MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Evet yukleyenler burada mı ?
Varmı gelişmeler ?
Ben yükledim renkler yine doygundu ancak şöyle bir dezavantaj sezinledim Daha önce sorunsuz çeken tv 8 sinyal düşüklüğünden kırılmalar yapıyordu. İşe gideceğim için çok ayrıntılı kurcalayamadım. Hava şartlarından mı yoksa yazılımın sinyal seviyesinden mi bilemedim. Ancak daha önce trt 4k harici bu tür b,ir sorunu önceki hiç br yazılımda yaşamamıştım. Onun haricinde bir olumsuzluk görmedim.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Hayırlı geceler benim tv HI-LEVEL 650 yazılım yükseltmesi V 5.7.20.0 Uygulama sürümü V4.12.00 bu tv için son sürüm yazılım dogrum acaba. Saygılarımla.

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
Yeni yazılımı yükleyen arkadaşlar var mı acaba? Ben daha şimdi gördüm yazılımı? Akşam eve gidince yükleyeceğim. Yeni yazılımı yükleyen arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Birinç birinç ?

Sabah yükledim evden çıkmadan. Youtube ye cihazdan oturum, yerel oturum ya da oturumsuz aç gelmiş.

Görüntü bi tık keskin geldi gözüme. Renkler, canlılık da güzeldi. Jvc için olanı çıkana kadar carbon ya da titanyum denemesi yapacağım. ?

Şu da dikkatimi çekti, kanal geçişinde siyah ekran bekleme süresi bi tık artmış sanki, yayına ait ses geliyor, görüntü biraz daha sonrasında geliyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hayırlı geceler benim tv HI-LEVEL 650 yazılım yükseltmesi V 5.7.20.0 Uygulama sürümü V4.12.00 bu tv için son sürüm yazılım dogrum acaba. Saygılarımla.
hayır abi seninki qui menü
seninki v5 serisi. bizim gibi gariban değilsin sen, sen üst segmentsin :kas :hihi
neyse işin şakası senin güncellemen ;
picassa menü güncel olanı yükleyebilirsin.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Slm
50. Surumde yapilmis degisiklikler
1.modem restart sonrasi ip problemi giderilmiş.tv otomatik olarak yeni ip aliyor.
2.göruntu daha keskin fakat sarı ve yesil agirlikli
3.bluetooth problemi devam ediyor.eslesen cihazi ac kapa sonrasi tekrar eslestirme gerekiyor.
ip ile alakalı sende hep sorun vardı dimi ?

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
ip ile alakalı sende hep sorun vardı dimi ?
Dogrudur.şu an bu sorun düzelmiş.defalarca denedim sorun ortadan kalkmışayrıca 44.6.0 ın modlu prof dosyalarını kullanmıştım 50. surumune görüntü o sebepten yesil ve sarı hakimdi ,Az önce 50. surumunun prof dosyalarını modlayıp yukleme yaptım renkler eskiye göre daha doygun keskin ve doğal.tek sıkıntı bluetooth tekrar bağlanamama sorunu devam,tekrar eşleştirme gerekli.
Bu sefer olmuş.

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
Az önce ekran böyle oldu. Ustalarım sebebi ne olabilir? 49ub8300
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Az önce ekran böyle oldu. Ustalarım sebebi ne olabilir? 49ub8300

IMG-20200215-WA0000e55552c9e41de45e.jpg

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Carbon menüyü yüklemiştim, daha öncelerinde de hep carbon olanı yüklüyordum. Sonrasında jvc için olan çıktığında onu yüklüyordum.

Sabah titanium u deneyeyim dedim. Menü görünümü falan qui den, carbondan 10 kat iyi bence. Jvc yi beklemeye gerek kalmadı. ? Bunun etkisinden midir nedir, kanallardaki canlılık ve netlik daha bi iyi geldi gözüme.

Artık hem güncel, hem titanium diyeceğim F fikoloji ?

Emeğine sağlık bu arada. :cak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri