

Yasaklı Üye
23 Eki 2018
33
39
J.V.C var bende 3.62.35 vardı 50 yi yükledim.. bana göre çok güzel.. görüntü daha da netleşti sanki.. smart daha hızlı çalışmaya başladı.. kanal geçişleri bir tık yavaşladı gibi sadece..

C Çevrimdışı

ctinaz

Yeni Üye
12 Şub 2020
6
42
Merhaba.65ud8900 için (mb130 V3) 3.62.35 yazılımını indirdim.(Carbon olanı) .. Zip dosyasını extract yaptığımda sadece upgrade_mb130.bin adında tek bir dosya çıkarttı. Bu yazılım tek dosya mıdır? Yoksa eksik birşeyler mi var? Yönlendirmeniz doğrultusunda yazılımı güncelleyeceğim.

Teşekkürler .

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba.65ud8900 için (mb130 V3) 3.62.35 yazılımını indirdim.(Carbon olanı) .. Zip dosyasını extract yaptığımda sadece upgrade_mb130.bin adında tek bir dosya çıkarttı. Bu yazılım tek dosya mıdır? Yoksa eksik birşeyler mi var? Yönlendirmeniz doğrultusunda yazılımı güncelleyeceğim.

Teşekkürler .
Selam
Evet core güncelleme adımını uygulayınız. Güncelleme dosyaları tektir.
V3 modelde en güncel sürüm 3.62.50 dir

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
Ben de son sürümü indirdim kurdum. 3.62.35 Titanium menü kullanıyordum. Gözüm bozuk sanırım ben pek bir fark göremedim. Carbon menüye göre daha çok hoşuma gidiyor Titanium menü.

M Çevrimdışı

muzekentli

Yeni Üye
23 Şub 2020
1
40
Öncelikle herkese merhabalar. Bende vestel 47PF9090 TV var. Hangi güncelle ile netflix izleyebilirim acaba. Şimdiden teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle herkese merhabalar. Bende vestel 47PF9090 TV var. Hangi güncelle ile netflix izleyebilirim acaba. Şimdiden teşekkür ederim.
Selam,
Ne yazikki 9x ana kartlarda netfilx yoktur.
Burası da mb130 konusu olduğu için konuyu fazla dağıtmadan özet geçeyim.
9090 serisi zamanının en iyisi idi ama artık değil kullanılan ana kart gereği işlemci ve ram yetersizdir. Ve Netflix patenti olmadığı için yüklenemez. Tavsiyemiz android box cihazı almanızdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt